Forest Wind

Brony
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

27 Dobra

6 obserwujących

O Forest Wind

 • Ranga
  Krwawy Kruk
 • Urodziny 06.01.2001

Kontakt

 • Skype
  brony1492

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Łaziska Rybnickie
 • Zainteresowania
  Warhammer 40k, Historia, Kultura Japońska, Sport i Militaria
 • Coś o sobie
  A co mam pisać? Jestem lekko nieśmiałą osobą, głównie z początku. Lubię oglądać Anime i czytać mangi, ale dobrą książką też nie pogardzę. Moim hobby są sztuki walki, głównie Judo, Jujitsu i MMa. Uwielbiam biegać, szczególnie na Runmageddoniach. Jestem patriotą, kocham Polskę i chętnie podniosę broń w jej obronie.
  Od niedawna jestem również fanem uniwersum Warhammer'a 40k, szczególnie Kosmicznych Marines. CHWAŁA IMPERATOROWI
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Księżniczka Luna i Thorax

Ostatnio na profilu byli

1787 wyświetleń profilu
 1. Hej Nick. Co tam?
 2. Widział ktoś moją gitarę?
 3. Młody czego tu szukasz?
 4. Właśnie obejrzałem ten film i myślę że powinno go obejrzeć więcej osób. Aż ciarki przechodzą.

  Spoiler

   

   

 5. Mam prośbę do wszystkich fanów Warhammer'a 40k, którzy znajdują na forum. Jeżeli moglibyście polecić jakąś książkę z uniwersum WH, to byłbym bardzo wdzięczny.

  1. Gandzia

   Gandzia

   Z przetłumaczonych na polski - seria o Duchach Gaunta, cykl Herezja Horusa, "cykl inkwizytorski" (Xenos, Hereticus, Malleus - chyba w tej kolejności), a dalej jak leci.

  2. Forest Wind
 6. Oto i memy
 7. To nie był dobry pomysł, aby się za mną skradać.
 8. No nie wytrzymam zaraz.
 9. Cześć stary.Co tam?
 10. Skoro można też podać nieistniejące. Pancerz Mark VII został stworzony pod koniec Herezji Horusa i jest podstawowym wyposażeniem Adeptus Astartes (Kosmicznych Marines). Jest to pancerz wspomagany, dzięki czemu Marines mogą działać w każdych warunkach. Markowi VII ustępują tylko nowsza wersja Mark VIII (jednak nie jest on produkowany masowo i jest dostępny tylko dla oficerów), oraz pancerz terminatorski który jest dostępny tylko dla elity elit. Czemu lubię ten pancerz? Przede wszystkim jest to ikona Warhammer'a i dzięki niemu w ogóle polubiłem te serię. Dlatego mam do niego szczególny sentyment.
 11. Przede wszystkim musimy wprowadzić obowiązkową służbę wojskową dla każdego kto skończył 23 lata. Potem należy jak najbardziej zmodernizować nasze wojsko: - Zbudować fabryki nastawione na produkcję zaopatrzenia dla naszych wojsk - Wprowadzić karabiny laserowe - Wprowadzić wojska zmechanizowane - Wprowadzić ciężkie pancerze wspomagane ( dla elity) - Jako, że nie mamy jeszcze dostępu do morza, musimy zbudować flotę statków powietrznych. Pieniądze na to wszystko można załatwić za pomocą magii lub z rezerw krajowych. Inwestycja będzie dość kosztowna, ale biorą pod uwagę, że nikt nie posiada takiej armii, będziemy mogli później podbić każdy kraj jaki sobie wymarzymy. W kwestii prawnej mam pewne propozycje: - Zamiast kary śmierci lub dożywocia wprowadzić przymusowe prace społeczne ku chwale Imperium - Zamiast rozstrzeliwać jeńców proponuje zmusić ich do prac przy okopach lub zrobić im pranie mózgu i scielić do armii jako nisko budżetowi szeregowi. ( lub posłużyćsiępunktem pierwszym)
 12. "Śmieciopedia - czyli wszystko co musisz wiedzieć o współczesnych odpadach"
 13. Zawsze można z nich puszczać bańki mydlane.
 14. Ksywka: Green Skin Stanowisko: Miejscowy Komik