Skocz do zawartości

MLP Mini Figure Pack - zamówienia (fandom warszawski)


cAnon

Recommended Posts


Po drugie, znalazłem całkiem ładne figurki, i chciałbym zamówić dwie http://www.toywiz.co...ysterypack.html Czy znajdzie się jeszcze jakis brony z Warszawy co chodzi na meety i jest zainteresowany kupnem tego czegoś? Razem będzie taniej za przesyłkę, oraz ja niemoge wysłać do siebie do domu (Nie przeczytałem całości, nie jest pewien, czy można zamawiać z określonymi postaciami w bb)

 

Uwalniam wątek meetów warszawskich od offtopu.

Zapraszam do zgłaszania chęci.

Lyrze, wierzę, że dalej to zorganizujesz?

 

  • +1 2
Link do komentarza

Derpnął link. Naprawiam: http://www.toywiz.com/funkoponymysterypack.html

 

Żeby były to normalne figurki, a nie w większości czarne to byłbym od razu chętny pewnie... tak to z tego zestawu chętny byłbym tylko na DJ Pon3, a nie ma tutaj jak zapewnić pewność, że taka figurka by trafiła do Polski, w moje ramiona, albo że ktoś by się wymienił nią na jakąś czarną. 

 

Kurs dolara na dzisiaj to w zaokrągleniu 3,13 zł. 

 

Figurka kosztuje 5,99$. W przeliczeniu sama figurka kosztuje w zaokrągleniu 18,75 zł. Ciutkę drogo, a już szkoda mi było wydawać kasę na blindbagi, które w większości już odsprzedałem. 

 

A do tych 18,75 zł za figurkę trzeba doliczyć koszt przesyłki, a nie wiem ile by to wyniosło. Generalnie wiem, że przesyłki z USA do Polski są cholernie drogie z racji konieczności użycia transportu lotniczego - liczy się dla ludzi czas dostarczenia i samolot umożliwia szybki transport ładunku w przeciwieństwie do transportu morskiego. 

 

Nooo nie wiem, nie wiem. 

 

EDIT: Dlaczego w ogóle większość tych figurek jest czarna? 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza

Nie no, na FB udało się wiele rzeczy zorganizować, np. grupowe zamówienie "My Little Sweetheart". Nie bądźcie już tacy uprzedzeni do opcji FB...

 

Chemik - tak się składa, że nie wszystko, akurat np. Bronies Radosna Twórczość, czy grupa Warszawa Bronies mają się dobrze. Bywają czasem shitstormy, ale tak samo jest i na forum.

 

Aglet - temat jest nie tylko po to, by warszawscy się skumali. Może ktoś spoza Warszawy zechce zamówić sobie? Co jak co, ale ja dużo jeżdżę po Polsce i mógłbym spokojnie zaoferować się jako pośrednik między osobą, która będzie zamawiać paczkę, a osobą, która zechce figurkę. Mogę spokojnie pomóc w przypadku Górnego Śląska, Wrocławia i Poznania, ewentualnie jeszcze Łódź. 

Link do komentarza

Nawet jak używam tego FB jakiś raz na tydzień, to nie twierdzę, że nie jest aż tak bezużyteczne... przyznam się, korzystam( chociaż wolałbym mieć inną opcję niż FB...)

 


Chemik - tak się składa, że nie wszystko, akurat np. Bronies Radosna Twórczość, czy grupa Warszawa Bronies mają się dobrze. Bywają czasem shitstormy, ale tak samo jest i na forum.
 

Linds, może i nawet się mają dobrze, są w pewnym sensie bardzo dobrym szybkim komunikatorem... ale nadal, lubię dobrą organizację, oraz palenie spamerskich wypowiedzi. 

 

Meh Linds, w FB mnie wkurza za mała ilość moderatorów, w przypadku rozpętania jakiejś spamerskiej burzy, ciężko dostrzec jakieś objawy usuwania bezsensownych i krótkich postów.(tutaj można zgłosić spam i patrzeć jak płonie...) No dobra FB ma tę zaletę, że w miarę szybko można coś zapostować lub stworzyć temat, ale znowu, nie ma nawet takiej fajnej opcji podziału postów na działy i poddziały jak G+, lub forum. Poza tym wolę dłuższe formy wypowiedzi, szanuję ludzi którzy wolą w tym przypadku FB...   

Chociaż, dzięki mojej propagandzie antyFB na FB udało mi się wiele ludzi przemycić na to forum

:evilshy:
Link do komentarza

Na FB również da się kasować posty, a nawet je oznaczać jako spam lub zgłaszać do administracji FB i reakcja jest zazwyczaj szybka. Inna kwestia, że w wielu grupach administratorami są po prostu dobrzy znajomi. 

Z resztą ty oceniasz te grupy przez pryzmat Bronies Polska, a Bronies Polska to grupa jedyna w swoim rodzaju  :aj3:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...