Skocz do zawartości

Heroes Might & Magic V: Tribes of the East


Vandal

Recommended Posts

Ahoj!

Vandal zaprasza do gry w szóstą część kultowych Heroesów! A konkretniej w dodatek "Dzikie Hordy".

Wedle mojej opinii gra minimalnie ustępuje legendarnej trójce, przy czym jest bardziej przystępna przeciętnemu graczowi.

Na szczególną uwagę zasługuje możliwość potrójnego szkolenie jednostek. :D

Jak na razie oprócz mnie zadeklarowali się Legion i Sakadetsu. Czekamy na kolejnych.

EDIT:

Lista Graczy

Vandal

Legion990

Sakadetsu

ThatIsSoSad

Sliver

Rośniemy w siłę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątą...;p Moim zdaniem, Dzikie Hordy są pierwszą wersją V, w którą da się grać. Nie zmienia to faktu niezrównoważonych ras, idiotycznego designu niektórych jednostek i okropnych scenariuszy solo - ale zawsze dochodzą alternatywne ulepszenia i parę innych rzeczy. Nie lubię tej części strasznie. Ale w multi mogę okazyjnie zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, scenariusz TotE niejest zbyt interesujacy sa 2 wiecej frakcji wiecej jednostek oraz wiecej map. Wiec jak chcerz grac w scenariusz to idz do zwyklej V ale w multi zawsze gram w TotE bo jest bardziej rozbudowane oraz moge w to zagrac kiedykolwiek. Tylko dajcie znak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Jedyna część którą mam! :flutterblush:  Ale bardzo lubię tę (tą?) grę. Tylko jedno mnie boli. Czy w kampani misja orkami jest tylko jedna? (pierwsza z resztą) Odpowie mi ktoś?  A, tak, dopisz mnie z łaski swojej.  :squee:

Nie, orkowie maja wiele misji prawie tak samo jak w oryginalnym Homm

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te misje są potem? Nie jestem mistrzem i poległem już w kampani nieumarłymi. :fluttercry2:  Jakoś nie lubię tej nacji i słabo mi się nią gra.

Nierozumiem o co ci chodzi. w Tribes of the east niema kampani nieumarlych o ile sie orientuje jeszcze. Tam odrazu zaczyna sie orkami grac i jest tak jak zwykle misja po misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...