Skocz do zawartości

[Gra] Castle Of Silence - Chęć życia (Yuki) [Pony] [Dark] [Mystery] [Prolog]


Sajback Gray

Recommended Posts

Zwyczajny dzień w akademiku Noc jak każda inna. Majestatyczny księżyc, wzniósł się właśnie ponad nieboskłon, gwiazdy zaczęły rozświetlać noc, a ty udałaś się wraz z przyjaciółka do lasu. Była pora wiosenna, więc pomyślałyście, że miło będzie zrobić sobie nocowanie w lesie. To głównie był jej pomysł, a ty się zgodziłaś. Twoja koleżanka zaczęła rozpalać ognisko, a ty lekko zmęczona oparłaś się o drzewo i zasnęłaś. W twoim śnie pojawiła się tajemnicza zakapturzona postać. Była wysoka i udało ci się wywnioskować, że była alicornem. Podeszła do ciebie i powiedziała "kolejny pionek". Kiedy to zrobiła, krajobraz zaczął się rozmywać, a ty się obudziłaś. Poczułaś, że to nie jest pień drzewa, tylko coś zimnego... jak podłoga... . Ku twojemu zdziwieniu znajdowałaś się w jakiejś komnacie.

Tower of Sorrow

Pomieszczenie wyglądało jak sypialnia. Wielkie łóżko, kilka szafek i okno. Wiele pytań cisnęło się do twojej głowy.

Interakcje: Zbadanie szafek, Ogólna ocena pomieszczenia, wyjrzenie przez okno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżałam chwilę na ziemi, nie będąc zdolna zarejestrować co się właśnie stało. Bo jakim cudem zasypiając pod drzewem, budzę się na ziemnej podłodze? Może coś piłam? Albo brałam? Chyba nie...z drugiej strony, nawet nie pamiętam. Jedyne co zostało mi w pamięci to ta dziwna zakapturzona postać. Jaki, do cholery, kolejny pionek? Co to ma być? W końcu stwierdziłam, że potem nad tym pomyślę. Teraz bardziej przydałoby się sprawdzić,gdzie dokładnie się znajduję. Powoli dźwignęłam się na kopytka i niepewnie rozejrzałam się po pokoju. Cóż, pokój jak pokój. Kilka szafek, okno i łóżko. Może najpierw przeszukam szafki...tak, może znajdę tam coś co pomoże mi widzieć w tym egipskich ciemnościach. Ostrożnie podeszłam do jednej z szafek i drżącym kopytkiem, poczęłam sprawdzać każdą z nich. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oknem znajdował się tajemniczy krajobraz górski. Panowała noc, a księżyc był taki sam jak jeszcze zanim zasnęłaś. W oddali ujrzałaś przepiękną łąkę błękitnych kwiatów, a w powietrzu panowała lekka mgła. Kiedy spojrzałaś w górę, zobaczyłaś jakąś kartkę przyczepioną do okna. Głosiła następująco: Strażnik twojego spoczynku a zarazem ten który przez niemal całe życie towarzyszy ci w porze nocnej. Zwykle centralna rzecz w pewnym pomieszczeniu, umilająca ci sny swoją miękkością. Ono jest kluczem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...