Skocz do zawartości

Radosna twórczość drotkat


drotkat

Recommended Posts

Trochę dziwnie wygląda ta grzywa ( kosmyki powinny być zakończone "ostrzej ), cienie... Co do cieni to mogłabyś używać więcej jasnych cieni. I popracuje nad bat wings :)

Co do grzywy, to jest mój pierwszy rysunek w programie graficznym i jeszcze go nie ogarniam :c nie mam jeszcze sposobu na robienie grzywy ;c i ahh te skrzydła :D nie miałam pojęcia jak je zrobić ;D co prawda nie mam w planie robić kolejnych nietoperzowych kucyków, ale może kiedyś.. wtedy na pewno bardziej się postaram ;)

I dziękuję za krytykę^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grzywy, to jest mój pierwszy rysunek w programie graficznym i jeszcze go nie ogarniam :c nie mam jeszcze sposobu na robienie grzywy ;c i ahh te skrzydła :D nie miałam pojęcia jak je zrobić ;D co prawda nie mam w planie robić kolejnych nietoperzowych kucyków, ale może kiedyś.. wtedy na pewno bardziej się postaram ;)

I dziękuję za krytykę^^

Czym rysujesz i w jakim programie? Jak chcesz mogę Ci wytłumaczyć jak robić grzywę krok po kroku w moim stylu i podesłać program za darmo. Oczywiście o ile podoba Ci się mój styl rysania grzyw. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym rysujesz i w jakim programie? Jak chcesz mogę Ci wytłumaczyć jak robić grzywę krok po kroku w moim stylu i podesłać program za darmo. Oczywiście o ile podoba Ci się mój styl rysania grzyw.

Na tablecie (zwykłym, nie graficznym) w Sketchbooku Pro ;) Oczywiście, że chcę c:

I znowu bardzo dziękuję^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...