Cahan

Moderator
 • Zawartość

  3352
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2753 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

O Cahan

 • Ranga
  Tryfid
 • Urodziny 24.12.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Zainteresowania
  Botanika, ichtiologia, felinologia, jeździectwo, fantasy, gry komputerowe.
  W zasadzie... Interesuję się wszystkim. Lubię uczyć się nowych rzeczy.
 • Ulubiona postać
  Serialowe:
  1. Chrysalis Queen of Changellings
  2. Celestia
  3. Rarity, Starlight Glimmer
  4. Sombra, Luna (Nightmare Moon), Sunset, Zecora

  Nie lubię:
  1. Fluttershy
  2. Tirek
  3. Maud Pie
  4. Apple Bloom

Ostatnio na profilu byli

37349 wyświetleń profilu
 1. Czas odpalić docsa. Od paru dni dzielnie piszę fanfika. Powiedziałabym, że jestem z siebie dumna, ale to chyba dlatego, że to tymczasowo najciekawsze możliwe zajęcie.

 2. Ten uczuć, kiedy zapomniałaś wypić swój eliksir i teraz nic nie powstrzyma cię przed przemianą w monstrum.

 3. Ja? Ma być ciepło i wygodnie. I nie może wyglądać zbyt dziewczyńsko, bo to mi bardzo nie pasuje. Ewentualnie ubiór powinien nadawać mi wygląd brzydkiego faceta, tzn. dzielnego wojownika/dresa/menela/meta;a. Makijażu nie stosuję. Jestem na to zbyt leniwa. Poza tym i tak nic mi już nie pomoże Nie zwracam uwagi na wygląd, wszyscy ludzie są brzydcy. Niektórzy bardziej, inni mniej. Zwracam uwagę na ciekawe przypadki medyczne, ewentualnie na jednostki, zapewniające niesamowite doznania zapachowe - kto nigdy nie marzył by wykopać żulixa z autobusu, niech pierwszy rzuci toporem.
 4. Już nieco wróciłam do życia, więc dzień dobroci dla userów się skończył. Tym razem nikt nie odpowiedział poprawnie. Wiem, że zdarzało mi się akceptować mocno naciągane odpowiedzi, ale koniec z tym. Jasiulo podał za dużo (umiem liczyć do 5), poza tym w jednym przypadku podał samą nazwę rodzajową. A Falconek podał pewnego wątrobowca, który rośnie na pniach drzew. Swoją drogą, strasznie przekombinowaliście. Szczególnie doceniam podanie przestarzałej nazwy łacińskich glonów nori Kiedy chce się pogłówkować, warto jest pokombinować. Gorzej kiedy się na tym wyłoży. Więc: Falconek - 3 punkty Jasiulo - 4 punkty Pytanie nr 5 Gdybyście chcieli kogoś otruć, a mielibyście do dyspozycji ogród z warzywami, które można dostać w przeciętnym markecie, to czego byście użyli i dlaczego?
 5. Myślałam, że skomciałam rozdział 2... Nie wiem, czy coś się poprawiło odkąd go czytałam, ale wówczas miał jakość dużo niższą niż rozdziały 1 i 3. Ewidentnie brakowało mu porządnego patroszenia. Cieszy mnie, że rozdział 3 ma wyższy poziom od poprzednika. Ale tak mnie dziwi, że Mane 6 nie rozumieją, że zalotnikom nie chodzi o nie, ale o ich prawa i bogactwo.
 6. 1. Przede wszystkim absolutnie nie obchodzą nas Twoje tagi. 2. Fanfik miał być zmieszczony w google docs, w tym temacie. 3. W przypadku wątpliwości zadaje się pytania PRZED publikacją fanfika. 4. Dlaczego ja jeszcze z Tobą dyskutuję?
 7. Przede wszystkim źle zamieszczony. Miało być w docsie w tym temacie, a nie gdzieś na forum.
 8. Ogłoszenia parafialne: 1. Sprawdziłam konkurs. I nie godzę się na żadne terminy dla sędziów. Tego się nie da robić na szybko i byle jak. Poza tym my też mamy życie prywatne, a to jednak nie Oskary, z którymi zalegamy ponad rok 2. Są dyskwalifikacje. Przede wszystkim jedna leci do Miłosza Krywko za plagiat. Ten fanfik pochodzi z zagranicznego forum furasów i został potraktowany najprawdopodobniej tłumaczem google. Dlatego post Miłosza poleciał. Drugą muszę przedyskutować z resztą jury.
 9. Aktualizacja. Matyas Corra i Xana dla Lyokoherosa. Matyas Xana
 10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 11. Kompletnie zapomniałam o tym quizie i dziale. Wszystko mi się wczoraj rozregulowało. Wybaczcie. Mało precyzyjna jest Twoja odpowiedź, ale uznamy taką wypowiedź. I chlorofil mają, ale zazwyczaj mniej niż rośliny Więc: Falconek - 3 punkty Jasiulo - 4 punkty Pytanie nr 4: Pod wodą można spotkać wiele roślin. Wymień 5 gatunków roślin wodnych, ale nie błotnych, należących do innych rodzajów. Gatunki nie mogą się powtarzać.
 12. Accu znów wstawił swoje lektoraty, co zostało mu zabronione. Ponieważ ostrzegaliśmy go, że jeszcze jeden taki wybryk (nie mówiąc o tym, że niedawno był karany za jeszcze inne przewinienia) i dostanie perma, to cóż... dostał perma.
 13. No, ale przecież chodzi o miejsce. @solaris
 14. Faktycznie, dzięki! Zgłoszę technicznym.