Cahan

Moderator
 • Content Count

  3,740
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,433 Pióro Starswirla Brodatego

About Cahan

 • Rank
  Tryfid
 • Birthday 12/24/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Botanika, ichtiologia, felinologia, jeździectwo, fantasy, gry komputerowe.
  W zasadzie... Interesuję się wszystkim. Lubię uczyć się nowych rzeczy.
 • Ulubiona postać
  Serialowe:
  1. Chrysalis Queen of Changellings
  2. Celestia
  3. Rarity, Starlight Glimmer
  4. Sombra, Luna (Nightmare Moon), Sunset, Zecora

  Nie lubię:
  1. Fluttershy
  2. Tirek
  3. Maud Pie
  4. Apple Bloom

Recent Profile Visitors

51,741 profile views
 1. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 2. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 3. @Mordecz, ptysiu... Tak z czystej ciekawości... Jak robisz te półpauzy w docsach, bo używam ich od lat i ani razu nie zrobiły mi z tego wypunktowania. Zarówno kiedy piszę bezpośrednio, jak i przy kopiowaniu z Worda. Przy kopiowaniu półpauz i przy ich zamianie z "--<spacja>" na "<półpauza><spacja>". Za to z dywizów, a i owszem, potrafi zrobić punktowanie.
 4. Event został zakończony! Pragnę pogratulować wszystkim uczestnikom, a w szczególności tzw. podium. Ja poszło? Nieźle, zwłaszcza, że w sumie uzyskaliśmy 26 komentarzy, a to już coś. Szczególnie, że większość z nich to były bardzo dobre komentarze. Dlatego pewnego dnia powtórzymy event komentarzowy. A tymczasem... Tymczasem będę myśleć o czymś zupełnie innym Wyniki w skrócie: I miejsce - Hoffman, 8 komentarzy, 40 punktów II miejsce - Snowi, 11 komentarzy, 34 punkty III miejsce - Lyokoheros, 4 komentarze, 20 punktów IV miejsce - Dolar i Ghatorr, 1 komentarz, 5 punktów V miejsce - Wilczke, 1 komentarz, 3 punkty
 5. Wróciłam, więc wstawiam zakończenie Moje drogie pierożki, dziękuję Wam za nadesłane prace i udział w konkursie. A Rarity za to, że go sprawdziła. Cieszy mnie też, że po ogłoszeniu wyników pojawiła się jakaś dyskusja, bo to zawsze ożywia temat i pokazuje, że nie macie tego gdzieś. To dobrze, że Wam zależy. Liczę też, że poprawicie te fiki poza konkursem i opublikujecie w dziale. Jednak nie jestem zadowolona z niektórych kwestii - waszej niechęci (a przynajmniej niektórych osób) do tego jak Rar ocenia kwestie techniczne. A przecież poprawność tekstu jest bardzo ważna. Ja wiem, że to jest forum kolorowych osiołków, ale uważam, że powinniśmy od siebie i tak sporo wymagać. Idea tych konkursów to nie tylko dobra zabawa i ożywienie działu. To przede wszystkim event dla Was, mający Wam pomóc w SAMODOSKONALENIU. Jak chcecie to osiągnąć, jeśli nie przyjmujecie krytyki do czegoś tak ważnego? Do czegoś, co normalnie sprawiłoby, że wielu czytelników z miejsca odrzuciłoby Wasze teksty, bo uznałoby, że są nieestetyczne, niewygodne do czytania i do tego zawierają za dużo błędów. Cieszcie się, że Rarity jest krytyczna. Bo ona taka jest dla wszystkich. Zawsze. Dziewczyna jest naprawdę bardzo dobra w tym co robi i jak to robi. Gwarantuję Wam, że nie pozwoliłabym tego sprawdzać komuś, kto zrobiłby to gorzej ode mnie. Znam ją i ufam jej na tyle, że wiem, że ona to przeczytała. A jeśli czegoś nie zrozumiała... To może po prostu źle to napisaliście i było niezrozumiałe? Czasami warto schować dumę do kieszeni i wysłuchać paru gorzkich słów. Szczególnie, że oceny są dość wysokie, więc bez wątpienia nie ma ich zbyt wiele. Ogień i Krew
 6. Napiszę wstęp i zakończenie po powrocie. Siedzę pod namiotem. I jak to moja ręka i pół królestwa to za mało?!
 7. Cahan

  Na pewno na studiach warto obniżyć pewne standardy. Traktować 3 jako dobrą ocenę i przede wszystkim robić tzw. plan minimum. Od ogółu do szczegółu. Grunt to ogarniać selekcję materiału i nie wyłożyć się na podstawach. No i nie załamywać się, że się czegoś nie zdało, bo studia to nie liceum i tu są inne progi oraz standardy. A tydzień na kolokwium to jest bardzo dużo czasu. Zwłaszcza na poprawę, bo chyba się uczyłeś do pierwszego terminu, nie? Więc to będzie taka powtórka.
 8. Cahan

  Pierwszy rok, co ? Tydzień to kupa czasu by się nauczyć na kolokwium, więc zaparz sobie od razu 3 melisy i siadaj do nauki. Dzisiaj. Najpierw sobie pograj chwilę dla relaksu, ale potem: DO NAUKI i GIT GUD!
 9. Cahan

  To znowu ja. Kolejne komisze. Znowu dla @D.E.F.S Nieumarła i nieurodziwa klacz alikorna Glacial
 10. Nie sprawdzę Wam tego konkursu, nie ma takiej opcji. Ale ponieważ Dolar szukał zastępczego sędziego, a ja zastępuję Dolara... Znalazłam Wam sędziego. Jedną z najbardziej kompetentnych osób pod tym względem, czyli naszą ukochaną @Rarity. Dzięki niech będą Bogini, że się zgodziła.
 11. Cześć  czy wiesz jak zamieścić fika na forum  jak tak to proszę powiedz bo mam duży problem

  z góry dzięki wielkie 

  1. Cahan

   Cahan

   Witaj! Pozwól, że porozmawiamy na PW, bo widzę, że przyda Ci się dużo pomocy.

 12. Brak tagów. Czas na poprawę wynosi 2 dni.
 13. Najtrudniejszym bossem The Ringed City jest rycerz przed kościołem. Change my mind. A Midir jest najprostszym bossem z obu DLC.

  1. Lemi

   Lemi

   Więcej miałem problemów z dwoma rycerzami Lothric prawie że na starcie :P

  2. Paplok

   Paplok

   Change your mind? Ok. Rycerz przed kościołem nie jest bossem :)

  3. Cahan

   Cahan

   Ma milion poise i nieskończoną staminę. To zdecydowanie boss.

 14. Jeszcze jeden egzamin i wakacje...

  1. Show previous comments  1 more
  2. Cahan

   Cahan

   A dziękuję. Bo szczerze mówiąc, to co mi zostało to takie... "Jaki w ogóle jest zakres materiału?!"

  3. Danio Doża Venucci

   Danio Doża Venucci

   :twibroken: Powodzenia zatem gorąco życzę :giggle:

  4. PervKapitan
 15. Cahan

  Prezent (między innymi urodzinowy) dla Zodiaka. Postać to Goldenbeam z jego fanfika pod tytułem "Sześcioro". Priestess