Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
mkr

Wrocławskie Minimeety

Recommended Posts

WROCŁAWSKIE MINIMEETY


mNHCmC9.png

 
Witajcie!
 
Zakładam temat zbiorczy, aby Ci którzy nie są na naszej grupie facebookowej również mogli się dowiedzieć o naszych spontanicznych (lub nie) minimeetach we Wrocławiu. Będę starał się o nich informować na bieżąco, ale oczywiście nic nie obiecuje, bo wszak jestem tylko człowiekiem i sam też potrafię nie być na czasie. Wszelkie nieścisłości i pytania odnośnie ich przebiegu można kierować do mnie lub do Koguta.*
 
Gdzie i kiedy się spotykacie?
Nasze minimeety w 95% przypadków (czasem są wyjątki, ale to bardzo rzadkie sytuacje) odbywają się w restauracji KFC na ulicy Świdnickiej, czyli w samym centrum miasta. Dokładniej możecie to zobaczyć poniżej. 
 

UL6hM43.png

 

Początek tych imprez to zazwyczaj sobota, koło godziny 13 lub 14. Trwają aż do ostatniej osoby, więc nie ma określonych sztywnych ram czasowych.
 
Jakie przewidujecie atrakcje?
Jako, że minimeety są zbyt krótkie na zorganizowane atrakcje toteż takowych raczej nie uświadczycie. Mimo to jesteśmy otwarci na propozycję (oby tylko były w miarę rozsądne), bo przecież w KFC można robić wiele innych rzeczy prócz samego gadania. ;)
 
Kto jest głównym organizatorem?
Tak naprawdę nikt. Wystarczy, że ktoś wyrazi chęć spotkania się, poinformuje na naszej grupie na FB i właściwie... to wszystko! Meeting jest z góry zatwierdzony i zaplanowany. Jeżeli chcecie to możecie również sami się organizować w tym temacie, a ja będę starał się informować resztę na portalu społecznościowym.
 
Jaki jest limit wiekowy?
Nie ma! Aczkolwiek, osoby młodsze muszą pamiętać, że są same za siebie odpowiedzialne i nikt nie będzie ich pilnował. Dlatego jeśli nie jesteście pewni siebie to poczekajcie jeszcze trochę czasu.
 
To w sumie tyle. Do zobaczenia na meetach! :hug:
 
 
 
* lepiej do mnie, bo bywam tu częściej.

Edited by mkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja to mam pytanie. Z ilodniowym wyprzedzeniem pojawia się informacja o spotkaniu? Dzień przed, w ten sam dzień, czy jak to się odbywa?

Edited by Loomka

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja to mam pytanie. Z Ilodniowym wyprzedzeniem pojawia się informacja o spotkaniu? Dzień przed, w ten sam dzień, czy jak to się odbywa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że moderatorzy wybaczą double posta, ale zmuszony jestem podbić ze względu na ważną informację. ;)

 

W sobotę o 13.00 w KFC na Świdnickiej odbędzie się ostatni przed Wielkanocą minimeet. Jeśli będzie ciepło, wyjdziemy do jakiegoś parku. Może nawet piknik w Staromiejskim zrobimy.  Ogólnie taka świąteczna atmosfera.

Edited by mkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny double, a właściwie już triple post. Czy naprawdę nikt tutaj nie jest z Wrocławia, że taka posucha? No cóż.

 

Tak czy inaczej, w tę sobotę będzie kolejny minimeet. Standardowo, godzina 13, KFC na Świdnickiej (na piętrze).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro (tj. w sobotę) odbędzie się minimeet. Standardowo o 13, w KFC na Świdnickiej. Osoby, które nie mają planów - zapraszam w imieniu ludzi, którzy tam się pojawią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zaś double post.

W tę sobotę kolejny minimeet, bowiem powoli wchodzimy w tryb wakacyjny.

Standardowo, godzina 13/14, KFC na Świdnickiej. W późniejszym czasie możliwe przenosiny do Parku Staromiejskiego (na Teatralnej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dłuższym okresie czasu wraca kolejny minimeet. Jako, że KFC na Świdnickiej jest zamknięte na czas remontu to tym razem spotkanie odbędzie się również w KFC, ale na Dworcu Głównym. Uwaga, toalet tam nie ma! Zaczynamy o 13 w sobotę.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Edited by mkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tę sobotę (tj. 19 lipca) wracają minimeety do naszej normalnej lokalizacji, czyli do KFC na Świdnickiej. Zaczynamy o 13. Bardzo możliwe, że w późniejszym czasie przeniesiemy się do Parku Staromiejskiego (im. Mikołaja Kopernika) jeżeli pogoda będzie dopisywała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...