Jump to content

Studia


pozaj
 Share

Recommended Posts

Ciekawy kierunek, ja studiuję na Uniwersytecie Warszawskim w Studium Europy Wschodniej na kierunku Studia Wschodnie. i jestem jedynym bronym na wym wydziale :v

Link to comment
Share on other sites

Ja (dziecięce marzenia :rainderp: ) chcę studiować albo u mnie, w Politechnice Białostockiej (słyszeliście zapewne, głównie słynna z mechaniki, czyli łaziki, projekty kosmiczne itp.) na wydziale informatycznym, albo do Warszawy na infę... To taki jest mój cel na przyszłość :P A tak trochę odbiegając od tematu, chcę iść na specjalizację "Security IT".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Studiuję w Warszawie na Akademii Obrony Narodowej. Kier. logistyka, spec. transport, trzeci rok licencjata. Myślę jeszcze o zrobieniu kursu na pilota wycieczek zagranicznych i drugich studiach - myślałem o marketingu, turystyce lub geografii. Ale nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

×
×
  • Create New...