misterspauls

Brony
 • Zawartość

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

126 Świetna (Great and Powerful Reputation)

O misterspauls

 • Ranga
  Słodki kucyk

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  informatyka, książki i astronomia
 • Ulubiona postać
  mane 6 i wszystkie księżniczki

Ostatnio na profilu byli

6315 wyświetleń profilu
 1. Spoiler

  serwetki-kucyki-pony-wzor-688.jpg.80010522ea6da8475835d2fcb873c7e3.jpg

  W dniu walentynek życzę wam dzisiaj dużo serduszek!!

  Życzy wam:

  Misterspauls :rwink:

 2. Misterspauls poczuł się głupio że tak wybuchł bez powodu. - Pójdę ich przeprosić za mój wybuch - powiedział zawstydzony Poszedł od razu do gabinetu Starlight, po drodze padł na niego Youkai. - Youkai? - zapytał zdziwiony - musimy pogadać ale do zrobimy w gabinecie Starlight. Youkai nie był pewny ale się zgodził, jak dotarli do gabinetu to Starlight była zdziwiona ich widokiem. - Starlight musimy pogadać - powiedział poważne - przepraszam was za mój wybuch złości bez powodu i nie złość się na Youkai i Cheerfula chcieli dobrze - zwrócił się do Youkai - Youkai powiedz dla Starlight że ją kochasz i pójdzie razem na wystawę latawców a Trixie zrozumie że pójdziesz z innym osobą, w porządku? - uśmiechnął się - Teraz was zostawię samych żeby na spokojnie porozmawiali. Uśmiechnął się do nich i przytulił ich na pożegnanie i wyszedł z gabinetu żeby porozmawiali na spokojnie.
 3. Pegaz
 4. 948 chciał zjeść pączka ale zjadł kanapkę
 5. Misterspauls jak wszystko usłyszał do powiedział wprost. - Wierze co? - powiedział - mam dość, idę sobie rezygnuje z konkursu więc żegnam państwa - wyszedł wkurzony za drzwi.
 6. Misterspauls jak się dowiedział od uczniów co nagadał na niego Cheerful że go upił od razu pobiegł do gabinetu Starlight. - Starlight do nie prawda! - zawołał - nie wiem dlaczego Cheerful nagadał głupot na mój temat ale z nim nie piłem - odpowiedział wkurzony - a ty Cheerful nie bądź zadrozny o Starlight po prostu powiedź że ją kochasz i nie rób z scen - powiedział wprost - idę sobie, wiedzę że jestem nie mile widziany w tym gabinecie, więc żegnam państwa -wyszedł z gabinetu zamykając ze sobą dzwi.
 7. To nie prawda! - zawołał misterspauls - nie wiem dlaczego Cheerful nagadał głupot na mój temat, może jest zadrozny o Starlight? Sam nie wiem. Jak wytrzeźwieje trochę do wam powie prawdę - powiedział oburzony.
 8. - Ale jestem głupi - wolnął się miststerspauls po głowie, pomyśllał późno - no cóż gratuluje ci Youkai20 dobra odpowiedź - posmutniał - no cóż, nie każdy musi wygrywać, możesz wygrać. Mistetspauls zaśmiał się - nagroda do randka z Starlight Glimmer? HAHAHAHA!!!! - zaśmiał się - tylko żartuje - powiedział - tylko nie wiem jaka będzie nagroda??
 9. Tak Czy lubicie jeść czosnek?
 10. Akta
 11. Nie którzy tak Nie którzy nie Czy sądzicie że kara dla Crozy Glow Nie była zbyt surowa??