Jump to content

Turnieje Magicznych Pojedynków - Regulamin v2.0


Guest
 Share

Recommended Posts

Witajcie, drodzy uczestnicy turnieju! (oraz obserwatorzy)

 

Niezbędny regulamin turnieju został właśnie sporządzony przez Jedynego Słusznego Regenta, Hoffmana. Do Waszej dyspozycji dane zostaje także drzewko uczestników, dzięki któremu za wczasów dowiecie się, kto z kim będzie się pojedynkował.

------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN v2.0

 

Podobnie jak w sekcjach Casual i Epic, tak i tutaj obowiązują wszystkie zasady ujęte w ogólnym regulaminie Sali magicznych pojedynków. W skrócie, oznacza to, że:

 

  • Zwracamy uwagę na jakość postów, na ich poprawność pod względem ortografii, interpunkcji.
  • Skupiamy się na walce, nie na off-topowaniu. Oczywiście, dozwolone są wątki poboczne, mające na celu urozmaicenie starcia, lecz nie mogą one przysłaniać samej walki.
  • Zaklęcia zabijające rywala, bądź też uniemożliwiające mu działanie NIE są dozwolone. Niedopuszczalne jest zastosowanie ruchu, który ma w założeniu odebrać moc rywala, lub go całkowicie zablokować. Tego typu działania zostaną wyedytowane, jeżeli jednak będą się one nagminnie powtarzać ze strony tego samego uczestnika, może on zostać zdyskwalifikowany.
  • W trakcie pojedynku nikogo nie obrażamy, nie stosujemy wulgaryzmów, dbamy o język. Obrażanie jednego uczestnika przez drugiego i wszelakie wycieczki osobiste mogą skończyć się dyskwalifikacją obu stron.

 

Posty nie muszą być specjalnie długie, najważniejsza jest ich jakość. Staramy się o jak najbardziej pomysłowe, tudzież efektywne zaklęcia. Wczuwamy się w pojedynek, swoją obecnością staramy się wraz z rywalem współtworzyć klimat danego starcia.

 

Turniej składa się z rund, które obejmują pojedynki między uczestnikami, jak również komentarze publiczności i ankietę, dzięki której wyłaniany jest zwycięzca starcia. Pojedynki trwają 19 dni, zaś ankiety 2 dni. Oznacza to, że jedna runda turnieju trwa dokładnie trzy tygodnie. Między rundami nie ma przerw.

 

W pierwszej rundzie odbędzie się szesnaście pojedynków, w drugiej osiem , w rundzie trzeciej zaś odbędą się cztery pojedynki. W rundzie czwartej, czyli w półfinale rozegrają się dwa pojedynki, natomiast finał rozegra się między dwoma uczestnikami którzy do tej pory nie przegrali ani razu. Finałowy pojedynek wyłoni zwycięzcę turnieju.

 

Nie obowiązuje żaden limit postów, jedynie limit 19 dni. Jednakże, w przypadku niewystarczającej aktywności w wątku, istnieją inne sposoby wyłonienia zwycięzcy:

 

  • Minimalna liczba postów na uczestnika w danym pojedynku wynosi trzy posty. Jeżeli nie zostanie ona osiągnięta, wówczas zwycięzcą jest ten, kto odpisał jako ostatni.
  • Jeżeli w ciągu 7 dni od rozpoczęcia pojedynku oponent nie odpowie ani razu, zostaje on zdyskwalifikowany, zaś na jego miejsce może dołączyć osoba spoza zapisów, tym samym podejmując udział w turnieju. Możliwe jest to jednak jedynie w rundzie pierwszej – w dalszych etapach nieaktywny uczestnik po prostu odpada, zaś starcie wygrywa walkowerem jego aktywny przeciwnik.

 

W pojedynkach biorą udział użytkownicy, jednakże dozwolone jest stworzenie własnej, oryginalnej postaci która będzie walczyć w imieniu danego uczestnika. Nie trzeba tworzyć całej karty postaci, jedynie w swoim pierwszym poście w pojedynku trzeba wspomnieć, że walczyć będzie taka i taka postać, można też przy okazji opisać jej wygląd, czy nawet załączyć obrazek. Jeśli ktoś stworzył postać do sekcji Epic może ją wykorzystać w turnieju.

 

------------------------------------------------------------------------------

 

DRZEWKO UCZESTNIKÓW

CVCe7f3.png

(LEPSZA ROZDZIELCZOŚĆ, BO PRZEZ PIECZONY ZMNIEJSZACZ OBRAZKÓW NIC NIE ZOBACZYCIE)

 

 

 

RUNDA DRUGA

 

tZaRX2O.png

 

 

To już wszystko, co chcieliśmy Wam przekazać w kwestii zasad turnieju i przydzielonych osób. Życzymy miłej zabawy. Pozdrawiam.

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...