Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Po prostu Tomek

Brony
 • Content Count

  1,936
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Po prostu Tomek last won the day on May 17 2019

Po prostu Tomek had the most liked content!

Community Reputation

783 Equestriańska Legenda

About Po prostu Tomek

 • Rank
  czwarty pancerny
 • Birthday July 22

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  prasłowiański gród Brenna
 • Zainteresowania
  Różnego rodzaju sesje i roleplaye, trochę rysuję, trochę śpiewam, trochę recytuję, ale człowiek renesansu ze mnie żaden.
 • Ulubiona postać
  Chrysalis, Nightmare Moon, Lyra, Neon, Bohun, Windigos. W losowej kolejności. Ah, zapomniałem o Berry Punch :^)

Recent Profile Visitors

18,314 profile views
 1. Po prostu Tomek

  Tak, codziennie. Od x lat. Czy mieszkasz na swoim?
 2. Po prostu Tomek

  Kiedyś lubiłem, przestałem. Don't ever do that, kids. Czy lubisz kebsa z serem?
 3. Po prostu Tomek

  Są dwie możności. Albo budować swoje wspaniałe, przyszłe, w pełni zrównoważone komunistyczne imperium opierajce się na droidach - znacznie łatwiejszych do ogarnięcia jako funkcjonariusze niż podatni na korupcję ludzie - tutaj, albo poza układem słonecznym. Zasadniczo najprawdopodobniej ostatnie dni na Ziemi wpłynęłyby na moją decyzję, nawet jeśli nie zdecydowałbym się odwdzięczyć osobiście. Także... wiecie co i jak, ziomeczki. Co byś zrobił, gdybyś został avengerem? Moc dowolna, byle nie jakaś w chuj OP. Jeden doktor Strange czy Superman albo inny Thor wystarczy.
 4. Po prostu Tomek

  Oberyn Martell, Gra o Tron.
 5. Po prostu Tomek

  Żyłbym jak co dzień, dla mnie to żadna nowość xd Co byś zrobił, gdyby do twoich drzwi niespodziewanie zapukało autentyczne [cholera wie jak, podróż w czasie?], niekłamane, lekko wkurwione NKWD?
 6. Po prostu Tomek

  Król Rhobar, Gothic III.
 7. Ważna sprawa jest. Czy wszystkie odcinki kucełków wyszły już legalnie? W sensie, nie jako przecieki?

  1. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   Bodajże nie... według Wiki odcinki od 21 do 26 mają emisję w Polsce dopiero 14 do 19 października.
   Jednak w wersji angielskiej 22 już był, ale 23 według Wiki ma być 05 października, a 24 25 26 dokładnie 12 października.

   Tyle informacji z wiki :NjdaT:

  2. Talar

   Talar

   wiki mówi prawdę

  3. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   Dziękówa, bracia-towarzysze. Może zdążę podłapać, jestem na Uprooted, i nie chcę przegapić końca niekończącej się kolejki.

 8. Po prostu Tomek

  Mam jedno pytanie. Czy rewolucja się odbędzie?
 9. Po prostu Tomek

  Do cerkwi. Ale rzadziej niż kiedyś. Potrafisz zadbać o włosy?
 10. Po prostu Tomek

  Ja xD
 11. Po prostu Tomek

  Mam takie dni. Próbuję o tym nie myśleć. Czyli chyba nie. Czy masz czasem wrażenie, że nie ogarniasz własnego ciała?
 12. Kolejny roczek do odhaczenia.

  1. Show previous comments  5 more
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Zdrowia i wytrwałości

  3. Ghatorr

   Ghatorr

   Spóźnione sto lat, mordeczko \^.^/

  4. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   Dziękuję. Oby się udało z wytrwałością, i lepiej późno niż wcale, Sal :D

 13. Po prostu Tomek

  Hamzat ponownie otworzył oczy. W sumie równie dobrze nie musiał, ponieważ gdy usłyszał nieprzyjemne lecz przy tym na złość wyraźne dźwięki śmierci, zmarszczył czoło już wiedząc, że coś jest nie tak. Chcąc nie chcąc, zrobił to. Na szczęście nie złapał wzrokiem dokładnego momentu, kiedy ostrze przerwało jej kręgosłup, mając czarną plamę pomiędzy Bhati z głową przy ciele a Bhati z głową ulatującą nieco w bok, kiedy zaczynała się staczać. Brodaty wojownik widział, jak pradawna bogini, jego najświeższa ofiara, pada na ziemię z taką smutną normalnością, że równie dobrze Nadżibullah mógłby właśnie ścinać kogoś na jednym z rajdów. Jego odczucia nie są jednak bliskie dumy czy zadowolenia. Z poszarzałą, nieco bardziej zapadłą twarzą o trudnym do zinterpretowania wyrazie nomada powoli, ale w napięciu wyciera broń o szmatkę przed wsunięciem jej z powrotem do pochwy. Następnie, jakby z lekkim opóźnieniem Hamzat wzdrygnął się, od wiatru oraz tego specyficznego odczucia jakie wywoływał Aslan, przebywający na jego ramieniu. Pani Bhati wyglądała na zaskoczoną obrotem sytuacji, pomyślał mężczyzna, spoglądając na głowę egzotycznej kobiety. Czy tego właśnie chciałeś, Panie? Czy postępuję zgodnie z twoją wolą, Księżycowy Boże? Co teraz? - Bóg tak chciał - powiedział mimo wszystko, decydując, że i tak on osobiście za to odpowie. Szkoda mu Haruseptha. - Spełniam jego wolę. Bardzo mi przykro, że tak musiało się stać, Sigrid. I ty, Harusephcie. Nie zrobiłem tego z głupoty. A teraz... chyba powinienem ją pogrzebać. Oby było jej dobrze, gdziekolwiek teraz jest. Może jest sępem, pomyślał pustynny wędrowiec, wciąż w pewnym choć mniejszym napięciu oczekując na to, jak rozwinie się sytuacja, czy dostanie odpowiedź, co zrobi Harusepth. Łysy kapłan może być teraz nieobliczalny, albo bardzo przybity - Hamzat zresztą też jest dość przybity - jednak może uda się z nim porozmawiać.
 14. Po prostu Tomek

  Rozbójnicy pokiwali głowami. Co być może zaciekawi Iriela, na wspomnienie o krzywdzeniu wieśniaków zdają się na chwilę nieco obruszeni. Jeden z nich zostaje przykucnięty niedaleko wyjścia z szopy, coby pilnować karczmy, wioski i czasu. Drugi natomiast wraca i przykuca przy Mieszku, który w trakcie przemowy anioła niezdarnie próbował wstac. Kompan łapie herszta gdzieś w połowie upadku wyglądającego na potencjalnie bardzo srogi. Wąsaty bandyta rozkłada się na podgniłym sianie, przyglądając się smętnie światu jedynym okiem. - Mistrzu Irielu - zbójca zagaduje przyjaznym acz zbolałym głosem. - Całkowicie zgadzam się z tym planem. Bardzo mądre. Od razu żem czuł, że będzie Mistrz ważnym dodatkiem w naszej dzielnej grupie łupieżców, hehe. Tutaj mężczyzna zakrztusił się troszeczkę. Drugi z bandytów rozgląda się, by po chwili znaleźć wiadro wody, zapewne używane do pojenia czegokolwiek co mieszkało tu przed nimi. Z nieco niepewną miną podsuwa je swojemu poszkodowanemu przywódcy, który z pewną łapczywością chwyta i pociąga łyk. Zrazu krzywi się i kaszle, by następnie wypić jeszcze dwa łyki. Następnie odsuwa od siebie wiadro z pewnym smutkiem. - Mogłoby być piwo, ech - Mieszek ponownie raczy zabrać głos. - To miała być prosta robota. Serce mi się kraje jak myślę o towarzyszach. W każdym razie... ekhm... czy jest jakaś szansa by mnie poskładać, przywrócić do stanu używalności? Chciałbym pooglądać jeszcze słońce, a jeśli by się nie dało, to i zastępcą bym mianował. Krótko się znamy, lecz w takiej opresji ceni się spryt. - Pssst, hej! - zbójnik spod wejścia nagle mocniej ściska sierp, odwracając wzrok do eks-anioła oraz kolegów. Jest wyrażnie poruszony. - Przepraszam, szefie, ale kamraci, podejdźcie tu na chwilę!
 15. Po prostu Tomek

  Hamzat Nadżibullah poczuł łzy na policzkach. Łzy, które niekoniecznie związane były ze smutkiem, a przynajmniej nie całkowicie. Mężczyzna załkał lekko, czując jak coś ciężkiego i gorzkiego rwie mu się w gardle, jak ściska go podbrzusze i jak jego brodata twarz wykrzywia się w grymasie. Jednak mimo tego wszystkiego, w głębi serca czuł, że uda mu się ruszyć do przodu ze swoim zadaniem, zmienić świat na oby lepsze pod dyktando swojego Boga, dopiero kiedy skończy teraz to, na co się odważył. Gdy dopełni określoną decyzję i zerwie więź potrzebną, acz bardzo bolesną. Pogrążony w tych rozmyślaniach nomada jednym płynnym ruchem wyciągnął miecz z pochwy, by ciąć nim silnie i pewnie, od siebie, kosząco. Zanim metal dosięgnął szyi Pani Bhati, mężczyzna zamknął oczy. Nominalnie tym oto ruchem miał ściąć jej głowę, ale gdzieś tam, głęboko w sobie, miał nadzieję, że i ona zniknie, a nie zginie. Że będzie odprawiona, a nie martwa, kiedy pustynny wędrowiec ponownie otworzy oczy. A jeśli mu się nie uda, to że chociaż cios powrotny nie będzie bolał bardziej niż zebranie się na czyn.
×
×
 • Create New...