Skocz do zawartości

Retro gaming


Nishi

Recommended Posts

Więc tak, ilu z was interesuje się ogólnopojętym retro gamingiem czy też kolekcjonowaniem starych konsol i gier? Pochwalcie się co tam macie w swoich zbiorach :D

 

Moja kolekcja jak na razie nie jest zbyt duża, ale w najbliższej przyszłości zamierzam ją poszerzyć o NESa

FdhZ8v5.jpg

 

Czy ktoś zgadnie co jest na tajemniczym kartridżu bez etykiety? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę ze częściowo temat dla mnie :aj5:

Ja za to jestem ,,fanboyem'' (jak to brzmi :P ) wszystkich konsol firmy SONY.

Czyli mam w domu PSone, PS2 Slim i PS3 Slim (a jak wyjdzie za parę lat PS4 Slim też pewnie kupię :P )

A jako że jestem leniwy i nie chciało mi się wyciągać wszystkich gier z szafy więc macie na zdjęciu część tej kolekcji

IMG_20140306_131614_0.jpg

Może kiedyś zrobię zdjęcie całej...

Edytowano przez mariusz391
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też jestem retro gamerem - mam wszystkie konsole związane z Sony do PS4 (ale bez niej niestety, bo nie mam kasy), stare Atari 2600, Commodore oraz najsławniejszą kopię NESa i SNESa - Pegazusa. Niestety na razie żadnej konsoli ze stajni Nintendo nie mam, ale przyczajam się na stare Gejmboje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pegazus to podróba NESa (czy też raczej Famicoma, bo raczej na japońskiej wersji konsoli jest wzorowany wygląd)
Nie tylko wygląd ale była to DOKŁADNA kopia Famicoma, z wymuszeniem rozdzielczości PAL. Jedyną różnicą było to że Pegasus miał odłączalne pady a Famicom zamontowane na stałe. Sam też miałem Pegasusa, rocznik 1996, ale 2 lata temu mój ,,kochany'' brat mi go zepsuł :fluttercry2:

A ten twój NES zarąbisty, zwłaszcza że go znalazłeś za tak śmiesznie niską cenę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ok ludziska, kuce i inne stwory odwiedzające to forum. Czas na odświeżenie tego tematu. Mianowicie znalazłem fajną stronkę, gdzie można zrobić listę swojej retro kolekcji. Oto moja, jak na razie skromna kolekcja: http://www.retrocollect.com/videogamedatabase/search?user=6935&have=true&view=list

 

Moje pytanko jest takie, czy ktoś jeszcze ma tam konto? Jeśli nie, to polecam założyć i podzielić się linkiem do kolekcji :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...