Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

draksodia

Brony
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

draksodia last won the day on January 13 2021

draksodia had the most liked content!

Community Reputation

24 Neutral

3 Followers

About draksodia

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday May 26

Kontakt

 • Discord ID
  draksodia#0714

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Rysowanie, gry, pisarstwo, anime, muzyka
 • Ulubiona postać
  Discord

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. draksodia

  Witaj :3
 2. draksodia

  Może Dexter miał własne źródło energii
 3. Dziękuję za komentarz i byłabym wdzięczna jakbyś podesłała ten poradnik
 4. Dziękuję za komentarz :3 Wszystkie Twoje rady przyjmę do serca i się do nich ustosunkuję przy pisaniu następnego rozdziału. Mam jeszcze małe pytanko. Czy mogę Cię wpisać jako korektora w prologu?
 5. Witam wszystkich serdecznie :3 Przychodzę do Was z moim pierwszym fanfikiem dotyczącym uniwersum MLP, a raczej z jego krótkim prologiem, po którym zdecydujecie czy będziecie czekać na następne rozdziały tej porąbanej historii. Pewnego dnia Twilight znajduję i otwiera tajemniczy, srebrny kuferek, który przenosi ją i Spike'a do nowego wymiaru pełnego niebezpieczeństw. Czy Twilight znajdzie sposób by wrócić do domu, czy może zostanie w tym dziwnym świecie? W fanfiku pojawią się postacie z: Prolog - Portal Miłego czytania i do następnego
 6. Mam jedno pytanie. Gdzie uczestnicy mają odsyłać prace? (Przepraszam za dość głupie pytanie, ale po prostu chcę mieć pewność). Jeśli pod tym postem/wpisem, to bardzo przepraszam za niepotrzebny spam.
 7. Dziękuję, już zmieniam :3
 8. draksodia

  Zdecydowanie twórczość (arty, animacje, piosenki oraz niektóre au oparte na tworzeniu fanowskich dzieci danych bohaterek)
 9. Szukałam ładnego imienia dla podmieńca, a że podmieńce nazywają się po częściach ciałach to pomyślałam żeby nazwać ją kieł, ale jedynym żeńsko brzmiącym tłumaczeniem na angielski było właśnie Canine (Fun Fact: na początku miała mieć na imię Flux, ale mi do niej nie pasowało)
 10. Hejka, chciałabym wam przedstawić moją kolejną Oc Imię: Chelicera (lub Purple Flux jako swoje alter ego) Rasa: Podmieniec Płeć: Samica Wiek: 20 lat Kolor aury: fioletowy Zainteresowanie: długie podróże, poznawanie różnych kultur, astrologia Historia: Chelicera praktycznie od wylęgnięcia się prowadziła praktycznie identyczny tryb życia co reszta podmieńców. Z wielkim poczuciem obowiązku i entuzjazmem wypełniała rozkazy królowej chcąc jak najlepiej przysłużyć się gniazdu, jednak gdy tylko większość jej pobratymców udawała się na spoczynek Chelicera pod pretekstem patrolu przechadzała się po granicy terytorium obserwując migotające na odległym i bezchmurnym niebie gwiazdy, o których chciała wiedzieć jak najwięcej, lecz zdobycie upragnionej mądrości nie było jej przeznaczone - była żołnierzem, jej obowiązkiem było w pełni się poświęcić rojowi ignorując swoje egoistyczne pragnienia. Na jej szczęście nadciągała misja, w trakcie której mogła czegoś się dowiedzieć o swoim obiekcie fascynacji i przy okazji nie zaniedbać rozkazów królowej, jednak nim cokolwiek znalazła podmieńcy zostali wydaleni z miasta. Mijały miesiące, a Chelicera powoli przestawała czuć powiązanie z rojem. Choć Chrystalis dawniej w jej oczach była najwyższym autorytetem, teraz w królowej widziała tylko żądną zemsty despotkę, której nie zależy na poddanych. Pomimo jej złego zdania o władczyni nigdy nie odważyłaby się jej przeciwstawić, gdyż nie wiadomo jak byłby kuriozalny jej następny pomysł, Canine nie chciała podzielić losu Thoraxa, lecz dalszy bieg historii połyskiwał światełkiem nadziei ku lepszej przyszłości. Kolejny złowrogi plan Chrystalis nie powiódł się, dodatkowo powrót Thoraxa spowodował ogromne zmiany w życiach wszystkich podmieńców, poczynając od wyglądu kończąc na dezercji tyranki. Chelicera po przyzwyczajeniu się do nowego stanu rzeczy postanowiła, że wyruszy w drogę ku większej mądrości. Z początku podróżowała jako wykreowana przez siebie postać - Purple Flux, w obawie przed przypadkowym zrażeniu do siebie innych ze względu na swoją rasę, jednak gdy dotarła do Ponyville okazało się, że niepotrzebnie się bała i nie musi udawać kogoś innego. Podróżowała latami zaspokajając głód wiedzy oraz poznając wiele ciekawych stworzeń, z którymi w większości starała się wejść w głębszą relację. Ciekawostki: - najgorzej szło jej zaprzyjaźnianie z smokami - jej ulubionym miejscem jest Yakyakistan - czasami korzysta z swojego alter ego w przeróżnych celach - z mane 6 najbardziej lubi Twilight Na końcu chciałabym podziękować @Cahan za podrzucenie pomysłu na imię
 11. draksodia

  Niestety nie czytałam jeszcze żadnego fika z MLP (co się zmieni w najbliższej przyszłości), a te co czytam to zazwyczaj wprowadzenie swojego oc do kanonu danego uniwersum i rozwijanie jego charakteru i historii w oparciu o główną linię fabularną uniwersum, więc 99% z tego co czytam nie jest zbyt godne polecenia.
 12. draksodia

  Mam 16 lat i uczęszczam do liceum na kierunku biologiczno-chemicznym (następnie mam zamiar pójść na studia genetyczne). Fanfiki czytam i piszę, chociaż w większości przypadków projekt i tak idzie do kosza po napisaniu prologu. Dziękuję za polecenie, z wielką chęcią zajrzę ^^ A co do avatara, to tak, sama rysowałam (program IbisPaint X, jakby ktoś pytał)
 13. Dziękuję za ciepłe przyjęcie mojej ponysony Mam nadzieję, że inne oc, które mam zamiar przedstawić na forum również się wam spodobają :3
 14. draksodia

  1. Nie oglądałam Sword Art Online 2. Chyba najbardziej lubię Pokemon Shield, Resident Evil 4, Wolfenstein ||: The New Colossus i Minecraft. Gram na Xboxie One S i na Switchu 3. Dopiero jak napiszę coś na tyle dobrego, aby to pokazać. Być może w niedalekiej przyszłości napiszę własnego fanfika z MLP
 15. draksodia

  Aktualnie bardziej skupiam się na dziedziczeniu różnych cech wyglądu, np. krótkie łapy u kota z rasy Munchkin są spowodowane utrwaleniem genu odpowiedzialnego za chorobę powodujące takie łapy (jak masz "normalnego" kota i skrzyżujesz go z Munchkinem to będzie miał krótkie łapki) lub jak masz czarnego psa i suczkę z pręgami to ich szczeniaki mogą mieć ukryte pod czarnym futrem pręgi i przekazać je swojemu potomstwu. Niestety dziedziczenie chorób to obecnie dla mnie czarna magia.
×
×
 • Create New...