Forest Wind

Brony
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

51 Wyśmienita

9 obserwujących

O Forest Wind

 • Ranga
  Krwawy Kruk
 • Urodziny 06.01.2001

Kontakt

 • Skype
  brony1492
 • Discord ID
  ForestWond#2001

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Łaziska Rybnickie
 • Zainteresowania
  Warhammer 40k, Historia, Kultura Japońska, Sport, Militaria, Kickbox, MMA, Judo
 • Ulubiona postać
  Jeżeli chodzi o serial to:
  - Rainbow Dash
  - Luna
  - Discord
  - Soarin
  Z poza serialu:
  - Horo z Spice and Wolf
  - Snake/Big Boss MGS
  - Roronoa Zoro z One piece
  - Space Marines z Warhammer'a 40k
  - Gerald z Rivii

Ostatnio na profilu byli

2077 wyświetleń profilu
 1. Witaj wędrowcze. Skoro doszedłeś aż tutaj to znaczy, że jesteś fanem Anime (podobnie jak ja) albo zabłądziłeś. Zasady tej zabawy są proste włos Mongoła. Polegają na tym samym co inne tematy w tym dziale. Jednak jeżeli jesteś tu pierwszy raz to pozwól, że wyjaśnię. Piszący nowego posta ma ocenić w co najmniej dwóch zdaniach utwór, który podesłał poprzednik. Oceniamy w skali 1-10. Tyle z tej nudnej części, pora zacząć zabawę. Na początek coś co każdy szanujący się Otaku powinien znać.
 2. Nawiązując do wypowiedzi mojego poprzednika: utwór kojarzy mi się z Warhammerem 40k i brzmi jak pieśń poświęcona Gwardii Imperialnej. Wracając. Jeżeli chodzi o gry poświęcone wojnie na Pacyfiku to kojarzę tylko Battlestations. Raczej nie będę tego słuchał przez następne 2 dni, jak miało to miejsce przy utworze Yamato action z Battlestations: Pacific, ale i tak fajny soundtrack. mocne 7/10
 3. Znakomita nuta. Osobiście grałem tylko w pierwszą część Men of war i Men of war Wietnam. Moja ocena 9/10 Skoro był Men of war to teraz kolej na Company of heroes - Stand, Rise Up.
 4. W poniedziałek i czwartek mam zajęcia z MMA i Kickboxu. W soboty biegam. Od czasu do czasu pojeżdżę sobie na rowerze. I skoro idzie zima to mam nadzieję, że spadnie trochę tego białego gówna, bo mam ochotę wyciągnąć deskę i poszaleć na stoku.
 5. Biedna Rainbow Dash jest shipowana z większością postaci w serialu. Powstał nawet o tym komiks. Mi osobiście bardziej przypadają do gustu związki ogier-klacz takie jak Rainbow dash x Soarin.
 6. Uwielbiam tego typu soundtracki. Battlestation pamiętam z dzieciństwa. Jak dla mnie 10/10
 7. Taką pierwszą książką, był "Tomek na wojennej ścieżce" Alfreda Szklarskiego. Książka ta ma specjalne miejsce w moim sercu, gdyż była to pierwsza książka ( nie licząc lektór ) którą przeczytałem. Polecam całą serię.
 8. "Zwiadowcy" Johna Flanagana .Nie mogę wybrać jednej, bo podobała mi się cała seria.
 9. Tato czemu to nie działa?
 10. Ten ogier z III A na mnie spojrzał! Czy to znaczy, że mu się podobam?
 11. O jaki ładny motyl.
 12. Notice me senpai!!!!
 13. Suszymy ząbki panowie. Nie wypadać z roli.
 14. Według mnie, ta muzyka w ogóle nie pasuje do klimatu I wojny, w której jest osadzona. Może to dlatego, że za dużo grałem w BF1. Moja ocena 5/10
 15. Utwór wpada w ucho. Czuć tę napięcie związane z "Misją samobójczą". Osobiście jeżeli chodzi o sci-fi, to wolę klimaty z Warhammer'a 40k. Daję mocne 8/10