Zaloguj się, aby obserwować  
asie

Zanim zamieścisz projekt...

Recommended Posts

Więc chcesz dodać własny projekt do listy? Świetnie! Fandom potrzebuje ambitnych ludzi, chcących tworzyć nowe rzeczy, a jeśli dochodzi do tego współpraca, jest niemal idealnie. Warto jednak pamiętać o dwóch kluczowych kwestiach:

  • Pytania, na które czytelnik chce poznać odpowiedź: co?, kogo szuka?, gdzie?. Każdy projekt powinien w łatwy do zauważenia sposób informować (nawet w temacie), czym jest (np. nazwa) i kogo szuka. Dobrym przykładem nazwy tematu jest:

Projekt "Mój mały piesek" - poszukiwani graficy i pisarze!

 

W samym temacie można już umieścić cokolwiek, jednak radziłbym na początku odpowiedzieć na te trzy podstawowe pytania - wtedy czytelnik może łatwo zdecydować, czy chce przy nim pomagać.

  • Fundament. Sam pomysł znaczy niewiele. Warto, by pomysło/projektodawca miał już postawiony fundament - pierwszy krok na drodze do stworzenia jego projektu. Nie jest to konieczne, ale pozwala innym zaufać, że ich cenny wysiłek nie pójdzie na marne.

Przestrzeganie tych porad powinno ułatwić znalezienie osób chętnych, jak również chętnym osobom znaleźć interesujące je projekty.

  • +1 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować