Cahan

Moderator
 • Zawartość

  3159
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2610 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

O Cahan

 • Ranga
  Tryfid
 • Urodziny 24.12.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Zainteresowania
  Botanika, ichtiologia, felinologia, jeździectwo, fantasy, gry komputerowe.
  W zasadzie... Interesuję się wszystkim. Szczególnie nauką.
 • Coś o sobie
  1. Pasjonatka fantasy, która uwielbia wszystko co z nim związane od książek, przez gry komputerowe, po LARP.

  2. Miłośniczka jazdy konnej. Marzę by spróbować łucznictwa konnego oraz joustu. W przyszłości chciałabym mieć własnego konia do celów rycersko-sportowo-rekreacyjnych, więc pewnie skończy się na paru sztukach do celów różnych.

  3. Uprawiam rośliny owadożerne oraz storczyki. Lubię też rośliny wodne. Wszystkie rośliny są cudowne. Ogółem, jeśli nie chcesz umrzeć, to nie czyń krzywdy moim fotosyntezującym przyjaciołom. Serio.

  5. Zajmuję się akwarystyką, szczególnie interesują mnie pielęgniczki południowoamerykańskie. Mam jednak sentyment do wielu innych grup ryb.

  Moje zbiorniki:
  a) 126 l, ryby: Laetacara dorsigera [para], Ancistrus sp. [samica], Nannostomus becfordi [8szt.], Hemigrammus bleheri [8szt.], bystrzyk amandy [niedobitek po obsadzie sprzed paru lat], rośliny: żabienice, anubiasy, nurzaniec śrubowy, nadwódka, zwartki, mikrozorium.

  b) 16 l [jedyny czynny zbiornik eksperymentalny] - nie liczona ilość krewetek Neocaridina heteropoda var. Red, rośliny: pelia, mech [nie wiem jaki, ale wypuszcza sporofity], anubiasy, ludwigia.

  6. Piszę fanfiki oraz rysuję. Obie te rzeczy wychodzą mi dość średnio, ale dobrze się przy tym bawię, więc się zbytnio nie przejmuję.

  http://cahandariella.deviantart.com/

  7. Byłam redaktorem Brohoofa (po rozłamie).

  8. Obecnie piszę do Equestria Times, gdzie oprócz tego zajmuję się rekrutacją oraz jestem wicenaczelną.

  9. Moje fanfiki:
  - Cień Nocy [2 część trylogii "Wojny Świtu i Zmierzchu"]
  - Chutliwa Equestriańska Pokojówka [dramat, ponyfikacja książki z gry Skyrim]
  - Szept Mgły [ballada pseudoromantyczna]
  - Czarny Polak z Ponyville [parodia]
  - Popioły [postapo o Lunie]
  - Kwiat Paproci [pogańskie kuce]
  - Rosiczki Atakują [komedia]
  - Everyday a Little Death [pogańskie kuce]
  - 50 Twarzy Dash
  - Cień Nocy: Konflikt Interesów
  - Celestia
  - Festung Breslau
  - Wiosna Kuców
  - Biologicznie poprawne kucykowe seksy (komedia, zawiera clopa)
  - Kromlech (Pogańskie Kuce)
  - Koszmar Przemian
  - Ziemnogród
  - Samotność
  - Superbohater
  - Przekleństwo Lasair
  - Noc z życia prostytutki
  - My little flatworm: Penis fancing is magic
  ...i parę konkursowych, które siedzą na dysku i czekają na poprawki

  10. Według MBTI jestem INTP albo INTJ. W sumie to oba się w pewnym sensie zgadzają, ale ja myślę, że to nieprawda i mam zupełnie nowy typ osobowości, bo normalna to ja raczej nie jestem.

  11. Ludzie regularnie mylą moją płeć i posądzają o ćpanie [nie, nie zażywam narkotyków].

  12. Jestem członkinią jury Fanfikowych Oskarów.
 • Ulubiona postać
  Serialowe:
  1. Chrysalis Queen of Changellings
  2. Celestia
  3. Rarity, Starlight Glimmer
  4. Sombra, Luna (Nightmare Moon), Sunset, Zecora

  Nie lubię:
  1. Fluttershy
  2. Tirek
  3. Maud Pie
  4. Apple Bloom

Ostatnio na profilu byli

34179 wyświetleń profilu
 1. Akurat nadmierny wzrost elongacyjny jest zazwyczaj spowodowany niedoborami światła.
 2. @KruszonPL Drosera natalensis, która już się przyzwyczaiła, że jest mocniejsze słońce (jak się zaczęły upały w tym roku, to ją nieco przypiekło ).
 3. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 5. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 6. Jedna Gray podjęła się, punkty jej należą się. Zgadzam się, Zecoro, zgadzam się. Czyli: Coldwind 3 Gurix525 12 Falconek 5 Poulsen 1 Karlik 6 Uszatka 3 Wiercipięta 1 Gray Picture 5 Zadanie nr 8 Zbliżamy się do końca i ponownie macie więcej czasu (wcale, ale to wcale nie przez mój wyjazd). Do 30 lipca macie wyhodować jakąś roślinkę. Wiadomo, że to mało czasu, więc spodziewam się fotek liścieni i takich tam. Zadanie będzie różnić się od poprzedników tym, że za każdy dzień uprawy można zdobyć 1 punkt. Dlatego foty wrzucacie codziennie (inaczej, czas będzie liczony od pierwszej foty od wysiania) i będziecie wrzucać reportaże z postępów. Wybaczcie, że zastępuję Zecorę, ale właśnie je chrupki i ogląda serial.
 7. Czyżby kaktus wielkanocny? Tymczasem ostatnio nieco dopieszczałam roślinki, więc większość wygląda marnie, jak to po przesadzaniu, ale część jest wyjściowa albo daję do wglądu: I moje nowe dziecko, z odpadów z Obi. Było mi jej żal.
 8. Dlatego Cię grzecznie informuję, a nie wystawiam warna. I jeszcze jedno - spację stawiamy PO znakach interpunkcyjnych, a nie przed nimi.
 9. Witaj! Przypadkowo część Twoich tematów zamiast się połączyć się usunęła. Ale w sumie trudno. Mam parę uwag: 1. Czemu wrzucasz prace wykonane kredkami do działu przeznaczonego dla rysunków wykonanych na komputerze? 2. 1 temat rysunkowy na dział - dotyczy Alei graficznej i jej poddziałów. 3. Nie piszemy posta pod postem przed upływem 24h, korzystamy z opcji Edytuj.
 10. Połączyłam parę tematów w jeden, ponieważ wszystkie były pytaniami lub dyskusją o animacjach, a nie galeriami użytkowników. Tak będzie łatwiej coś znaleźć.
 11. Kolejne opowiadanie do klubu konesera. Znowu mamy tu świetną formę, ale tym razem dostaliśmy też jakąś fabułę. Co prawda czytelnik średnio wie o co dokładnie tu chodzi, ale to co dostajemy jest na tyle ciekawe, że śledzimy to z zapartym tchem. Chętnie zobaczyłabym wielorozdziałowca w tych klimatach, bo mamy tu zajawkę niezłej fabuły do czegoś większego.
 12. Przeczytałam do klubu konesera, możnaby skomentować. Zacznę od zalet: - ładny język - klimat Dobrze operujesz słowem, a i klimat jest bardzo spoko, jednak fanfik mnie nie urzekł, po prostu mnie nudził. Jako istota wyjątkowo niewrażliwa nie rozumiem po co robić wielkie halo z rozstania.
 13. @Lemi kula sama w sobie zła nie jest. Jeśli ktoś trzyma bojownika w 30l kuli z pełnym osprzętem, to spoko. Niepraktyczne to, ale spoko. Za to karasie się do kuli nie nadają. Bo nie ma takich wielkich kul. A to spore ryby i wymagają bardzo sprawnej filtracji (strasznie brudzą).
 14. Macie jeszcze 2 dni! Że wy nie dacie rady?! Potrzymać komuś rosiczkę ?
 15. Tej nocy śnił mi się koszmar - śniły mi się paletki i skalary w 30 litrach, a minimum dla tych gatunków wynosi 200 litrów. Oraz samce bojowników trzymane razem. Okropność. Brrrrr.