Shadow Black

Brony
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Shadow Black

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 06/12/2001

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Janówek
 • Zainteresowania
  Rysowanie
 • Ulubiona postać
  Shadow Black (moja postać)

Recent Profile Visitors

75 profile views
 1. Wystarczająca liczba ochotników w budowie quizu.
 2. Witam Poszukuję chętnych osób do pomocy przy quizie o tematyce MLP w gre Quiz House. Jeśli ktoś nie wie co to za gra to jest to gra od Matura To Bzdura w której odpowiadamy na różne pytania z różnych quizów. Ja akurat jestem jednym z twórców quizu o tematyce My Little Pony i moje pytanie dotyczy kto by chciał pomóc w rozbudowie tego quizu. Pytań jest obecnie 507 żeby quiz był udostępniony potrzeba około 1000 pytań. Potrzeba pytań z polskiej wersji jak i angielskiej. Pytania mogą dotyczyć Equestria Girls, Friendship is Magic jak i samej produkcji serialu. Pomoc i zaangażowanie w quiz jest mile widziane. Kogo szukam? Poszukuję osób chętnych które chciałyby pomóc w budowie pytań do quizu. Ilu jest już chętnych? Obecnie przy quizie pracuje 18 osób w tym ja. Co trzeba mieć żeby dołączyć do budowy quizu? Wystarczy że chętna osoba będzie miała pomysły na własne pytania oraz chęć pracy nad quizem. Quiz jest robiony w arkuszu google. Liczę na waszą pomoc oraz chęć współpracy nad quizem. Chętne osoby proszę o podanie swojego adresu e-mail żeby dołączyć do tworzenia quizu.
 3. + Udało mi się rozpocząć poszukiwania chętnych osób do pomocy przy quizie o tematyce MLP. - Zmarnowałem kolejną sobotę na korzystaniu z ekranu a zamiast tego mogłem pouczyć się i odrobić lekcje na następny tydzień.
 4. Jak na razie przy quizie pracuje 17 osób w tym ja. Jeśli chcesz pomóc w budowie quizu to poprosił bym ciebie o twój email żebym mógł wysłać tobie link do arkusza google na którym jest tworzony ten quiz.
 5. Potrzeba pytań z polskiej wersji jak i angielskiej. Pytania mogą dotyczyć Equestria Girls, Friendship is Magic jak i samej produkcji serialu. Pomoc i zaangażowanie w quiz jest mile widziane.
 6. Witam Mam pytanie kto by chciał pomóc w budowie quizu w grze Quiz House. Jeśli ktoś nie wie co to za gra to jest to gra od Matura To Bzdura w której odpowiadamy na różne pytania z różnych quizów. Ja akurat jestem jednym z twórców quizu o tematyce My Little Pony i moje pytanie dotyczy kto by chciał pomóc w rozbudowie tego quizu. Pytań jest obecnie 503 żeby quiz był udostępniony potrzeba około 1000 pytań.
 7. Rum Bimber czy burbon
 8. Nie Z czego chciałbyś zrezygnować?
 9. Ubezdźwięczniać
 10. Przeglądałem forum mlppolska
 11. Machinalność
 12. Tak. Wierzysz w demony?