Siper

Administrator
 • Dodanych treści

  2114
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  58

Siper last won the day on November 24 2016

Siper had the most liked content!

Informacje o Siper

 • Ranga
  Chłopiec w zako :3
 • Data urodzenia 04.10.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Gołąbki :3
 • Ulubiona postać
  Hevra

Kontakt

 • Strona www
  http://taranis.com.pl

Ostatnie wyświetlenia profilu

13157 wyświetleń profilu
  1. Decaded

   Decaded

   Nie wiedziałem, że Siper gra w Ow :wow: 

 1. https://cl.ly/1j1r1i2I0o0G Dlaczego szkalujesz Wielkiego Polaka?

  1. Cahan

   Cahan

   Ale ja nie szkaluję Dolara ani Psorasa.

 2. @Hevra
 3. W sumie to się nie chwaliłem: Mieszkam w Trójmieście <3 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Uszatka

   Uszatka

   A o to chodzi. Szczerze to nawet zapomniałam jak to się nazywa XD 

   Tak czy siak byłam tam lata temu. Na Helu. Od strony Zatoki było bardzo brudno z tego całego wodnego śmiecia. Ale słyszałam, że już te "brudne" czasy minęły dlatego pytam :v 

  3. Siper

   Siper

   Słyszałem tylko, że Zatoka Pucka jest brudna, o Gdańskiej nic mi nie wiadomo :v

  4. Arjen

   Arjen

   Zajebiste. Jak wygląda Sea Towers? Słyszałem że lipnie ale z fotek mi się podobało.

    

 4. Kocham mojego kochanego, słodziutkiego Gołąbka <3

  @Hevra :3

 5. Zamykam temat. Wszystko zostało już wyjaśnione, a powoli robi się niezbyt przyjemna atmosfera i żółć wylewana z powodu niewiedzy, ignorancji i/lub braku chęci dowiedzenia się więcej na temat problemu.
 6. >Bądź Arłukiem >Miej swoje "mądrości" na temat poważnej choroby, że to słabość i bycie ciotą co "nie potrafi się ogarnąć" >@Cahan ci mówi o faktach, że to również problemy z funkcjonowaniem neuronów w mózgu >"być może, nie znam się" Śmieszne, albo wręcz żałosne. Przez takie rakowiska i Januszy Medycyny depresja jest tematem tabu i wiele osób nie chce się otwierać przed innymi i pokazywać, że mają problem. A to tylko pogarsza stan zdrowia takiej osoby i tylko przybliża do najgorszego. Ale no tak, bo przecież wystarczy wyjść z domu, zaruchać, przytulić drzewo i wziąć się w garść. W końcu choroba psychiczna nie istnieje, to tylko od dobrobytu się ludziom przewraca.
 7. Jeżeli uważasz, że depresja - normalna choroba powodująca niepoprawną gospodarkę neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za poczucie szczęścia, serotoniny - jest słabością, to nawet mi Cię nie żal i życzę Ci, żebyś sam się potknął i wypadł z puli genetycznej. Ale no tak, nie leczmy ludzi, najlepiej nie pomagajmy nikomu bo przecież sensem życia jest przekazanie genów dalej, czyli najbardziej prymitywny i najbardziej podstawowy instynkt jaki posiada każdy organizm jaki istniał w historii naszej planety. Jak zwierzę po prostu... PS. Śmieszy mnie niesamowicie, że najczęściej osoby na które trafiam i mówią o selekcji naturalnej i przekazywaniu genów, nie miały nawet dziewczyny.
 8. Bo przychodził na meety w Trójmieście (widziałem go ostatnio na świątecznym parę tygodni temu), dodatkowo był to najlepszy przyjaciel mojego przyjaciela.
 9. Depresja to straszne gówno, leczona farmakologicznie szczególnie, to już oznacza, że mówimy o chorobie mogącej być śmiertelną. To stan kiedy nie potrafisz w żaden sposób odczuwać pozytywnych bodźców, nawet kiedy jesteś świadomy, że przecież teraz powinieneś teraz np. cieszyć się. Po prostu - choroba duszy, podświadomości. Drugi częsty skutek depresji to egocentryzm. Człowiek w takim stanie niestety mniej zwraca uwagę na innych ludzi, to czy dany czyn może krzywdzić drugą osobę. Tym samym może dochodzić do manipulacji, szantażu emocjonalnego, czy chociażby samobójstwa, które przecież też w jakiś sposób odbija się na innych. To nie jest wina tej osoby, to wina choroby. To jak obwiniać chorego na alzheimera, że rani rodzinę. Dlatego jedynie co można zrobić to współczuć, kierować taką osobę na stronę prawdy (ale nie na zasadzie "inni mają gorzej", bo chociaż to jest prawda faktycznie, to gówno daje taka "rada"), no i przede wszystkim zabezpieczyć własne zdrowie. To wszystko. Sam męczę się z tą chorobą od kilku lat, leczenie wspierane farmakologicznie i psychoterapia. Poczułem na własnej skórze jak to jest kiedy czujesz się jak skończona szmata, kiedy egocentrycznie robisz rzeczy które później przynoszą zły efekt, kiedy już nie wiesz kompletnie co robić z tym wszystkim, bo widzisz wszystko w ciemnych barwach. Nie życzę tego nikomu.
 10. Lubię w dupę! !!!!!111 1111

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Siper

   Siper

   Ten czuć kiedy zostawiasz laptopa z zalogowanym forum i loszka wrzuca karniaka :spike: 

  3. Vezz
  4. Sosna

   Sosna

   Dobrze, że tylko karniaka wstawiła, bo mogła na przykład zrobić #usuńforum :v

 11. Nie wiem czy zrobiłem to dobrze, ale... teraz działa