Crystal Arrow

Brony
 • Content count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About Crystal Arrow

 • Rank
  Crystal Arrow
 • Birthday 04/23/2000

Kontakt

 • Skype
  live:85712d4170755970
 • Gadu-Gadu
  65327938
 • Discord ID
  Crystal Arrow #4529

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Krosno Wielkopolska
 • Zainteresowania
  Astronautyka, mechatronika, informatyka, itd.
 • Ulubiona postać
  Sunset Shimmer

Recent Profile Visitors

793 profile views
 1. Właśnie w temacie pojawiła się ankieta dotycząca przyszłość opowiadania. Jeżeli macie te kilka minut, to odpowiedzcie na trzy pytania. DZIĘKI
 2. Z tytułem dam sobie spokój. A co do następnego rozdziału to sądzę, że rodzice Jeremiego odkryją małą i wszystkim tajemnicą powiemy dowodzenia.
 3. Ten tytuł tutaj czy na pw? Sam rozdział jest wyśmienity jak placek "Truskawki pod pierzynką", a na to wyznanie pod koniec czekałem od początku drugiego sezonu kod lyoko.
 4. Chyba powinienem o to spytać zanim opublikowałem pierwszy rozdział mojego ficka, ale pytam dopiero teraz bo mam realny plan zrealizowania pewnego szalonego pomysłu. Cuż, lepiej późno niż wcale: czy autorzy wyrażają zgodę na scrossowanie z tym utworem, oraz na zapożyczenie ponstaci i kilku wydarzeń (tak do ponyfikacji Dawida)?
 5. Witam was serdecznie w ten cudowny przedświąteczny czas! Z racji, że dość rzadko publikuje jakie kolwiek treści, postanowiłem przygotować zbiór moich opowiadań. Nie szukaj przygód, to one cię znajdą [NZ][Human][Adventure][Alien][sci-fi] [No ponies] Nauka a magia [NZ][crossover][TCB?] [human][sci-fi] Jak się rozpoczęła moja nowa droga [Z][Life][SunsetShimmer][Sad][okruch] Znajduje się w nim również jeszcze nie opublikowany na tym forum rozdział "Nauka a magia". Założyłem też konto na Tellonym, jeżeli ktoś chce anonimowo mnie obrzucić zgniłymi pomidorami za taką niską częstotliwość publikacji to proszę bardzo https://tellonym.me/CrystalArrowMLP Życzę miłego czytania tego małego sklejaka
 6. Masz syndrom "klpww" - "Kopiowania Linku Poprzedniego Względem Właściwego", to moja diagnoza. Prawie wszędzie wstawiłeś link do rozdziału 5 ale rozdział sam w sobie jest fajny. Już myślałem, że mała popisze się telekinezą, gdy piłka wpadła na żywopłot.
 7. W moim uznaniu lepiej będzie jeżeli ktoś ci pomoże, publikowanie i proszenie społeczności o korekty nie działa dobrze na potencjalnych czytelników. Chętnie rzuciłbym okiem, ale sam piszę fica i kiepsko stoje z czasem. Możesz podesłać na pw, może znajdę chwilę, chociaż nie gwarantuję, że wyłapie wszystko.
 8. Nareszcie, w sumie przeczytałem nowy rozdział już wczoraj wieczorem, ale komenuję dopiero teraz. 1. Jak zwykle świetnie się czytało. 2. Szkoda, że takie krótkie te rozdziały, ale mam nadzieję, że w nieodległej przyszłość pojawią się dłuższe. 3. Kiedy następny? 4. Czemu tylko ja tu komentuję? 5. Uwaga spoiler: Mama Jeremiego ma chyba szusty zmysł, czasami sama się dowie, że w jej domu pomieszkuje jednorożec, a księżniczka jej syna w rzeczywistości jest dziewczyną, która zagineła wraz z ojcem wiele lat temu.
 9. Jaką rolę w tym rozdziale odegrał dziennik, oprócz tego, że został kilkukrotnie wspomniany? Moim zdaniem kepszym tytułem byłby "Rozterki miłosne" ponieważ, to one wydawały się głównym wątkiem w tym epizodzie. A tu masz tego arta
 10. https://pin.it/5zirgatcjlyoig Ta grafika idealnie pasuje do tego fika.
 11. Moje wyobrażenie wyglądało tak: Aelita tłumaczy wszystko O. i U. -> dziewczyna woła Jeremiego -> chłopak wchodzi do pokoju z zawiniątkiem na rękach -> Odd podchodzi bliżej -> odskakuje widząc jednorożca -> podchodzi bliżej robiąc najbardziej zdziwioną minę na jaką było go stać -> wskazującym palcem szturcha małą w nos -> mała chwyta palec blądyna -> ofiara jednorożca odskakuje z krzykiem. Przyczyną takiego zachowania według mnie mógłby być zapach Kiwiego.
 12. Rozdział nawet niezły, tylko szkoda, że taki krotki Reakcja Odda... no cóż, inaczej ją sobie wyobrażałem, ale ta też była dobra. Poza tym nie mogę powiedzieć złego słowa (ale naprawdę chciałem przeczytać, jak Sunset gryzie Odda w palec, którym postanowił sprawdzić, czy mała nie jest widmem polimorficznym stworzonym przez Einsteina). Nie mogę się doczekać pierwszego użycia magii przez tą małą klaczkę. Ooo będzie się działo PS. Jeżeli po tym nie wyląduje w skanerze to się obrażę
 13. Dałeś link do 21 rozdziału KE, a nie do NMS!
 14. Recenzje zacznę może od pomysłu, bo jest po prostu idealnie trafiony. Jednorożec w świecie ludzi będzie idealnym katalizatorem ciekawych wydażeń. Opis mógłby być nieco bardziej tajemniczy, przykładowo tego: mogłoby wogule nie być. Zaś co do prologu i rozdziału nie mam się do czego przyczepić, ale może to dlatego, że jestem uzależniony od czytania do tego stopnia, że trzeba czegoś naprawdę złego by mnie odrzucić. Najlepsza była reakcja Einsteina na stwierdzenie o zastąpieniu małej rodziców. Serdecznie polecam.