Siper

Administrator
 • Dodanych treści

  2341
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  58

Siper last won the day on November 24 2016

Siper had the most liked content!

Informacje o Siper

 • Ranga
  Stary koń
 • Data urodzenia 04.10.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Kontakt

 • Strona www
  http://taranis.com.pl

Ostatnie wyświetlenia profilu

12602 wyświetleń profilu
 1. Zamykam temat. Wszystko zostało już wyjaśnione, a powoli robi się niezbyt przyjemna atmosfera i żółć wylewana z powodu niewiedzy, ignorancji i/lub braku chęci dowiedzenia się więcej na temat problemu.
 2. >Bądź Arłukiem >Miej swoje "mądrości" na temat poważnej choroby, że to słabość i bycie ciotą co "nie potrafi się ogarnąć" >@Cahan ci mówi o faktach, że to również problemy z funkcjonowaniem neuronów w mózgu >"być może, nie znam się" Śmieszne, albo wręcz żałosne. Przez takie rakowiska i Januszy Medycyny depresja jest tematem tabu i wiele osób nie chce się otwierać przed innymi i pokazywać, że mają problem. A to tylko pogarsza stan zdrowia takiej osoby i tylko przybliża do najgorszego. Ale no tak, bo przecież wystarczy wyjść z domu, zaruchać, przytulić drzewo i wziąć się w garść. W końcu choroba psychiczna nie istnieje, to tylko od dobrobytu się ludziom przewraca.
 3. Jeżeli uważasz, że depresja - normalna choroba powodująca niepoprawną gospodarkę neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za poczucie szczęścia, serotoniny - jest słabością, to nawet mi Cię nie żal i życzę Ci, żebyś sam się potknął i wypadł z puli genetycznej. Ale no tak, nie leczmy ludzi, najlepiej nie pomagajmy nikomu bo przecież sensem życia jest przekazanie genów dalej, czyli najbardziej prymitywny i najbardziej podstawowy instynkt jaki posiada każdy organizm jaki istniał w historii naszej planety. Jak zwierzę po prostu... PS. Śmieszy mnie niesamowicie, że najczęściej osoby na które trafiam i mówią o selekcji naturalnej i przekazywaniu genów, nie miały nawet dziewczyny.
 4. Bo przychodził na meety w Trójmieście (widziałem go ostatnio na świątecznym parę tygodni temu), dodatkowo był to najlepszy przyjaciel mojego przyjaciela.
 5. Depresja to straszne gówno, leczona farmakologicznie szczególnie, to już oznacza, że mówimy o chorobie mogącej być śmiertelną. To stan kiedy nie potrafisz w żaden sposób odczuwać pozytywnych bodźców, nawet kiedy jesteś świadomy, że przecież teraz powinieneś teraz np. cieszyć się. Po prostu - choroba duszy, podświadomości. Drugi częsty skutek depresji to egocentryzm. Człowiek w takim stanie niestety mniej zwraca uwagę na innych ludzi, to czy dany czyn może krzywdzić drugą osobę. Tym samym może dochodzić do manipulacji, szantażu emocjonalnego, czy chociażby samobójstwa, które przecież też w jakiś sposób odbija się na innych. To nie jest wina tej osoby, to wina choroby. To jak obwiniać chorego na alzheimera, że rani rodzinę. Dlatego jedynie co można zrobić to współczuć, kierować taką osobę na stronę prawdy (ale nie na zasadzie "inni mają gorzej", bo chociaż to jest prawda faktycznie, to gówno daje taka "rada"), no i przede wszystkim zabezpieczyć własne zdrowie. To wszystko. Sam męczę się z tą chorobą od kilku lat, leczenie wspierane farmakologicznie i psychoterapia. Poczułem na własnej skórze jak to jest kiedy czujesz się jak skończona szmata, kiedy egocentrycznie robisz rzeczy które później przynoszą zły efekt, kiedy już nie wiesz kompletnie co robić z tym wszystkim, bo widzisz wszystko w ciemnych barwach. Nie życzę tego nikomu.
 6. Lubię w dupę! !!!!!111 1111

  1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
  2. Siper

   Siper

   Ten czuć kiedy zostawiasz laptopa z zalogowanym forum i loszka wrzuca karniaka :spike: 

  3. Vezz
  4. Sosna

   Sosna

   Dobrze, że tylko karniaka wstawiła, bo mogła na przykład zrobić #usuńforum :v

 7. Nie wiem czy zrobiłem to dobrze, ale... teraz działa
 8. Hm, możliwe, że to po awarii maszyny :c
 9. Do grona Administratorów Głównych dołącza @Decaded! Jak część z Was wie, nie jestem w stanie samemu zajmować się forum ze względu na inne sprawy w moim życiu. Najczęściej moja praca tutaj ograniczała się tylko do poważniejszych problemów. Dlatego zdecydowałem się na taki krok, wiele osób sugerowało mi właśnie wzięcie Deca do grona administatorów, więc uważam, że najwyższy czas tego dokonać.
 10. Maszyna na której znajduje się forum uległa awarii i tym samym niektóre dane zostały uszkodzone. Znikły konta niektórych użytkowników. Osoby chcące odzyskać dostęp proszę o założenie nowego i wysłanie na prywatną wiadomość linku do przykładowego posta. Przywrócę tym samym autorstwo do nich
 11. Tu haker. Zhakowałem konto waszego admina. 148800 zmienie to forum w kremówkę xDDDDDD

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. Dabrowski

   Dabrowski

   O nie co my teraz zrobimy! :kappa:

  3. Rainbow Twister

   Rainbow Twister

   hehehe... he... NOPE

  4. WhiteHood

   WhiteHood

   No, wreszcie ktoś kompetentny będzie adminem.

 12. Usunąłem wszystkie nieaktualne projekty oraz te gdzie nie znajdował się nasz banner
 13. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.