Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Eksplorator Pustkowi

Brony
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

3 Followers

About Eksplorator Pustkowi

 • Rank
  Never One without The Other
 • Birthday July 27

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  Gry.
 • Ulubiona postać
  Captain Celaeno

Recent Profile Visitors

1111 profile views
 1. Eksplorator Pustkowi

  Zdecydowanie od tego, polecam
 2. Eksplorator Pustkowi

  N: Coś z łaciny? A: Ładny, fioletowy kucyk. Uważam, że ma ładne, białe futerko i miłe uosobienie. Nie jest moim ulubionym kucykiem, jednak jest w porządku. Sam avatar jest fajnie przycieniowany, kolory są mało krzykliwe, stonowane. Delikatny błękit na powiekach ładnie podkreśla jej oczy. S: Bardzo fajna animacja, oglądałem całość praktycznie. Fajne zakończenie, ogółem polecam (jedna z lepszych, jednak zwyczajny serial ją przebija :)). Trudno wypowiedzieć mi się na temat bannera, nie jest profesjonalnym grafikiem. O: Osoby nie znam, jednak ja mało kogo tutaj znam. Może niech tak zostanie. Jedną z moich zasad (których jednak nie zawsze przestrzegam) jest to, że jak się na czymś nie znam, bądź mam znikomą wiedzę na ten temat to staram się nie wypowiadać. Jednak jeżeli już muszę to zrobić - Staram się pisać według swoich przewidywań (przyznam nieskromnie, że zazwyczaj są trafne), jednak nie tyczy się to ludzi.
 3. Eksplorator Pustkowi

  Może wygrałeś "uścisk ręki prezesa", gratuluję
 4. Eksplorator Pustkowi

  Pisałem już wyżej, że kobieta mi na miejscu Doctora nie odpowiada. Ktoś tutaj chyba za dużo wypił i ma problemy z czytaniem. Dokładnie tak. Sądzę, że przez właśnie takie śmieciowe, beznadziejne zmiany serial w końcu zdechnie. Lepiej? Enigmatyczne poglądy? "xD" - Nic więcej tutaj się nie da dodać. Wyjaśniam to sobie? Gościu, ty chyba nie rozumiesz czym jest WŁASNA opinia. Ja tak sądzę i tyle, nie ma tu nic co byś musiał rozumieć.
 5. Eksplorator Pustkowi

  Nie narzekałem na żadnego poprzedniego Doctora, nigdy. Ona jest jedynym, który mi się nie podoba, a to już coś znaczy. Czuję, że serial się..., że tak powiem. Cóż, jednak nie mi o tym decydować. Zobaczymy, jednak ja zdania nie zmienię. Mam już wyrobione swoje poglądy i nie zmieniam ich jak rękawiczki.
 6. Eksplorator Pustkowi

  To jeden z powodów, Mistrz nigdy nie był głównym bohaterem serialu, jest to jedynie postać poboczna, która mało mnie wzrusza. Nigdy nie oglądałem serialu dla jakiegoś mistrza, czy innych postaci pobocznych (no, może Daleków) tylko dla Doctora i jego historii. ZNAŁ, a nie nim był. Doctor nigdy nie miał kobiecego wcielenia i uważam, że bardzo dobrze. Twierdzę, że kobieta się do tej roli nie nadaję, nieważne jak dobra by nie była (cóż, kwestia mojego przyzwyczajenia.) Dlaczego nie widzę problemu z regeneracją Mistrza w Missy? Może dlatego, że nie jest to główna postać, a postać poboczna, która zresztą średnio mnie obchodzi (chociaż nie powiem, nieraz wnosiła coś ciekawego do akcji) (Jak już wspomniałem wyżej). Proste? Myślę, że tak. "Skoro zmiana płci w trakcie regeneracji jest kanonem uniwersum to dlaczego robić z tego problem?" Większej bzdury to ja nie słyszałem. Zmiana płci u Doktora wcale nie jest czymś normalnym, nie u Doktora, hapfu. Normalne jest to, że jak serial trwa za długo to zaczyna się psuć, a tutaj to chyba postępuje wielkimi krokami. Poprzednie odcinki miały swoją... Magię. Teraźniejsze są... Średnie, nawet bardzo średnie (Capaldi ratuje sytuację), chociaż odcinek pierwszy sezonu 11-stego był niezły. Te część tematu uważam za wyczerpaną, nie mam nic więcej do dodania.
 7. Eksplorator Pustkowi

  To, że była "najlepszym kandydatem" to tylko Twoje gdybanie, podobnie jak moje. Uważam, że nie powinni ruszać płci Doktora i tyle, moja opinia Nie zmienia? Bardzo dużo zmienia. Doktor był dość skory do kobiet, a teraz mu się zmieni na mężczyzn, czy zrobią z Doktora lesbijkę? Bez sensu jak dla mnie. (Nie chce mi się wymieniać wszystkich takich niezgodności :P)
 8. Eksplorator Pustkowi

  Bo na siłę próbują coś zmienić. Po co dodawać takie pseudo odświeżenie do serialu? Mogliby nowe wątki zarzucić, jakieś nowe postacie, a nie grzebać przy Doktorze, którego np, Calapdi oddawał świetnie.
 9. Eksplorator Pustkowi

  Jeżeli zmiany nie są bezsensowne i rzeczywiście na coś konkretnego wpływają pozytywnie - Spoko. Jeżeli zmiany są po prostu bezsensowne i wręcz negatywne to ble. Po co takie zmiany? Pewnie poprawność polityczna wymagała, aby teraz to jakaś kobieta była doktorem Mnie tam się ta zmiana ani trochę nie podoba, a jak czytałem to nie tylko mnie.
 10. Eksplorator Pustkowi

  Ostatnimi czasy najbardziej przypadł mi do gustu Capaldi i chciałbym, aby jeszcze trochę został. Cóż. Zamiast tego co mam? Wielkie rozczarowanie swoim serialem ulubionym
 11. Eksplorator Pustkowi

  "Lol" ale od początku serialu Doctor był facetem. Uważam, że tak powinno zostać Dlaczego mi to nie pasuje? Jeżeli coś ma ponad 700 odcinków i od 63 roku pozostaje NIEZMIENNE to znaczy, że nie powinno się tego ruszać bo najwidoczniej jest dobre. Jak dla mnie ta aktorka niczym specjalnym się nie wyróżnia, nie żebym jej nie lubił, jednak nie darzę jej sympatią. Tak więc, hm.. Lol Jeżeli mi nie przypadnie do gustu to najwyżej nie będę oglądał i wrócę do starszych części/poczekam na coś lepszego z ich strony. Moffat nie pasuje mi na swoim stanowisku, cóż. Zobaczymy.
 12. Eksplorator Pustkowi

  Moim zdaniem odcinek genialny, jeden z lepszych. Nie podoba mi się tylko: UWAGA SPOILER
 13. Eksplorator Pustkowi

  Siema, siema. Miłego korzystania z forum.
 14. Eksplorator Pustkowi

  Cześć, cześć. Baw się dobrze korzystając z forum
×
×
 • Create New...