Skocz do zawartości

Tapeta z Rainbow Factory


Recommended Posts

Gość Littlebart


Bardzo sie nudziłeś, co? -.-

 

Według Ciebie, to jest opinia i komentarz argumentujący ocenę obrazka? Czy jest to bezsensowne nabijanie postów? Ludzie, jezeli nie macie do napisania nic sensownego na temat oceny arta to nie piszcie "ładny albo fajny" Wyśilcie się trochę, postarajcie się napisać co dodać, zmienić, jaki był błąd aby autor nie popełniał go w następnych pracach.

 

A teraz przejdźmy do oceny, tutaj nie będzie za wesoło. Tapetą to nazwać niestety ale nie można, no chyba że na jakiś tablet. Standardowa tapeta na moniory w dzisiejszych czasach nie wynosi już 640 px na 480 ani 800px na 600 bodajże, tylko 1280x1024 aby mieściła się na monitory panoramiczne o przekątnej 17' w laptopach, lub 1600x1200.

Tak więc jak robisz tapęte to rób we większej rozdzielczośći.

 

Pisałeś, że znalazłeś wektor tak? No niestety ale strasznie mi się on nie podoba, tak samo jak tapeta przykro mi. Jakby to powiedziała moja pani... "KICZ" ! W ogóle nie jest to zaprojektowane tylko wszystko wlane na siebie na osobnych zapewne warstwach, jeżeli masz tapetę to nie może byc ona z milionami szczegółow bo niewiesz na czym oko zawiesić. Ma być prosto, ładnie i przejżyście tak więc poćwiczić i zdeterminuj się i pokaż następne tapety jeżeli jeszcze jakieś robisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie, to jest opinia i komentarz argumentujący ocenę obrazka? Czy jest to bezsensowne nabijanie postów? Ludzie, jezeli nie macie do napisania nic sensownego na temat oceny arta to nie piszcie "ładny albo fajny" Wyśilcie się trochę, postarajcie się napisać co dodać, zmienić, jaki był błąd aby autor nie popełniał go w następnych pracach.

To ja właśnie "wyrażam swoją opinie" XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...