Jump to content

Trahall

Brony
 • Posts

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Trahall last won the day on March 4 2014

Trahall had the most liked content!

3 Followers

About Trahall

 • Birthday 12/22/1995

Kontakt

 • Skype
  Trahallkm
 • Gadu-Gadu
  47400963
 • Discord ID
  Trahall#1326

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet
 • Miasto
  Ludźmierz
 • Ulubiona postać
  Every pony is best pony.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Trahall's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

64

Reputation

 1. Aktualizacja. Na kolejny rozdział jednak trzeba będzie poczekać kawałek czasu. Jest ogromny i podzielony na trzy części. Jednak liczę na to, że wyrobię się z nim stosunkowo szybko.
 2. Tęskniliście? Ja troszkę. Aktualizacja Mam nieco materiału i kwestia jest tylko jego poprawy by go wrzucić. Jeśli jakaś duszyczka chciałaby poświęcić na to nieco czasu, nie obrażę się. Nawet nie wiecie jak nie chce mi się wracać do wcześniejszych rozdziałów
 3. Eloszki, forum jeszcze żyje?

  1. Crystal Arrow

   Crystal Arrow

   Chyba jeszcze żyje, ale jest w śpiączce. 

 4. Aktu...jednak nie, szybkie pytanie. Cześć z tej strony Trahall, otóż w końcu po dwóch miesiącach zyskałem laptopa na którym mogę pracować i zacząłem stukać kolejne rozdziały. I mam już dwa rozdziały gotowe ( wiliczając że jeden jest dwóczęsciowy - tak tyle wyszło materiału) ale poprawianie tekstu, justowanie go i tak dalej, zajmie mi czas a tego mi się po prostu nie chce robić. Stąd pytanie do was, czy ktoś chciałby mieć wcześniejszy wgląd na przeczytanie i oznaczenie błędów, czy wstawić to publicznie, pozwalając na to by audytorium oceniło i masowo poprawiło, czy mam się wstrzymać z udostępnieniem i samemu ogarnąć te błędy (ew coś dopisać i modyfikować bo tym się to zazwyczaj kończy). Zdanie pozostawiam opini publicznej.
 5. Aktualizacja. Troszeczkę nie rozumiem o co ci chodzi, bo dialog od myślnika wydaje mi się normalnym zabiegiem stylistycznym wykorzystywanym w Polskiej literaturze.
 6. Szanuję fica, strasznie przyjemnie czyta się historię postaci która wydaje się być mocno zapomniana.
 7. <W końcu dopadłem komputer i mogę zrobić normalny opis> Moi drodzy. Zapewne kuce starszej daty pamiętają fanfika pod tytułem "Teenager" Moje pierwsze podejście do literatury jakiejkolwiek. Lata mijają a po kilku konsultacjach i dozie nostalgii postanowiłem tchnąć w to nowe życie i przepisać go, lecz tym razem w formie bardziej rozbudowanej, przystępnej dla Nie-Wattpadowego odbiorcy. Starych kucy mogę zapewnić, że FF fabularnie nie odbiegnie od tego co było lata temu. Natomiast nowych czytelników mogę zapewnić że oto ów historia człowieka w Equestrii jest "delikatnie" inna niż to co jest zazwyczaj prezentowane w tej dziedzinie. Jeśli chodzi o rozdziały. Nie potrafię ocenić z jaką częstotliwością będzie się to pojawiać, teoretycznie mam gotowych czternaście rozdziałów na około trzydzieści (Podczas rozpisywania fabuły materiału wyszło mi abstrakcyjnie dużo, ale w sumie to kto mi zabroni? ) Z tym że jak to przy takich tworach bywa, pierwsze rozdziały odbiegały jakością od kolejnych, były bardziej toporne, więc skupiłem się na ich poprawie + mieszkam teraz w Holandii bez dostępu do normalnego sprzętu - praca na telefonie boli i całe procesy mocno spowolniły. Jednak jeśli już wyjdę z tego Limbo, to rozdział na tydzień powinien być satysfakcjonujący, dla czytelników. Oczywiście komentarze jak najbardziej mile widziane, bo mając feedback jakoś człek się bardziej nakręca na pracę. Powodzenia i Miłej lektury. Spis Treści (soon) <Akt I> Rozdział I. Cz.I - Pojawienie się Gai Rozdział I. Cz.II - Pojawienie się Gai Rozdział II - Mokry Trup Rozdział III cz.I - Pół-Realna Gaja Rozdział III cz.II - Spotkanie z Księżniczkami Rozdział IV. - Po drugiej stronie ostrza Rozdział V - List Rozdział VI Cz.I - Zaklęty Czas
 8. W końcu, kolejny rozdział skończony. Drugi co do wielkości. Ponad 19k słów.

 9. Miło, że ktoś podziela moje zdanie na temat literatury pięknej.
 10. Aż musiałem Julka musiałem wygooglować sobie twoje imię. Ja zawsze myślałem że Julia to skrót od Julianna.
 11. Zaklinam cię na wszystkie Celestie tego świata, zmień tą czcionkę! Bo czytanie twoich wpisów boli w oczodół. Zanim dostaniesz warna, lub ostrzeżenie, szybkie małpie porady. *Zmień czcionkę na Arial, lub Times New Roman, bo to czego użyłaś, jest zwyczajnie nie wygodne *Postaraj się zmienić Tło. Coś co się tak nie zlewa z szarością. Może to być jakaś ładna grafika, or someting (tylko przed użyciem czegoś z internetu, lepiej zapytaj autora o zgodę) *Wykrzykników po spacji. Poprawnie jest "Kucyk!" nie "Kucyk !". I tak, jeden wykrzyknik zupełnie wystarczy, nawet jeśli krzyczysz iż nie odrysowujesz prac. ( Co prawda mylisz pojecie "Odrysowania" od "Kalki" ale to pomijam. Aha, i ostatni punkt programu. A jak się wam coś nie podoba w moim Blogu to na niego nie wchodcie proste ! Źrebaczku mój drogi. Wiem, że masz trzynaście lat, więc jeszcze dam ci dobrą radę. Nigdy nie pisz tego jako argumentu/nigdy nie unoś się w tekście emocjami, bo trafisz od razu pod odstrzał internetu, a jeśli przetrzymasz te kilka lat podstawówkowo-gibazjalnego okresu w internecie i będziesz umiała się zachować. To kto wie? Może nie trafisz na dno, jak setki twoich rówieśniczek?
 12. Trahall

  Meet Pony Zakopane

  Taa, jeszcze tylko trzy dni i... *Nie ma podanej godziny rozpoczęcia *Nie ma podanego punktu zboru *Brak jakiegokolwiek planu (ale to akurat lubię) *Żadnego kontaktu z prowadzącym meeta. Zapowiada się nieźle.
 13. Trahall

  Meet Pony Zakopane

  Meet w poniedziałek? Ludzie do pracy idą.
×
×
 • Create New...