Skocz do zawartości

State of the Herd Report of 2014


Recommended Posts

Więc tak już jakiś czas temu na facebooku zostały ujawnione statystyki fandomu

link do statystyk (jak by ktoś FB nie miał):http://mlp.derpynews.com/state-of-the-herd-report-of-2014/

 

Zdziwiło mnie trochę pozytywnie oczywiście ile bronies pieniędzy zebrali.Zaskoczyło,że aż  45% to też fani anime za którym osobiście nie przepadam.Zasmuciło że aż 81% bronies to faceci :fluttercry2:.

 

A jakie jest Wasze zdanie na temat statystyk.Zapraszam do udzielania się  :pinkie4: 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić, że znacząca większość fandomu to faceci.

 

 

 

  1. 61% of Bronies approve of Twilight’s alicorn status, but more disliked Equestria Girls than liked it

Minimum 51% nie lubi Equestria Girls. Trudno jednak mieć inne zdanie o tym filmie. 

Aż 39% fandomu dość sceptycznie podchodzi do sprawy Twilicorna. Muszę napisać, że nie sądziłem, że ta liczba przekroczy 15-19%.

 

 

 

  1. Twilight Sparkle continues her domination of Statistically Best Pony, and Luna has moved up into third position. 8 Bronies voted for Tom as best pony. Applejack is again left out of the Statistical Mane 6

Nawet nie wiedziałem, że Twilight to "Statistically Best Pony". Tym bardziej po zakończeniu 3. sezonu. Byłem niemal pewien dominacji Rainbow Dash, albo Luny(która, jak się okazuje w dalszej części raportu, jest najbardziej lubiana w odcinkach).

 

Sam z chęcią oddałbym głos na Toma.

 

I znów... Applejack wypadła poza Mane6? Trzeci sezon skupiał się właśnie na niej. Ciężko coś więcej napisać. Szkoda i tyle.

 

 

 

Reszta tego raportu była dość domyślna.

 

Pozycja Rosji się umacnia :ming: 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...