Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Kapustka

Brony
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutral

About Kapustka

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet
 • Miasto
  Moskwa

Recent Profile Visitors

2001 profile views
 1. Kapustka

  Jeżeli można, to proszę o Nosferatu oraz Street Racing Syndicate.
 2. Kapustka

  Drobna informacja. W najnowszym numerze CD-Action kody podane na płycie są błędne. Są one do gier z poprzedniego numeru: Alien Rage, Alan Wake: American Nightmare oraz Costume Quest. Podobno 4 z 5 kodów są błędne. Dlatego każdy kto chce to zgłosić niech koniecznie zajrzy tutaj - http://www.cdaction.pl/news-39069/bledne-kody-do-gier-w-cda-092014.html Jeżeli macie jakieś pytania to przeszukajcie komentarze pod artykułem.
 3. Kapustka

  Zbieg okoliczności i nic więcej.
 4. Kapustka

  Coraz więcej jest takich stronek, ale i tak większość z nich jest bezwartościowa. Tutaj jest niestety mały wybór gier, niska szansa wygranej, dużo bawienia się w te pierdoły bez żadnej nagrody i najważniejsze - blokady regionalne na te lepsze gry (prawdopodobnie większość gier w tym serwisie je posiada). Jasne, da się ominąć, lecz wciąż istnieje pewne ryzyko.
 5. Kapustka

  Tak trudno przeczytać opis filmu? Zaledwie kilka sekund szukania. http://www.youtube.com/watch?v=vXGhvoekY44&feature=kp -Jeopardy Theme
 6. Kapustka

  To jest bajka o kolorowych i wesołych kucykach, a więc po co mają pokazywać całe armie koni ubranych w zbroje? Nie rozumiem, dlaczego tyle osób próbuje szukać realistycznych elementów w tym fikcyjnym świecie. Owszem, są jakieś pojedyncze sztuki pilnujące księżniczek i całego ich zamku, ale są dla ozdoby. Całą robotę odwalają główne postaci i siostry. Przecież taki żołnierz nic nie zrobi tym ciężko uzbrojonym przeciwnikom. Inną sprawą jest to, że kreskówka ta ma uczyć przyjaźni i tego, że konflikty można rozwiązywać w inny sposób niż przemocą (Kryśka jest wyjątkiem).
 7. Kapustka

  Pisał scenariusze do kreskówek (filmów też) i był "pod ręką". Mieszka w LA, czyli akurat tam gdzie znajduje się studio Hasbro, proste.
 8. Kapustka

  Nie, Equestria to fikcja i wytwór człowieka.
 9. Kapustka

  Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych seriali jakie do tej pory powstały.
 10. Kapustka

  Karta sieciowa raczej niepotrzebna, bo jest już zintegrowana. Obudowę można zmienić na tańszą. Autor napisał, że sprzęt ma być do gier i obróbki muzyki - lepszą dźwiękową i graficzną. Dodać można też dysk SSD. Ale ogólnie sprzęt całkiem dobry - prócz tej grafiki. A ceny w tym sklepie są odrobinę wyższe niż u konkurencji.
 11. Kapustka

  Grałem tylko w dwie pierwsze części. Niestety do FC 3 i Blood Dragona jeszcze się nie dorwałem. W "jedynce" jest wspaniała grafika, świetna fabuła i cała reszta - jednym słowem: Wszystko. Zdecydowanie jeden z najlepszych FPSów. Wkrótce minie 10 lat od premiery (23 marca), a mimo tego wciąż można czerpać wiele przyjemności z gry. I warto grać w wersję angielską, bo polski dubbing jest okropny. Pozycja niemal obowiązkowa dla każdego fana "strzelanek". FC 2 zacząłem niedługo po przejściu pierwszej części. Wyłączyłem po 30 minutach. Może i ładna grafika, te pierdoły, ale tylko to. Całość jest nudna. Szkoda, bo mogli z tego zrobić o wiele lepszą gierkę. O trzeciej części dużo dobrego słyszałem oraz widziałem trochę gameplaya. Ładnie to wygląda, ale i tak nie dorówna pierwszej części, a przynajmniej takie jest moje zdanie.
 12. Ludzie, no błagam... Porównujecie muzykę i kultowe seriale do MLP? Prześmieszne. Prawie cały obecny fandom skupia się na najnowszej odsłonie (G4), więc ciężko stwierdzić, że istnieje on od 1983. Gdy zakończy się serial to wszystko zacznie się rozpadać. Jak szybko, to tego nie da się przewidzieć, ale to i tak jest pewne. Co z tego, że jest swobodny dostęp do komputera i internetu skoro większość użytkowników nawet nie pomyśli, że można się z tego uczyć. Napisałeś, że "wiedza leży praktycznie na ziemi", ale mało kto sięga po tą wiedzę. Kolejną sprawą jest sytuacja globalna. Wieczne konflikty, problemy finansowe, wyczerpujące się surowce, jakieś nieprzewidziane katastrofy i wiele innych. Jest dużo problemów, które stoją na drodze takich projektów, a to oznacza wydłużenie się czasu realizacji. Nie ma czegoś takiego, że "robimy i gotowe". Na pewno będą jakieś trudności.
 13. Szczerze mówiąc, to te Twoje daty są dziwne. Takie rzeczy w tak krótkim czasie? Niemożliwe. I Equestria w wirtualnej rzeczywistości za kilkadziesiąt lat? Też wątpię. Przecież kto normalny będzie bronym za tyle lat? I kto będzie chciał coś takiego robić?
 14. Pierwsza myśl - Sword Art Online, ale nieważne. Ciężko określić jak bardzo zaawansowana będzie technologia wirtualnej rzeczywistości za kilkadziesiąt lat. Sama myśl jest bardzo fajna, aczkolwiek największymi problemami mogą być bezpieczeństwo, wpływ na zdrowie użytkownika i cena takiej "zabawki". Póki co najgłośniej mówi się o Oculusie Rifcie, który jest jednak dopiero w fazie prototypu, ale inne firmy też coś szykują. Wszyscy będą się starać ulepszać okulary vr i jakieś tam kontrolery przynajmniej przez kilka albo i kilkanaście lat. Nawet jeżeli ktoś stworzy zestaw do "Wirtualnej Rzeczywistości Pełnej immersji" to długo będzie dopracowywany, bardzo długo. Problemów z pieniędzmi raczej nie będą mieli, bo wystarczyłoby "poprosić" o środki na Kickstarterze (lub czymś podobnym). Gracze chętnie sypnęliby kasą na takie cacko. Póki co można wyczekiwać premiery okularów vr w rozsądnej cenie i cieszyć się z tego co jest. Japonia już ma swoje plany co do wirtualnej rzeczywistości
 15. Kapustka

  Kolejna część eventu Złoty Listopad. Polecam zaglądać na stronę WT, by wiedzieć o tym na bieżąco. Działa, chyba. Są różne warunki do zdobycia tych orłów. Pierwsze zwycięstwo było dwa lub trzy tygodnie temu, a ostatnio Złote Bitwy (nie wiem dokładnie o co z tym chodzi), które było trzeba najpierw znaleźć. Na ich stronie pojawia się co tydzień informacja w jaki sposób można zdobyć złote. Dzisiaj akurat chodzi o konkretną liczbę zwycięstw. Problemy dzisiaj mieli z serwerami. Już wszystko działa.
×
×
 • Create New...