pepeh

Brony
 • Zawartość

  1107
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

195 Wzorowa

5 obserwujących

O pepeh

 • Ranga
  Członek Armii Fluttershy
 • Urodziny 05.09.1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Zduńska Wola
 • Zainteresowania
  Mlp, muzyka:Tenaciuis D,Three Days Grace,Black Veil Brides i kilka innych rockowych/metal bend'ów.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy Rarity Applejack

Ostatnio na profilu byli

2818 wyświetleń profilu
 1. Tylko otworzyłem ten temat i naszło mnie na myśl,tylko Mi się wydaje,że w filmie będzie kilka postaci z poprzednich generacji których jeszcze w serialu nie było?Na facebooku już było pokazane kilka postaci (jacyś antagoniści,księżniczki).Tylko,że ja nie siedzę we wcześniejszych generacjach więc nie wiem czy są zaczerpnięte innych generacji czy też nie.
 2. Byłem zaskoczony tym,że pierwsze dwa odcinki nie były tak jak to zawsze było.Jednakże i tak było dobrze,do teraz siedzi mi w głowie ten śmiech Celestii i reakcje Twilight Ulżyło mi gdy się okazało,że Starlight zostaje bo było by to dziwne gdyby nagle teraz zniknęła.Discord jak to Discord 10/10.
 3. Powiem tak. Była Pony Wersja Sunset,była ludzka wersja Starlight czego chcieć więcej.
 4. Mi chodzi o te shorty (trudno je nazwać shortami skoro mają po 20 min),a nie o EQG
 5. Można gdzieś obejrzeć wcześniejsze odcinki?
 6. No tego to się nie spodziewałem,szukając w różnych językach znalazłem wersję MLP
 7. Nie wydaje mi się,gdyż i tak wcześniej im się to zdarzało i było to tylko "chwilowe zawieszenie broni".Nie można również zapominać o tym,że nie tylko draken is strzyga byli czarnym charakterami. Przy okazji wrzucę Rap Draken'a bo mogę :
 8. Cześć. Zapewne znajdzie się tutaj kilka osób,które oglądało bądź ogląda Disney'a.Jakiś czas temu zacząłem sobie oglądać stare kreskówki. A co za tym idzie obejrzałem sobie Kim kolwiek okazuje się,że twórcy chcą wznowić produkcję,lecz Disney nie jest przekonany czy ludzie będą dalej zainteresowani serialem.Na szczęście jest oficjalna petycja. Zostawiam ją tutaj:http://www.thepetitionsite.com/164/600/385/bring-kim-possible-back-to-disney-channel/ Może się uda,a dużo nie brakuje,
 9. Koszball
 10. Ty szczęściarzu, myślałem kiedyś o pojechaniu na bronycona do USA. Ale stwierdziłem jednak, że trochę za drogo by wyszło. W sumie jakby się tak zastanowić do do Niemiec wcale tanio też by nie wyszło, a bezpiecznie to tam nie jest. Sam się chciałem zapytać skąd jesteś i skoro chcesz poznawać bronies i pegasisters to chciałem zaproponować ponymeety. Ale widzę, że zły kraj. No i standardowo Witam.
 11. Bardzo fajny finał troszkę dziwne będzie oglądanie wszystkich dobrych podmieńców.Discord jak zwykle rozwalił system,a gdy powiedział że Flutershy też porwali to przypomniał mi się tekst z Postala i powinno być "Ktoś mi zarąbał Fluttershy i teraz wszyscy za to zapłacicie" Co też było nowością,że cały finał ciągnęły postacie drugoplanowe.Wiem,że już mówiłem to pod koniec 3 lub 4 sezonu,że nie wiem czego mogę się spodziewać po następnym sezonie,ale muszę to powtórzyć.Ciekawe czy Flurry Heart będzie troszkę częściej,ale pewnie nie bo to by oznaczało,że Czajnik i Kredens będą.