Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie chodziło mi o jej talent (to jest napisane w historii), tylko czym się zajmuje, jak spędza czas. A imię... Naprawdę nie wiedziałaś? Może kiedyś, gdzieś się natknełaś, ciężko mi uwierzyć w taki zbieg okoliczności. To co pisałaś wcześniej... Nie pomyliłaś mnie z kimś? Naprawdę starałem się nikogo nie urazić i złagodzić sytuację.

Link do komentarza
Gość Littlebart

To chyba było skierowane do mnie, albo do Alexa, a my przecież jesteśmy nieomylni i idealni  :giggle:

Chcesz oceniać człowieka dogłębnie na podstawie wyrażanych opinii w postach ?

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza

Masz racje chodziło mi o Alexsuza i littlebarta.  A co do imienia, to naprawdę nie wiedziałam. Po prostu podczas obiadu wymyślałam imię, wtedy mój brat powiedział że ziemniaki z sosem które jemy to straszna breja, zmieniłam b na f i wyszło freja. Tylko że ja napisałam je przez y

Link do komentarza

Wybacz ale zupełnie nie rozumiem. To jest jednorożec czy pegaz? Poza tym można latać wszędzie, nie tylko w Cloudsdale :). Oc dość krótkie, i hostoria wydaje mi się być taka... Kiczowata? Pegaz nie umiejący latać, ale na skutem śmiejących się rówieśników pokonuję strach... Dość popularny schemat. Szkoda, że nie jest zbyt orygnalne. C:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...