pepeh

Brony
 • Zawartość

  968
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

154 Wzorowa

6 obserwujących

O pepeh

 • Ranga
  Członek Armii Fluttershy
 • Urodziny 05.09.1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Mlp, muzyka:Tenaciuis D,Three Days Grace,Black Veil Brides i kilka innych rockowych/metal bend'ów.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy Rarity Applejack

Ostatnio na profilu byli

3302 wyświetleń profilu
 1. Twilight coś tam mówiła,że to jest coś pomiędzy światami i czas tam nie płynął o ile mnie pamięć nie myli
 2. Obejrzane. Nic poza "spodziewałem się czegoś innego" nie przychodzi mi do głowy.Za mało pościgów i wybuchów.A o tych "bogach" co mają zostać w Equestrii nie wspomnę.
 3. Co do tej sprzeczki to nie rozumiej jak Twilight nie mogła zaufać.I tak sprzeczka nie była o byle co.Tak Twilight brała wyprawę na siebie,raczej jakby Pinkie wzięła to porażka lvl hard.Cukierkowość by była,gdyby nie pojawiła się Tempest. Po za tym ratowały Equestrie już nie raz,jakieś doświadczenie powinny mieć.
 4. Oglądałem wczoraj w IMAXie w Łodzi,sprawdzałem czy u nie w "kinie" będzie lecieć.Jakie miasto takie kino. Moje wrażenia są bardzo pozytywne.Nie ukrywam również,że myślałem,że skończy się troszeczkę inaczej.Co doTempest Shadow do kończy myślałem,że Twilight "odda" jej róg.Myślałem trochę i to może jest nie tyle błąd co trochę szkoda,że Capper był tak mało bo bardzo fajna postać według mnie.Akcent piracki też bardzo dobrze,że był chociaż myślałem inne oczekiwania.Co na minus według mnie to ten konflikt Twilight z resztą mane 6.NIby znają się tyle od 7 sezonów A Hasbro wplątuję te ich spięcia,co za dużo to z zdrowo (patrz Rarity i jej "fascynacja modą") Wiem,że nie będę tutaj jedynym tutaj,który będzie twierdził,że będzie 2 cześć bo będzie na 95%
 5. Nie przesadzajmy
 6. gdzie morzna kupić pluszaka luny za 30 zł

 7. Cały dzień czekałem,żeby to wstawić,żeby Ktoś się tutaj "przypadkiem" nie przyczepił.
 8. Nie piszemy posta pod postem przed upływem 24h ~ Cahan
 9. Tylko otworzyłem ten temat i naszło mnie na myśl,tylko Mi się wydaje,że w filmie będzie kilka postaci z poprzednich generacji których jeszcze w serialu nie było?Na facebooku już było pokazane kilka postaci (jacyś antagoniści,księżniczki).Tylko,że ja nie siedzę we wcześniejszych generacjach więc nie wiem czy są zaczerpnięte innych generacji czy też nie.