Crystal Arrow

Brony
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

2 Followers

About Crystal Arrow

 • Rank
  Crystal Arrow
 • Birthday 04/23/2000

Kontakt

 • Discord ID
  Crystal Arrow #4529

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Krosno Wielkopolska
 • Zainteresowania
  Astronautyka, mechatronika, informatyka, itd.
 • Ulubiona postać
  Sunset Shimmer

Recent Profile Visitors

889 profile views
 1. Hmy... Coś mi od początku w moich założeniach się nie kleiło, a teraz wiem co i w sumie to mi ratuje zad przed amputacją i teraz muszę poprawić parę rzeczy w notatkach i będzie to jakoś działać. Dzięki za zwrócenie uwagi na to zagadnienie.
 2. I znowu machnąłeś tak długi komentarz, że nie mieści mi się na ekranie Ech, mniejsza o to. Co masz na myśli, bo nie wiem czym mam się czuć obrażony czy nie? Postaram się teraz odnieść do części błędów wskazanych przez Pana spóźnialskiego (bez obrazy ) Uwaga! Występują spoilery z ,,Nauka a magia"!
 3. Chyba zostały w poprzednim życiu tego cyborga Przecież przez 200 lat to na czym mu zależało raczej znikneło. A może nie . Czy pragnienie naprawy świata i przywrócenia go do stanu jaki się pamięta nie jest egoistyczne?
 4. Od jakiegoś czasu chodzi za mną fik w uniwersum Fallout Equestria. Pomysł jest dość sztampowy: kucyk-cyborg budzi się z uśpienia w zniszczonym, podziemnym kompleksie. Kiedy wydostaje się na powierzchnię witają go niegościnne pustkowia. Postanawia wykorzystać techno-magiczne możliwości swojego ciała do pomagania każdej istocie tego potrzebującej. Po kilku przeżytych przygodach i nawiązanych przyjaźniach dochodzi do wniosku, że najlepszym sposobem na realizację owego celu będzie zbudowanie osady, w której kucyki, świadome gule, gryfy, a nawet zebry będą mogły zdobywać wiedzę z różnych dziedzin i dzięki temu nieść pomoc innym. Oto historia ,,Studentów Zagłady"(nazwa robocza). Nie jestem jednak pewien czy ma to rację bytu, bo nie znam zbyt dokładnie tego uniwersum (opieram się na przetłumaczonych fragmentach dzieł anglojęzycznych) i nie mam bladego pojęcia czy nie pojawia się już taka organizacja. Zostawiam ten pomysł jednak tutaj, bo znam własne możliwości i wiem, że zepsubym to na całej lini
 5. KONIEC ROKU SZKOLNEGO I NOWY ROZDZIAŁ! JEJ! W tym rozdziale DUŻO się wydarzy: I jeszcze jeżeli czyta to ktoś z jakimkolwiek talentem do rysowania i odrobiną wolnego czasu to serdecznie proszę o kontakt, bo z tą grafiką w temacie trzeba coś zrobić, a ja nie mam niezbędnych skilów.
 6. No i kolejny rozdział Mam taką zagwozdkę: ktoś jeszcze to czyta? Nie licząc Lyokohero.
 7. Bardziej chodzi mi o to, że w tajemnicy walczą z Kartaginą.
 8. Ciekawy rozdział, chociaż ten zbieg okoliczności wydaje się być lekko naciągany. Nie chce mi się wierzyć, że dwóch krewnych Jeremego należy do organizacji, która w tajemicy walczy z inną, zaskakująco podobną do iluminatów, albo będącom jakimś odłamem tej właśnie grupy. Szkoda tylko, że Sunset było tak mało. Może któryś następny rozdzał będzie w 1000% o niej i jej przemyśleniach? Jakiś sen z przebłyskami wsponień z Equestrii?
 9. Właśnie w temacie pojawiła się ankieta dotycząca przyszłość opowiadania. Jeżeli macie te kilka minut, to odpowiedzcie na trzy pytania. DZIĘKI
 10. Z tytułem dam sobie spokój. A co do następnego rozdziału to sądzę, że rodzice Jeremiego odkryją małą i wszystkim tajemnicą powiemy dowodzenia.
 11. Ten tytuł tutaj czy na pw? Sam rozdział jest wyśmienity jak placek "Truskawki pod pierzynką", a na to wyznanie pod koniec czekałem od początku drugiego sezonu kod lyoko.
 12. Chyba powinienem o to spytać zanim opublikowałem pierwszy rozdział mojego ficka, ale pytam dopiero teraz bo mam realny plan zrealizowania pewnego szalonego pomysłu. Cuż, lepiej późno niż wcale: czy autorzy wyrażają zgodę na scrossowanie z tym utworem, oraz na zapożyczenie ponstaci i kilku wydarzeń (tak do ponyfikacji Dawida)?
 13. Witam was serdecznie w ten cudowny przedświąteczny czas! Z racji, że dość rzadko publikuje jakie kolwiek treści, postanowiłem przygotować zbiór moich opowiadań. Nie szukaj przygód, to one cię znajdą [NZ][Human][Adventure][Alien][sci-fi] [No ponies] Nauka a magia [NZ][crossover][TCB?] [human][sci-fi] Jak się rozpoczęła moja nowa droga [Z][Life][SunsetShimmer][Sad][okruch] Znajduje się w nim również jeszcze nie opublikowany na tym forum rozdział "Nauka a magia". Założyłem też konto na Tellonym, jeżeli ktoś chce anonimowo mnie obrzucić zgniłymi pomidorami za taką niską częstotliwość publikacji to proszę bardzo https://tellonym.me/CrystalArrowMLP Życzę miłego czytania tego małego sklejaka
 14. Masz syndrom "klpww" - "Kopiowania Linku Poprzedniego Względem Właściwego", to moja diagnoza. Prawie wszędzie wstawiłeś link do rozdziału 5 ale rozdział sam w sobie jest fajny. Już myślałem, że mała popisze się telekinezą, gdy piłka wpadła na żywopłot.