pepeh

Brony
 • Dodanych treści

  1104
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

189 Wzorowa

4 obserwujących

Informacje o pepeh

 • Ranga
  Członek Armii Fluttershy
 • Data urodzenia 05.09.1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Mlp, muzyka:Tenaciuis D,Three Days Grace,Black Veil Brides i kilka innych rockowych/metal bend'ów.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy Rarity Applejack

Ostatnie wyświetlenia profilu

2749 wyświetleń profilu
 1. Mi chodzi o te shorty (trudno je nazwać shortami skoro mają po 20 min),a nie o EQG
 2. Można gdzieś obejrzeć wcześniejsze odcinki?
 3. No tego to się nie spodziewałem,szukając w różnych językach znalazłem wersję MLP
 4. Nie wydaje mi się,gdyż i tak wcześniej im się to zdarzało i było to tylko "chwilowe zawieszenie broni".Nie można również zapominać o tym,że nie tylko draken is strzyga byli czarnym charakterami. Przy okazji wrzucę Rap Draken'a bo mogę :
 5. Cześć. Zapewne znajdzie się tutaj kilka osób,które oglądało bądź ogląda Disney'a.Jakiś czas temu zacząłem sobie oglądać stare kreskówki. A co za tym idzie obejrzałem sobie Kim kolwiek okazuje się,że twórcy chcą wznowić produkcję,lecz Disney nie jest przekonany czy ludzie będą dalej zainteresowani serialem.Na szczęście jest oficjalna petycja. Zostawiam ją tutaj:http://www.thepetitionsite.com/164/600/385/bring-kim-possible-back-to-disney-channel/ Może się uda,a dużo nie brakuje,
 6. Koszball
 7. Ty szczęściarzu, myślałem kiedyś o pojechaniu na bronycona do USA. Ale stwierdziłem jednak, że trochę za drogo by wyszło. W sumie jakby się tak zastanowić do do Niemiec wcale tanio też by nie wyszło, a bezpiecznie to tam nie jest. Sam się chciałem zapytać skąd jesteś i skoro chcesz poznawać bronies i pegasisters to chciałem zaproponować ponymeety. Ale widzę, że zły kraj. No i standardowo Witam.
 8. Bardzo fajny finał troszkę dziwne będzie oglądanie wszystkich dobrych podmieńców.Discord jak zwykle rozwalił system,a gdy powiedział że Flutershy też porwali to przypomniał mi się tekst z Postala i powinno być "Ktoś mi zarąbał Fluttershy i teraz wszyscy za to zapłacicie" Co też było nowością,że cały finał ciągnęły postacie drugoplanowe.Wiem,że już mówiłem to pod koniec 3 lub 4 sezonu,że nie wiem czego mogę się spodziewać po następnym sezonie,ale muszę to powtórzyć.Ciekawe czy Flurry Heart będzie troszkę częściej,ale pewnie nie bo to by oznaczało,że Czajnik i Kredens będą.
 9. Bardzo fajny,trochę nie rozumiem po co zostały wysłane do akademii skoro nie było problemu przed ich przyjazdem, No i oczywiście Angel Wing.
 10. Cóż za skromność Opiekun siebie wpisuje jako pierwszego hehe.Proszę o dopisanie.
 11. Co do samej aborcji to według mnie powinna być dozwolona,ale nie tak jak leki w aptece,że każdy sobie może od tak.Są przypadki w których jest to wskazane i tak czy inaczej zawsze jest to decyzja Kobiety.
 12. Użyłem innego zdjęcia (zrobione z rok temu)...... Powiem tak aplikacja w tym przypadku nie działa,żeby dać Mi ponad 2 razy więcej niż mam? Wy tak serio?