Skocz do zawartości

Karta PSN - Gdzie kupić?


Cipher 618

Recommended Posts

Ok, powoli mam tego dość. Na Vicie nie da się doładować konta z karty kredytowej/debetowej (w przeciwieństwie do XBOXa). Coś jest nie tak (zawsze wyskakuje losowy błąd), użytkownicy są skazani na karty PSN... których nie ma. 

 

Sprawdziłem wszystkie sklepy internetowe oprócz allegro i podejrzanych serwisów typu "keje.pl" (skąd oni mają tyle kluczy, serio... generator?) i nigdzie nie mogę znaleźć karty PSN 100zł z możliwością wysyłki kodu na maila. Na XBOXie takiego problemu nie ma (Ultima, gram pl). 

Unikam Allegro bo swego czasu przekonałem się, że nie można płacić kartą za różnego rodzaju kody. Sprzedawca był wielce zdziwiony. :MJTQO:

 

Znacie jakieś zaufane miejsca?  W moim miasteczku nie ma żadnego sklepu z takimi kartami, a nie będę jechał 50km, wydawał ponad 30zł i marnował całego dnia żeby kupić "doładowanie". 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć w małym... lokalnym sklepie z elektroniką. Nawet nie wiedziałem o jego istnieniu. Fatalne umiejscowienie, kilka innych sklepów już padło, jakby ktoś tam otworzył przydrożną knajpę miałby szanse (TIR za TIRem). Kupiłem dwie. Mam nadzieję, że to nie ich ostatnie. 

 

O kartach debetowych, kredytowych i Sony. 

 

Okazuje się, że nie jest tak łatwo kupić coś na PSN z poziomu Vity.

 

Karty kredytowe - zero problemów

 

Karty debetowe - i tu zaczyna się cyrk...  Według Sony W OGÓLE NIE MOŻNA płacić kartami debetowymi w PSN. Sami nie wiedzą co mówią. Można, ale tylko kartami wybranych banków. Muszą spełniać pewne kryteria. Całość jest pokręcona jak grzywa Pinkie Pie. W wielkim skrócie - o ile dobrze zrozumiałem - na karcie muszą być zapisane dane osobowe takie jak imię/nazwisko/adres. Jeśli są - konsola przyjmie płatność. Jeśli nie - wyświetli losowy błąd. Sony powinno się ostatecznie zdecydować. Może mogli by podejrzeć Microsoft? Bo "doładowanie" XBOXa trwa ok10 minut. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki za namiary. Zauważyłem, że na Allegro można kupić zdrapki. Wszystkie aukcje typu - automat lepiej omijać szerokim łukiem. Są jednak sprzedawcy, którzy sprzedają normalne pudełka z możliwością wysyłki kodu na maila. Już dwa razy takich znalazłem i nie mogę narzekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...