Skocz do zawartości

Hi everypony


ShadowQubePL

Recommended Posts

 

 

Najmilsza atmosfera na całym forum!  :fluttershy4:

Ta atmosfera to naturalna konsekwencja obecnosci mojej wspanialej osoby....

By the way...

 

 

Witaj na forum! Baw się dobrze! I standardowo:

Dzisiaj wszystkich oprocz mnie przywitala Pinkie piosenką... Moderatorze dlaczego mnie pominąles? DLACZEEEGOOO!???

Edytowano przez PyroxPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj wszystkich oprocz mnie przywitala Pinkie piosenką... Moderatorze dlaczego mnie pominąles? DLACZEEEGOOO!???

Faktycznie... Masz prawo mnie za to znienawidzić. Albo jeśli Cię to uszczęśliwi, to się za karę spoliczkuję. xD A teraz już kończę off-top i nadrabiam straty. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatyj Boże. Czegom jest świadkiem? Nieważne, po prostu przejdę do rzeczy. Zdrawstwuj, prezentu nie dostaniesz. Baw się dobrze, nie podpadnij kolorowym, udzielaj się, rób co tam jeszcze chcesz. Pytanie, czy interesujesz się tradycyjnym RPG (kartka, ołówek, kostki, wyobraźnia)? I drugie, jakim sposobem trafiłeś do tego grajdołka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatyj Boże. Czegom jest świadkiem? Nieważne, po prostu przejdę do rzeczy. Zdrawstwuj, prezentu nie dostaniesz. Baw się dobrze, nie podpadnij kolorowym, udzielaj się, rób co tam jeszcze chcesz. Pytanie, czy interesujesz się tradycyjnym RPG (kartka, ołówek, kostki, wyobraźnia)? I drugie, jakim sposobem trafiłeś do tego grajdołka?

 

1. Nigdy nie grałem w takie RPG, ale kiedyś na pewno spróbuję

2. Kolega [Wielki minister do spraw zajedwabistości(PyroxPL)] namówił mnie do rejestracji

Edytowano przez ShadowQubePL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...