Skocz do zawartości

Beznazwowa praca na konkurs z angielskiego (0 kuców) (angielski)


ThatIsSoSad

Recommended Posts

Cześć. Nabazgrałem pracę na konkurs z angielskiego, to stwierdziłem, że mogę ją tu dać. Od razu mówię, że wiele słów i gramatykę zostało przez moją sorkę poprawionych, ale styl i koncept pozostały takie same.

Rzeczona praca

Nie jest to nic szczególnego, zasadniczo to moja pierwsza praca w życiu. Dekoracje są imo trochę wieśniackie, ale sorka uparła się. Powiedzcie mi, czy ma sens, żebym pisał więcej, czy raczej nie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooo dużo angielskich słówek .... (jak to z angielskimi pracami bywa....) Tak więc dzisiaj na pewno nie dam rady tego przeczytać (prędzej mózg mi wyparuje...) ale jutro na bank poczytam i ocenię (najpewniej będzie to pozytywna ocena , bo inaczej nie potrafię ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeczytalem. Piszesz bardzo dobrze, nie wierze ze to twoj pierwszy raz. :P Jedyne, do czego moge sie przyczepic, oprocz paru literowek - zauwazylem, ze niektore zwroty to polskie zwroty przetlumaczone bezposrednio na angielski - tak nie mozna. Trzeba je zastepowac pasujacymi angielskimi synonimami (jak w tej anegdocie z niemcem kazacym amerykanskiemu zolnierzowi zatankowac ciezarowke - powiedzial 'petrol please' zamiast po prostu rzucic 'gas'. Niby nie ma roznicy, ale jednak jest :P). Teraz nie dam ci przykladow bo nie chce mi sie szukac, ale wpadlo mi to w oczy, z drugiej strony moze mi sie tylko zdawalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Aaaaa.....ale ja jestem głupi .... :derp: zapomniałem ocenić ... sorrki .... :) . Czytałem "troszkę" dawno , więc pozwól , ze będzie to bardzo ogólne xD Z tego co pamiętam ... przyjemnie (i dłuugoooo xD) mi się to czytało xD Chociaż szkoda , że nie o MLP :( Tak czy inaczej bardzo dobrze napisane xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trochę się spóźniłeś - konkurs dawno zamknięty, za 3 bodajże tygodnie wyniki. Ale to szczegół. Dzięki za wsparcie, cieszę się, że wam się podoba. Muszę się w końcu za jakiegoś fanfika zabrać:P Mooże, w wakacje... Proszę o dopingowanie mnie, bo leniwy jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...