Skocz do zawartości

[Zabawa] Przezwiska!


Chrysia Krysia

Recommended Posts

    Tutaj chodzi o to aby wymyślic (NIE OBRAŹLIWE!!!) przezwisko dla poprzedniej osoby, np

 

Pimpek: Chrysiowa Krysia xD

Chrysia Krysia: Pimponogi

Kokloszkowa: Kryśkowa babcia

 

itd. ZACZYNAMY!! (Jeśli istnieje już taka zabawa to z góry przepraszam, lub jeśli istnieja takie nicki...Mówie od razu, wymyślałam je..)

 

 

Kolory są tylko dla członków ekipy. Ponadto, zły dział. Przenoszę ~Decaded

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co, powiedźcie mi są, przy dodawaniu wiadomości, Kolory??? A poza tym, było napisane w regulaminie, że wiadomość W CAŁOŚCI nie może być w kolorach :P (Jak coś to jestem nowa, jeśli czegoś nie wiem, to proszę o wytłumaczenie mi tego -.-)

 

 

"Zabronione jest pisane postów w całości wielkimi literami, kolorem (Prócz avatarów, oraz osób do tego upoważnionych), nieczytelną czcionką itp. Tego typu opcje można stosować jedynie w celu wyróżnienia części swojej wypowiedzi i tylko za pozwoleniem odpowiedniego opiekuna tematu/działu/upoważnionego członka ekipy."

 

Punkt jest jasny i zrozumiały. Radzę dokładnie przestudiować nasz regulamin. Jego nieznajomość nie zwalnia Cię z przestrzegania go, zatem tłumaczenie się słowami "jestem nowa" nic nie daje. Jeżeli masz pytania, zapraszam na PW. Zalecam też poduczyć się języka polskiego, ponieważ robisz sporo błędów. ~Decaded

Edytowano przez Vivendius Decaded
Odpis, poprawa błędów. Kopia odpisu wysłana do usera.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...