Skocz do zawartości

Mazy Dragon Shade.


Recommended Posts

Witam, ostatnio zaczęłam rysować różne mazy kucyków w Paint Tool SAI. Chciałam się nimi podzielić i zobaczyć waszą ocenę. Dopowiem jeszcze że to mój pierwszy w życiu namalowany kucyk! Mam nadzieję że nie napadnie mnie wagon hejtów (tam na dole jest napisane Dragon shade [mlppolska.pl]). Więc, czekam na oceny i możliwe że jutro wstawię następny obraz ^^ Myślę że jak na 1 malunek to nawet nie źle.

6veDiV3.png

 

Edit : Edytuję i wklejam następne, proszę o ocenę, bo naprawdę ciekawi mnie czy robie to OK.

 

rfAekn5.png

 

Bazowane na obrazku Flutterbat, nie mogę go niestety znaleźć, ale wiedzcie. Jak coś miałam otworzony obrazek i po prostu starałam się prowadzić podobnie linie.

Edytowano przez Dragon Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile masz lat, więc nie mogę ocenić tego na twój wiek. 

Co mi trochę utrudnia sytuację, w której się właśnie znalazłam. 

Pierwszy obrazek jest ładny, tylko dołuję mnie brak lewego oka, oraz krzywy pyszczek i ząb, który najbardziej się wyróżnia.

W drugim obrazku widać poprawę, kieł już nie wyróżnia się na całym obrazku od reszty ciała, a pyszczek jest prosty i lewe oko na swoim miejscu.  

Jednak oba obrazki wyglądają jak narysowane na pierwszym lepszym base kucyka, a do tego jak rysowane w paint chyba, że właśnie tak jest. 

Czeka cię sporo pracy i nauki o czymś takim zwanym ,,linią krzywą"  i ,,całkowitym zamalowywamiem części ciał" 

Przy konturach widać białe tło, a w drugim obrazku na prawej brwi co może wyglądać jak łupież.  

Powiedz w czym to rysowałaś?  

I musisz się jeszcze dużo nauczyć i podszkolić co do rysowania kucyków. Powodzenia  :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...