pepeh

Brony
 • Dodanych treści

  1096
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

pepeh last won the day on May 7 2013

pepeh had the most liked content!

4 obserwujących

Informacje o pepeh

 • Ranga
  Członek Armii Fluttershy
 • Data urodzenia 05.09.1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Mlp, muzyka:Tenaciuis D,Three Days Grace,Black Veil Brides i kilka innych rockowych/metal bend'ów.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy Rarity Applejack

Ostatnie wyświetlenia profilu

2353 wyświetleń profilu
 1. Koszball
 2. Ty szczęściarzu, myślałem kiedyś o pojechaniu na bronycona do USA. Ale stwierdziłem jednak, że trochę za drogo by wyszło. W sumie jakby się tak zastanowić do do Niemiec wcale tanio też by nie wyszło, a bezpiecznie to tam nie jest. Sam się chciałem zapytać skąd jesteś i skoro chcesz poznawać bronies i pegasisters to chciałem zaproponować ponymeety. Ale widzę, że zły kraj. No i standardowo Witam.
 3. Bardzo fajny finał troszkę dziwne będzie oglądanie wszystkich dobrych podmieńców.Discord jak zwykle rozwalił system,a gdy powiedział że Flutershy też porwali to przypomniał mi się tekst z Postala i powinno być "Ktoś mi zarąbał Fluttershy i teraz wszyscy za to zapłacicie" Co też było nowością,że cały finał ciągnęły postacie drugoplanowe.Wiem,że już mówiłem to pod koniec 3 lub 4 sezonu,że nie wiem czego mogę się spodziewać po następnym sezonie,ale muszę to powtórzyć.Ciekawe czy Flurry Heart będzie troszkę częściej,ale pewnie nie bo to by oznaczało,że Czajnik i Kredens będą.
 4. Bardzo fajny,trochę nie rozumiem po co zostały wysłane do akademii skoro nie było problemu przed ich przyjazdem, No i oczywiście Angel Wing.
 5. Cóż za skromność Opiekun siebie wpisuje jako pierwszego hehe.Proszę o dopisanie.
 6. Co do samej aborcji to według mnie powinna być dozwolona,ale nie tak jak leki w aptece,że każdy sobie może od tak.Są przypadki w których jest to wskazane i tak czy inaczej zawsze jest to decyzja Kobiety.
 7. Użyłem innego zdjęcia (zrobione z rok temu)...... Powiem tak aplikacja w tym przypadku nie działa,żeby dać Mi ponad 2 razy więcej niż mam? Wy tak serio?
 8. Brawo Ja wstawiłem fotkę i że tak to ujmę cytując " Couldn’t detect any faces. "
 9. Do takiej szkoły każdy by chciał chodzić więc,no cóż ja tam problemu nie widzę.
 10. W sumie to masz po części racje w sumie i mogłoby być to dobre,że co roku ale tylko w tedy kiedy by nie było robione na odwal się.
 11. Pozostaje tylko czekać,mam nadzieje,że to nie będzie tak jak z EQG,nie chce kolejnej serii filmów co roku.( do EQG nic nie mam).Nie ukrywam,że jak będą pieniądze to pofatyguje się i ruszę swoją tłustą dupę do kina.
 12. OK patrząc po artach i własnych doświadczeniach wyczuwam jakieś zawody w lesie,gdy jednocześnie się okaże,że coś ich będzie chciało zjeść.
 13. Powiem,tak trudno powiedzieć o ulubionej broni jeśli się nie miało żadnej styczności z żadną.A jeśli chodzi o realia to raczej nikt normalny poza terrorystami nie chodziłby z bazooką/karabinem/granatami czy czymkolwiek innym tego typu. Więc coś czuje,że jakbym miał wybierać to byłby to jakiś pistolet.
 14. Poszło,jak dla mnie mogłaby być Łódź,ludzie by przestali gadać,że Łódź nie istnieje (a po za tym mam blisko)