Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

USER1

Brony
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

USER1 last won the day on November 6 2020

USER1 had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About USER1

Recent Profile Visitors

774 profile views
 1. @Grento YTP Hej, dzięki za wypisanie błędów, które zrobiłem w tłumaczeniu. W następnych rozdziałach postaram się lepiej wszystko posprawdzać przed publikacją, by potem nie wynikały takie sytuacje. Szczególnie dziękuje za zwrócenie uwagi na to. Jak teraz zobaczyłem co tutaj napisałem, to aż sam pacnąłem się w głowę. No cóż, pozostaje mi również pozdrowić i życzyć miłego dnia. Za niedługo opublikuje rozdział czwarty.
 2. No, kolejny rozdział przetłumaczony. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić do czytania i oceny. Rozdział 3: Góra Everhoof PS. Większość błędów w rozdziałach 1 i 2 powinna być już poprawiona.
 3. Autor: MagicS Oryginał:Rainbow Dash's Unstoppable Ego Opis: Znudzona brakiem zajęcia Rainbow Dash wyrusza na północ, by znaleźć przygodę, chwałę oraz nieznane społeczeństwa poza granicami Equestrii. Na zdeterminowanego pegaza czyhać też będzie wiele niebezpieczeństw oraz nowych złoczyńców. Rozdziały: No witam, tym razem postanowiłem zabrać się za coś dłuższego. Jako że wiele rozdziałów tego opowiadania jest dość krótka, postaram się w miarę systematycznie je tu publikować. Oczywiście będę wdzięczny za wszystkie sugestię i rady, jako że czasami miewam jeszcze pewne kłopoty z przetłumaczeniem niektórych rzeczy.
 4. No witam, szukam osoby, która byłaby chętna do wstępnego przeczytania, oceny oraz ewentualnego naniesienia poprawek na tłumaczenie dwóch krótkich około 8-stronicowych rozdziałów opowiadania.
 5. Dziękuję za wszystkie rady i sugestię odnośnie do formatowania tekstu, zapisu dialogów oraz tłumaczenia. Entery i kursywa były niestety wynikiem mojego przekombinowania z "poprawkami" pod sam koniec. Jeśli chodzi o uniwersum, to chyba dodam krótkie wyjaśnienie w głównym poście dla osób, które go nie znają. Edit: Dodano krótkie wyjaśnienie zdarzeń w punktach jak i mape Gryffoni
 6. Autor:Mitamajr Oryginał:[EAW] The Imperial Banquet Cesarski bankiet Opis: Król Wingbardy, Garibald Talonuel III bierze udział w bankiecie organizowanym w Griffenheim, stolicy Imperium Gryfów. Co zrobi, kiedy spotka z pozoru nielubianego przez siebie Cesarza imperium i jak zachowa się w nietypowej dla siebie sytuacji? Krótkie wyjaśnienie zdarzeń w punktach dla osób nie znających EaW i mapa Gryffoni: Notka od autora tłumaczenia: No witam, chciałbym przedstawić wam krótkie opowiadanie w uniwersum EaW, w którym to Król Wingbardy, Garibald Talonuel III wybiera się na bankiet w Griffenheim. mimo poprawek mogą pojawić się dobne błędy (Będe wdzięczny za sugestie w dokumencie), ale mam nadzieje, że ten fanfik się wam spodoba. Miłej lektury.
×
×
 • Create New...