Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Cahan

Moderator
 • Content Count

  3,785
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

Cahan last won the day on September 20

Cahan had the most liked content!

Community Reputation

3,552 Pióro Starswirla Brodatego

About Cahan

 • Rank
  Tryfid
 • Birthday 12/24/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Botanika, ichtiologia, felinologia, jeździectwo, fantasy, gry komputerowe.
  W zasadzie... Interesuję się wszystkim. Lubię uczyć się nowych rzeczy.
 • Ulubiona postać
  Serialowe:
  1. Chrysalis Queen of Changellings
  2. Celestia
  3. Rarity, Starlight Glimmer
  4. Sombra, Luna (Nightmare Moon), Sunset, Zecora

  Nie lubię:
  1. Fluttershy
  2. Tirek
  3. Maud Pie
  4. Apple Bloom

Recent Profile Visitors

62,673 profile views
 1. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 2. Witam. Czy wiesz może co się dzieje ze sparklesubs? Bo strona nie działa.

  1. Cahan

   Cahan

   Nie mam zielonego pojęcia i nie mam żadnego związku ze Sparkle Subs. Proponuję Ci napisać do kogoś, kto jest z nimi związany.  Ale obstawiałabym chwilową awarię.

 3. Cahan

  Te same kredki, ten sam blok. I kolejny prezent urodzinowy, tym razem dla Moonlight - redaktor wicenaczelnej Equestria Times. Bloody Herb
 4. Dobrze, że nie wpadłem na pomysł z umówieniem mojej kucykowej postaci się na randkę z kucykową postać Cohan.:cool:

  1. Show previous comments  5 more
  2. Flutterhugger

   Flutterhugger

   A jak chcesz ją zmusić? Założysz jej wybuchową obrożę, czy może wszyjesz w serce rozrusznik do zatrzymania pilotem :twilight2:

    

  3. Cahan

   Cahan

   Nekromancja czyni cuda. Nekromancja to magia. A skoro przyjaźń to magia, to nekromancja to przyjaźń. Czyli poprzez friendzone?

  4. Król Etirenus

   Król Etirenus

   Kota nie ma. myszy harcują. A to nic. Na zwłoki nie dam się przerobić. O nie. Nie zemną te numery. Nie zemną.

 5. Cahan

  Tym razem prezent urodzinowy dla koleżanki z redakcji ET - naszej drogiej korektorki Magdy B. I przy okazji sprawdzian kredek Giotto Stilnovo i bloku Paint On Multi Techniques Gris. Jak opinia? Te kredki się mega szybko zużywają. Niektóre sztuki się też łamały. Ale poza tym wydają się spoko, przynajmniej do kolorowania na gładko. Są dość miękkie, mają wyraźne kolory. A blok bardzo przyjemny. Magda B
 6. Dziś i jutro w Klubie Konesera Polskiego Fanfika zostaną omówione pozostałe opowiadania, autorstwa @D.E.F.S, @Youkai20 i @Snowi.
 7. Cahan

  Tym razem nagroda dla D.E.F.S.a za zajęcie drugiego miejsca w części literackiej konkursu "Czarna Śmierć". I'll survive!
 8. Obsidian jest urocza, kiedy snuje mroczne plany. Głównie dlatego, że one są z góry skazane na niepowodzenie. Kolejny rozdział za nami i czy coś drgnęło? Tak, sądzę, że w końcu tak. Mam wrażenie, że pionki wreszcie zostały rozstawione, a do tego dzieje się więcej, nawet jeśli pozornie tak nie jest. Za najważniejszą część rozdziału uważam fragment, dziejący się w Kryształowym Imperium. Czyja to komnata i kto je te batoniki, czy co to tam było. I pewnie się maluje. Czyżby Sombrina ? Ale serio, kto wiedział, kto miał moc by korzystać i kto wychodził na zewnątrz? Ktoś współczesny, czy ktoś, kto wrócił razem z Imperium, tylko lepiej wtopił się w tłum? Bo wątpię by był to Przebudzony. I jakie ma zamiary? A jak z resztą? Interakcja z Joy, zaproszenie od Shy i potencjalne korki z synem RD to dobre elementy. Ładnie otwierają furtki kolejnym, ciekawym wątkom. Za to fragment z Ambrosią uważam za absolutnie przydługi, nudny i zbędny. Nawet nie dlatego, że jej nie lubię, tylko no... On absolutnie nic nie wnosi. A akurat KO nie jest fikiem, który cierpi na zbyt wartką akcję. Mimo wszystko czytało się przyjemnie, choć nie aż tak jak poprzedni. Parę razy prychłam z ghatorryzmów i tego... Cieszę się z zapowiedzi akcji. I z tego zamkowego plot twistu. Mam wrażenie, że w końcu ten wątek z badaniami do czegoś prowadzi, jednakże... Uważam, że nie wykorzystano jego pełnego potencjału. Tu księżniczki, tu jakieś krowy, tu kotek, tu coś... Mam wrażenie, że tego jest za mało i można tu dać więcej czasu antenowego. Kosztem miliona nowych postaci i fragmentów takich jak ten z Ambrosią czy nawet synem RD - dałoby się go wprowadzić krócej, inaczej. Pisz dalej, to może kiedyś zasłużysz na głos na święty tag. Chcę najpierw zobaczyć gdzie nas to slice of life zaprowadzi.
 9. Zmodyfikowałem w większym zakresie pierwszy tekst i w mniejszym zakresie drugi. Myślę, że jest chodź odrobinę lepiej. Po za tym wyjaśniłem też wcześniej kwestię dotyczącą wcięcia z udzydkowniczką, która wypowiedziała się po tym, gdy wyprostowałęm jedą ze swoich wypowiedzi.

 10. Wczoraj ukończyłam mój drugi run Bloodborne'a i odblokowałam drugie zakończenie. Teraz robię trzeci (NG2+), ostatni aczik i platyna będzie moja. Za każdym razem zabijam wszystkich bossów (DLC też), których mogę zabić (nie licząc tych, którzy zmienią mi zakończenie).

 11. Ale Ty wiesz, że tag [Z] dotyczy wielorozdziałowców? Jeśli coś jest oneshotem, to automatycznie jest zakończone.
 12. Cahan

  Sugeruję znaleźć im jakieś miejsce, gdzie niczego nie zniszczą, zrobić sobie popcorn, wziąć colę i ustawić krzesło. Dla urozmaicenia można im rzucić miecze bezpieczne. Nawet nie żartuję - póki Ciebie nie tłuką i rzeczy nie niszczą, to niech się uszkadzają.
 13. Cohan. Zanim uczynię to, co powiedziałaś najpierw ustalcie jednolite miejsce tagowania tekstów, bowiem raz widuję tagowanie w tekstach (nie na forum), więc nie trzeba umieszać ich na nim, a raz na forum. jest to troche mylące (albo ja się gubię) A może to może wynik mojego niedopatrzenia co do jakiegoś tam szczegółu.  Jeżeli sposób tagowania jest raz taki, a raz taki i są na to róże przepisysy rególaminu wyjaśnij mi prosze, czemu stosujecie raz taka, a innym razem taki sposób tagowania. I pytam bez jakichkolwiek złych intencji. Pozdrawiam.

  1. Show previous comments  4 more
  2. Cahan

   Cahan

   Jest konsekwencja - należy przestrzegać regulaminu działu i forum. Jeśli one czegoś nie zabraniają, to w domyśle jest to dozwolone.

  3. Król Etirenus

   Król Etirenus

   Ja nie łamię regulaminu (i niemam go na myśli, bo pytam w sensie jakby na chwilę zapomniej o zasadach (tak osobiście bardziej). Poprostu jest dla mnie dziwne takie jakby niekiedy dwukrotne tagowanie (tekstu kiedy niepotrzeba) i jednocześnie dokumentu tak samo, jakby tagi  w samym dokumencie był niewystarczające chodź są oczywiste w same w sobie) albo wspomniany fakt występowania ich wtekscie, a nie w temacie. ale to juz raczej taka dziwność.Pozdrawiam.

  4. Midday Shine

   Midday Shine

   Pozwolę sobie się wtrącić. Regulamin stwierdza, że tagi muszą się pojawić w tytule tematu. W tekście nie jest to wymagane; to już zależy od uznania autora.

 14. Tagi mają być w nazwie tematu, niezależnie od tego jak zwyczajny czy niezwyczajny jest tekst. Brak tagów obowiązkowych, czas na poprawę wynosi 2 dni.
×
×
 • Create New...