Siper

Administrator
 • Dodanych treści

  2118
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  59

Siper last won the day on March 9

Siper had the most liked content!

Reputacja społeczności

2142 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

Informacje o Siper

 • Ranga
  Chłopiec w zako :3
 • Data urodzenia 04.10.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Gołąbki :3
 • Ulubiona postać
  Hevra

Kontakt

 • Strona www
  http://taranis.com.pl
 • Instagram
  sipusiowy

Ostatnie wyświetlenia profilu

13810 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony do kosza.
 2. Nie rozśmieszajcie mnie, bo aż żenadłem xD Od diagnozowania depresji są lekarze, a nie internauci na podstawie jednego poście znajomego.
 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 4. Gratuluję Siprah tego wspaniałego osiągnięcia :kappa:

  B7VLs7b.png

  \ :kappa: / \ :kappa: / \ :kappa: / \ :kappa: / \ :kappa: / \ :kappa: / \ :kappa: / \ :kappa: /

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Siper

   Siper

   <3 @Hevra dobiła

  3. Hevra

   Hevra

   A dobił między innymi dlatego, bo mi się w nocy nudziło xD

  4. Onyx

   Onyx

   No właśnie widziałem, good work :v

 5. Niestety mamy niezbyt dobrą wiadomość. Osoby, które co nieco są na bieżąco w nowinkach technologicznych, zapewne mogły usłyszeć o ostatnim ogromnym wycieku danych z serwisów korzystających z Cloudflare. Jest to usługa chroniąca i przyśpieszająca działanie stron internetowych poprzez odpowiednie zabezpieczenia przed atakami np. DDoS, a także optymalizująca ruch do serwera docelowego (np. grafiki czy inne pliki statyczne zamiast być pobierane bezpośrednio od nas, są przez Cloudflare zapisywane i wysyłane do użytkownika z ich serwera, który znajduje się najbliżej klienta). Niestety 17 lutego został zgłoszony poważny błąd, który powodował iż czasami zamiast oczekiwanej strony docelowej, pokazywały się wrażliwe dane losowych użytkowników, takie jak ciasteczka, adresy IP, hasła, a nawet prywatne wiadomości, dane osobowe czy zdjęcia. Problem dotyczy wszystkich stron korzystających z Cloudflare, a jest ich prawie 5,5 miliona. Zalicza się do nich np. Uber, Google, czy polskie serwisy jak chociażby sadistic, fotka, kwejk, demotywatory, chomikuj. Na tej liście znajdują się nawet rządowe strony. Do stron korzystających z Cloudflare zalicza się również mlppolska. Jak więc widzicie problem jest bardzo globalny. Pełną listę wszystkich stron korzystających z Cloudflare znajdziecie tutaj. Dlatego apeluję do wszystkich użytkowników forum i nie tylko, jeżeli w dniach 13-18 lutego korzystaliście z jakich serwisów korzystających z tej usługi, powinniście zastanowić się nad zmianą haseł na tychże stronach. Szansa, że akurat Twoje dane wyciekły jest bardzo, ale to bardzo nikła, ale niestety nie jest zerowa (na 3 miliony zapytań z całej platformy - jedno mogło wyrzucić wrażliwe dane. To daje 0,00003% całego ruchu), dlatego też nie zmuszam nikogo do zmiany hasła, decyzję pozostawiam Wam.
  1. Decaded

   Decaded

   Nie wiedziałem, że Siper gra w Ow :wow: 

 6. https://cl.ly/1j1r1i2I0o0G Dlaczego szkalujesz Wielkiego Polaka?

  1. Cahan

   Cahan

   Ale ja nie szkaluję Dolara ani Psorasa.

 7. @Hevra
 8. W sumie to się nie chwaliłem: Mieszkam w Trójmieście <3 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Uszatka

   Uszatka

   A o to chodzi. Szczerze to nawet zapomniałam jak to się nazywa XD 

   Tak czy siak byłam tam lata temu. Na Helu. Od strony Zatoki było bardzo brudno z tego całego wodnego śmiecia. Ale słyszałam, że już te "brudne" czasy minęły dlatego pytam :v 

  3. Siper

   Siper

   Słyszałem tylko, że Zatoka Pucka jest brudna, o Gdańskiej nic mi nie wiadomo :v

  4. Arjen

   Arjen

   Zajebiste. Jak wygląda Sea Towers? Słyszałem że lipnie ale z fotek mi się podobało.

    

 9. Kocham mojego kochanego, słodziutkiego Gołąbka <3

  @Hevra :3

 10. Zamykam temat. Wszystko zostało już wyjaśnione, a powoli robi się niezbyt przyjemna atmosfera i żółć wylewana z powodu niewiedzy, ignorancji i/lub braku chęci dowiedzenia się więcej na temat problemu.
 11. >Bądź Arłukiem >Miej swoje "mądrości" na temat poważnej choroby, że to słabość i bycie ciotą co "nie potrafi się ogarnąć" >@Cahan ci mówi o faktach, że to również problemy z funkcjonowaniem neuronów w mózgu >"być może, nie znam się" Śmieszne, albo wręcz żałosne. Przez takie rakowiska i Januszy Medycyny depresja jest tematem tabu i wiele osób nie chce się otwierać przed innymi i pokazywać, że mają problem. A to tylko pogarsza stan zdrowia takiej osoby i tylko przybliża do najgorszego. Ale no tak, bo przecież wystarczy wyjść z domu, zaruchać, przytulić drzewo i wziąć się w garść. W końcu choroba psychiczna nie istnieje, to tylko od dobrobytu się ludziom przewraca.