Skocz do zawartości

[Equestria Girls] Zapytaj Octavię


Sajback Gray

Recommended Posts

Witam wszystkich, którzy byli tak uprzejmi i zaszczycili nas swoją obecnością. Nazywam się Octavia i jestem członkiem szkolnej orkiestry. Moim instrumentem jest majestatyczna wiolonczela. Przyjaciel zaproponował mi bym odpowiedziała na kilka waszych pytań. Nieprawdaż Sajb... Claus?

Zgadza się. Możecie śmiało zadawać pytania Octavii. Dlaczego Claus?

Uważam, że Claus to o wiele dostojniejsze imię niż Sajback, więc będę się tak do ciebie zwracała.

Dobrze, nie ma powodu byś nie nazywała mnie drugim imieniem.

Przejdźmy do sprawy, dla której się tu znaleźliśmy, czyli do pytań.

Edytowano przez Sajback claus
Link do komentarza

Czy czujesz się mniej popularna od swojej koleżanki Vinyl? Wystarczy spojrzeć jak bardzo muzyka klubowa jest popularna.

Rzeczywiście muszę przyznać, że rodzaj muzyki w jakim ona się specjalizuje cieszy się większą popularnością od muzyki klasycznej, lecz ja nie wybrałam jej dla sławy. Od małego interesowałam się instrumentami i majestatycznymi dźwiękami wiolonczeli, aż pewnego dnia poszłam na spotkanie szkolnego kółka muzycznego i postanowiłam szlifować swoje umiejętności w tym kierunku. Czasami faktycznie czuję się jakby wszyscy wokół fascynowali się Vinyl, a na mnie nie zwracali uwagi, ale nigdy nie byłam specjalnie zainteresowana popularnością w szkole, muzyka i czerpanie z niej inspiracji jest dla mnie o wiele ważniejsze.

Edytowano przez Sajback claus
Link do komentarza

Czy poza klasyką grasz bądź słuchasz innej muzyki?

 

 

Tak po prawdzie to zajmuję się poważną muzyką klasyczną i nie potrawie tworzyć innych dźwięków. Vinyl bardzo często wstrząsa domem, kiedy u mnie nocuje, co nieco zdekonspirowało moje chęci do tak zwanej muzyki klubowej. Do szkolnej orkiestry naprawdę trudno się dostać i trzeba mieć talent, więc przez większość czasu zajmowałam się trenowaniem swojej gry, a nie studiowaniem innych gatunków muzycznych. Czy słucham innej muzyki... raczej tak. Doceniam wszelkie inne aspekty muzyczne, które prezentują inni ludzie. W końcu ich forma przekazu także jest formą sztuki, jednakowoż ja preferuję bardziej wyrafinowane dźwięki.

 

Mimowolnie słuchasz muzyki Vinyl (czy Ci to przeszkadza nie wiem) a coś poza tym? 

 

Faktycznie często zdarza mi się słuchać jej muzyki. Kiedyś nawet Vinyl poleciła mi jedną płytę, która prawie zniszczyła mój sprzęt. Muszę przyznać, że jej muzyka często mnie frustruje. Na przykład, kiedy idziemy na lekcje, a ona wiecznie ma uszy zatkane słuchawkami. To tak jakbym mówiła do ściany. Coś po za tym? Muszę przyznać, że czasami zdarza mi się słuchać spokojnych utworów miłosnych.

Link do komentarza

Czy znasz jakiś muzyków metalowych (mój ulubiony typ muzyczny  :derp6: ) bądź rockowych? I gdzie mogę kupić twoją płytę? U mnie chyba jest czarna dziura na mapach i prąd zawraca mi na liniach energetycznych, więc nic związanego z sztuką nie dostaje.

 

Z naszej szkoły znam jedynie Flasha, który gra na gitarze. Jego zespół podobno często wykonuje rockowe utwory, lecz mam z, nim raczej przelotne znajomości i nie interesuję się jego karierą. Chodzę jeszcze do szkoły i nie stać mnie na wydanie płyty, a ponadto nadal się uczę, może pewnego dnia wydam płytę z utworami na wiolonczeli lub jako członkini grupy, lecz te czasy dopiero nadejdą.

Link do komentarza

Cóż w takim razie gdzie mogę przyjść cię posłuchać? Zrobię to niezwykle chętnie. Poza włoskimi rycerzami i szwedzkimi wikingami słucham też klasyki, mniej niż metal ale też chętnie.

 

Możesz mnie posłuchać podczas prób, bądź szkolnego przedstawienia, gdzie potrzebny jest podkład muzyczny. Ostatnio zaproponowano mi też występ w okolicznej filharmonii, byłabym wielce usatysfakcjonowana gdybyś zjawił się na mym występie. Miło mi że lubisz klasykę, w dzisiejszych czasach lubi ją taka mała część ludzi.

 

 

Kłaniam się.

 

Dawno nie spotkałam się z tak wyrafinowanym pożegnaniem, lecz nie jesteś mym lokajem i nie musisz się kłaniać. Mimo wszystko miło mi było cię poznać.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Witaj droga Octavio.A wiec oto moje pytania:

1.Czy musialas zmuszac sie do tego by sluchac muzyki Vinyl,czy sluchalas jej dobrowolnie?

2.Jezeli uda Ci sie wydac plyte i bedziesz znana i zalozmy ze bogata to czy pomoglabys wybic sie Vinl i jej muzyce gdyby cos jej nie wychodzilo?

3.Uwielbiam sluchac muzyki klasycznej,uwazam ja za uspokajajaca oraz odstresowujaca .Kiedy jestes zdenerwowana jakiego wykonawcy sluchasz ? Ja polecam Mozarta albo utwor Beethovena ,,fur elise''.

4.Jak czesto widujesz sie z Vinyl na spotkanich poza szkola ?

5.Planujesz polaczyc kiedys sily z Vinyl i stworzyc jeden mieszany gatunkowo utwor?

6.Jakie bylo Twoje pierwsze uczucie przed wystapieniem na scenie ?

To na tyle madame.Caluje raczki i dziekuje gdy odpowiesz na pytania. :hug:

Link do komentarza

1.Czy musialas zmuszac sie do tego by sluchac muzyki Vinyl,czy sluchalas jej dobrowolnie?

 

- Muszę przyznać że często musiałam robić to na siłę. Jej muzyka, zupełnie do mnie nie przemawia.

 

 

2.Jezeli uda Ci sie wydac plyte i bedziesz znana i zalozmy ze bogata to czy pomoglabys wybic sie Vinl i jej muzyce gdyby cos jej nie wychodzilo?

 

- Oczywiście że tak. Jest wszakże moja przyjaciółką i zawsze chętnie jej pomogę.

 

 

3.Uwielbiam sluchac muzyki klasycznej,uwazam ja za uspokajajaca oraz odstresowujaca .Kiedy jestes zdenerwowana jakiego wykonawcy sluchasz ? Ja polecam Mozarta albo utwor Beethovena ,,fur elise''.

 

- Słucham różnych kompozytorów. Utwory które podałeś, są naprawdę świetne. Ostatnio gustuję w utworach Beethovena i Chopina. 

 

 

4.Jak czesto widujesz sie z Vinyl na spotkanich poza szkola ?

 

- Bardzo często. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami i często się widujemy, chyba że chcę pobyć sama.

 

 

5.Planujesz polaczyc kiedys sily z Vinyl i stworzyc jeden mieszany gatunkowo utwor?

 

- Nie myślałam o tym. Idea wydaje się interesująca. Może kiedyś.

 

 

6.Jakie bylo Twoje pierwsze uczucie przed wystapieniem na scenie ?

 

- Strasznie się denerwowałam. Lecz, kiedy zaczęłam grać, wszelki stres poszedł w niepamięć. 

Link do komentarza
  • 1 year later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...