Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

ChiselBrush

Brony
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ChiselBrush last won the day on November 19 2017

ChiselBrush had the most liked content!

Community Reputation

31 Good

About ChiselBrush

 • Rank
  Admirał Gołębiej Straży Królewskiej
 • Birthday June 3

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Gołąb
 • Miasto
  tam gdzie raki zimują
 • Zainteresowania
  pole dance, podróże, sztuka, film, kryminologia, literatura, psychologia, muzyka, rośliny
 • Ulubiona postać
  - Discord,
  - Derpy,
  - Celestia,
  - Rarity,
  - Rainbow Dash,
  - na pewno nie Twilight

Recent Profile Visitors

1082 profile views
 1. ChiselBrush

  Podoba mi się! Mam tylko wrażenie, że grzywa uwyszła nienaturalnie. Wiadomo, styl kucykowy to nie hiperrealizm, ale warto zastosować nawet w czarnej grzywie odbłyski. Najlepiej sprawdzają się te granatowe. Polecam też przy zapełnianiu pro-markerami dużych powierzchni o jednolitym kolorycie stosować ruchy koliste (nie widać wtedy pociągnięć markera i wszystko prezentuje się estetyczniej).
 2. ChiselBrush

  Hej

  Hej! Bardzo miło jest mi powitać cię na tym forum (sama jestem z resztą świeżakiem). Zawsze jestem chętna do poznawania nowych osób i rozmowy, więc jeśli kiedyś chciałbyś z kimś popisać, zglaszam się na ochotnika.
 3. ChiselBrush

  Mam autorsko zrobioną 3 (a właściwie okładkę mojego szkicownika stylizowaną na Journal3). I uszyty sweter Mabel. A moja świnka morska nazywała się Naboki.
 4. ChiselBrush

  1. A skąd wiadomo, że nie Gravity Falls? Jeśli chodzi o serial animowany - właśnie Gravity Falls, więc wypraszamy sobie te bluźniercze insynuacje. Jeśli zaś aktorski - Sherlock.
 5. ChiselBrush

  No więc spieszę odpowiadać na pytania 1. Hm... Trudne pytanie. Jako osoba o zawyżonym poczuciu estetyki piękno w każdej postaci jest na plus. Może to zabrzmi banalnie, ale najważniejszy jest dla mnie charakter. Jedyne, czego nie toleruję odnośnie wyglądu to brud, brak higieny osobistej (chyba że jest to uzasadnione np. zapasami w błocie ) i może nie nietoleruję, ale mierzi mnie powtarzalność (szczególnie wśród dziewczyn w moim wieku). Jak rozumiem modę, tak dziwnie czuję się widząc trzy identyczne dziewczyny/chłopców. 2. Wręcz kocham. Co prawda nie każdą możliwą dyscyplinę, ale sama sporo trenuję, więc jak najbardziej na tak. 3. Nie do końca rozumiem pojęcie sen na jawie (mało światowa dziewczyna XD). Napewno miałam świadomy sen i paraliż senny.
 6. ChiselBrush

  Jako, że uczę się w plastyku ćwiczenia wyobraźni, własnej kreski bądź interpretacji mam od groma. Jednak nawet w takiej szkole odwzorowywanie jest wpisane w tok nauczania. W tym wypadku owe prace były moim zadaniem domowym. W żadnym wypadku nie nazywam tego sztuką - takie odrysowanie właściwie nawet do niej nie aspiruje. (Sam tytuł "TFUrczość sugeruje raczej niski poziom wartości artystycznej zawartej w danym rysunku.) Również traktuję to jedynie jako ćwiczenie (i odbębnienie pracy domowej), jednak chciałam się nim podzielić i jeśli komuś nawet tak proste przerysowanie przypadnie do gustu - będzie mi niezwykle miło. Poza tym, sama czynność odwzorowywania sprawia mi przyjemność, a jako, że nie stać mnie na modeli w domu, a martwą naturą już rzygam, postawiłam na zdjęcia. Zwykle, kiedy decyduję się na przerysowywanie robię to z własnych fotografii, ale wstawiłam te, ponieważ najbardziej wpisują się w tematykę forum.
 7. Hej wszystkim! Wreszcie postanowiłam podzielić się tutaj swoją twórczością. Co prawda, nie jest to kucykowy styl (jakby ktoś nie zauważył ), ale mam nadzieję, że wpisuje się w tematykę forum. Chętnie posłucham wszystkich opinii, bo to moje pierwsze prace na czarnym papierze i pewnie jest tutaj ktoś, kto zna się na tym lepiej, a przyda mi się trochę konstruktywnej krytyki Prace na podstawie zdjęć Raphaela Macka. Kopytko!
 8. ChiselBrush

  Hej! Bardzo miło mi powitać cię na tym forum! Sama jestem nową użytkowniczką, ale jeśli chciałabyś popisać to chętnie je zgłaszam
 9. ChiselBrush

  Widzę, że jednak z tym znaniem się na wszystkim nie trafia do każdego ;p Prostując - nie znam się na wszystkim, sama sentencja była swego rodzaju trollem, za co przepraszam. Ot, moje abstrakcyjne poczucie humoru. Wracając - jak herbata to tylko liściasta, (a najlepiej biała ). Scenariusze też piszę, póki co głównie do sztuk i animacji poklatkowych (aktualnie pracuję nad fanowskim pełnym odcinkiem mlp).
 10. ChiselBrush

  Dzięki za Twoją opinię. Tak jak wspominałam, postać Heli kompletnie do mnie nie przemówiła. Jest dla mnie po prostu kolejną, przewidywalną i nudną antagonistką. Co do dozorcy areny (również zapomniałam imienia - najwyraźniej nie było szczególnie istotne) - uważam go za jedną z lepszych postaci. Może i był trochę przesadzony, ale nie kuło mnie to specjalnie w oczy. Co do nadmiaru humoru, sama nie jestem pewna co powinnam o tym myśleć. Z jednej strony faktem jest, że taki jest właśnie styl Waititi-ego, ale z drugiej tak duża ilość żartów sprawiła, że były one po prostu przewidywalne, np.
 11. ChiselBrush

  1. Ulubionym kucem jest Discord Derpy (mało oryginalnie), a jeśli chodzi o mane 6 Rarity 2. Więc ulubionym antagonistą jest Discord (o ile nadal można go antagonistą nazywać), ew Chrysalis
 12. ChiselBrush

  Pewnie, że na wszystkim! A tak całkiem poważnie... Dziękuję za miłe przyjęcie, również mam nadzieję, że zmarnuję *ekhem* spędzę tutaj dużo wolnego czasu.
 13. ChiselBrush

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! Odpowiadając na pytania: - swoje prace głównie publikuje na Instagramie, kiedyś miałam stronę na Facebooku, ale okazało się to problematyczne, więc jest zawieszona, mam zamiar jakimiś pochwalić się również tutaj, ale z racji tego, że tworzę głównie w hiperrealistycznym stylu mało się to ma do tematyki forum, - kuzyki zaczęłam oglądać jako 11-letnia dziewczynka, początkowo z ciekawości i z chęci kolokwialnie mówiąc opakowania się z durnej bajki dla dzieci ;p (jak się później okazało tą durną bajkę pokochałam), o fandomie dowiedziałam się szperając w internecie na temat teorii dot. MLP - Wręcz kocham pisać. Zarówno prozę jak i poezję, teksty (wyłączając poezję i scenariusze do sztuk) publikuję od niedawna na swoim blogu. Głównie są to recenzję, w przyszłości pragnę pisać też o psychologii, podróżach i wszystkim co mnie interesuje (a spektrum jest gigantyczne).
×
×
 • Create New...