Skocz do zawartości

(film) Wilk z Wall Street


Recommended Posts

Co sądzicie na temat ,,Wilka z Wall Street" Martina Scorsese? Jeżeli nie oglądaliście, to gorąco polecam.Film jest świetny,no i oczywiście gra Di Caprio zasługuje na nagrodę w postaci Oscara na tegorocznej gali.Sposób w jaki zagrał rolę Jordana Belforta urzekł mnie.Gdy skończyłem oglądać nie byłem do końca pewny co się wydarzyło.Scenariusz został tak pokrętnie napisany, że film jest zwariowany i czasem nie wiadomo co się dzieje.Humor w filmie jest prymitywny czasami i to dosłownie.Mimo tego ogląda się go świetnie i to za ten film trzymam kciuki podczas gali rozdania Oscarów.Tak samo liczę na Leonardo Di Caprio. Film może nie jest dla każdego, ale daje dużo do myślenia.Ukazuję jak bardzo człowiek może zwariować z powodu zbyt dużej ilości pieniędzy.Jak dla mnie arcydzieło współczesnej kinematografii. A co wy sądzicie na temat tego filmu? :discord:

Link do komentarza

1- Moja 14 letnia siostra miała iść na to z klasą do kina (aż szkoda że do tego nie doszło7lnl.jpg)

2- Film jest dozwolony od 16 roku życia, mimo to siedziałem obok jakiegoś 12 latka. IMO powinien być tylko od 18

3- Humor był zaje*isty

4- Samemu nie ma co iść, trzeba z kumplem ew. paroma

5- Przez lwią część filmu śmiałem się jak debil

8- Na końcówce byłem przerażony, upadek protagonisty naprawdę wywołał u mnie ogromne emocje

Dla mnie wilk z wall street to arcydzieło.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...