Jump to content

pepeh

Brony
 • Posts

  1001
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pepeh last won the day on May 7 2013

pepeh had the most liked content!

1 Follower

About pepeh

 • Birthday 09/05/1993

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Mlp, muzyka:Tenaciuis D,Three Days Grace,Black Veil Brides i kilka innych rockowych/metal bend'ów.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy Rarity Applejack

Recent Profile Visitors

6466 profile views

pepeh's Achievements

Stary koń

Stary koń (7/17)

153

Reputation

 1. O jednym i drugim wiem, ale zawsze można się wspomóc w poszukiwaniach xD
 2. Witam. Widzę że kilka działów usunięte ( i nie ma już oddzielnie do postaci). Potrzebowałbym jakichś fajnych fanartów rarity/applejack i Twilight ktoś coś ma takiego? PS. Potrzebne pod grafikę do karty płatniczej.
 3. Typowy film familijny ,nie można się spodziewać że będzie trwał 2h+.Wszystko zależy od realizacji wiadome było że film będzie trwał 60~90 min. Oczywiście mogliby zakończyć film tak aby zrobić potem część 2.Jednakże film ten ma być przedsmakiem serialu więc dziwnie by ro wyglądało.
 4. Obejrzane jak dla mnie spoko. Nie wydaje mi się, żeby było coś do czego można byłoby się doczepić.
 5. Jeśli chodzi o mój to ING,ale nie tylko tam można zrobić. Sorki,że tak późno,ale rzadko wchodzę.
 6. Udało się,tak jak mówiłem
 7. Ktoś coś jeszcze podrzuci? Ma ktoś coś ciekawego?
 8. W ING podali niby 748 pikseli x 480 pikseli ze wcześniej używana grafika była 1024 x 576.Coś tam próbowałem,ale z marnym skutkiem.
 9. Tak sobie popatrzyłem i ten ich generator ING to bidny jest nie dość,że podana przez nich wielkość grafiki jest zamała eby pokryć całą kartę to jeszcze nie mają u siebie opcji automatycznej się też nie skaluje. PS. Czekam dalej na grafiki jakby ktoś miał.
 10. Ja dałem z Pinkie Pie i jakoś przysłali
 11. Witam. Z racji iż niedługo wygasa mi ważność karty płatniczej postanowiłem wybrać inną grafikę niż obecną. Ma ktoś jakieś fajne grafiki (bez napisów) Z Fluttershy,Pinkie Pie,Rarity albo Applejack. Pozdrawiam.
 12. Jak dla mnie odcinek zbędny,I to jeszcze w Moim odczucie LGBT z Applejack i Rainbow Dash.
 13. Jak dla mnie ok,wątek Discorda udającego Grogara trochę dziwny w sumie.Od jego przemiany minęło dość dużo czasu (jakoś w 3 sezonie o ile się nie mylę).Jakoś nie był w stanie się ogarnąć i coś musiał odwalić.Ale chyba z racji,że dalszego ciągu nie będzie to chyba w sumie znaczenia nie ma. Trochę męczące trochę też było "Twilightowanie".Kurdę no albo się ogarnia i stwierdza,że nadaje się i chce być tym obeylordem,albo panikuje.
 14. Artist:yakovlev-vad
 15. Akurat widać,że ten był najmniej dopracowany,ale jakbyś zobaczył przeciętnego skina do WOT"a to byś zmienił zdanie. A co do tego,że jest po angielsku to mogę dać po polsku jak Wam źle.
×
×
 • Create New...