Crystal Arrow

Brony
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About Crystal Arrow

 • Rank
  Crystal Arrow
 • Birthday 04/23/2000

Kontakt

 • Skype
  live:85712d4170755970
 • Gadu-Gadu
  65327938
 • Discord ID
  Crystal Arrow #4529

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Krosno Wielkopolska
 • Zainteresowania
  Astronautyka, mechatronika, informatyka, itd.
 • Ulubiona postać
  Sunset Shimmer

Recent Profile Visitors

831 profile views
 1. No i kolejny rozdział Mam taką zagwozdkę: ktoś jeszcze to czyta? Nie licząc Lyokohero.
 2. Bardziej chodzi mi o to, że w tajemnicy walczą z Kartaginą.
 3. Ciekawy rozdział, chociaż ten zbieg okoliczności wydaje się być lekko naciągany. Nie chce mi się wierzyć, że dwóch krewnych Jeremego należy do organizacji, która w tajemicy walczy z inną, zaskakująco podobną do iluminatów, albo będącom jakimś odłamem tej właśnie grupy. Szkoda tylko, że Sunset było tak mało. Może któryś następny rozdzał będzie w 1000% o niej i jej przemyśleniach? Jakiś sen z przebłyskami wsponień z Equestrii?
 4. Właśnie w temacie pojawiła się ankieta dotycząca przyszłość opowiadania. Jeżeli macie te kilka minut, to odpowiedzcie na trzy pytania. DZIĘKI
 5. Z tytułem dam sobie spokój. A co do następnego rozdziału to sądzę, że rodzice Jeremiego odkryją małą i wszystkim tajemnicą powiemy dowodzenia.
 6. Ten tytuł tutaj czy na pw? Sam rozdział jest wyśmienity jak placek "Truskawki pod pierzynką", a na to wyznanie pod koniec czekałem od początku drugiego sezonu kod lyoko.
 7. Chyba powinienem o to spytać zanim opublikowałem pierwszy rozdział mojego ficka, ale pytam dopiero teraz bo mam realny plan zrealizowania pewnego szalonego pomysłu. Cuż, lepiej późno niż wcale: czy autorzy wyrażają zgodę na scrossowanie z tym utworem, oraz na zapożyczenie ponstaci i kilku wydarzeń (tak do ponyfikacji Dawida)?
 8. Witam was serdecznie w ten cudowny przedświąteczny czas! Z racji, że dość rzadko publikuje jakie kolwiek treści, postanowiłem przygotować zbiór moich opowiadań. Nie szukaj przygód, to one cię znajdą [NZ][Human][Adventure][Alien][sci-fi] [No ponies] Nauka a magia [NZ][crossover][TCB?] [human][sci-fi] Jak się rozpoczęła moja nowa droga [Z][Life][SunsetShimmer][Sad][okruch] Znajduje się w nim również jeszcze nie opublikowany na tym forum rozdział "Nauka a magia". Założyłem też konto na Tellonym, jeżeli ktoś chce anonimowo mnie obrzucić zgniłymi pomidorami za taką niską częstotliwość publikacji to proszę bardzo https://tellonym.me/CrystalArrowMLP Życzę miłego czytania tego małego sklejaka
 9. Masz syndrom "klpww" - "Kopiowania Linku Poprzedniego Względem Właściwego", to moja diagnoza. Prawie wszędzie wstawiłeś link do rozdziału 5 ale rozdział sam w sobie jest fajny. Już myślałem, że mała popisze się telekinezą, gdy piłka wpadła na żywopłot.
 10. W moim uznaniu lepiej będzie jeżeli ktoś ci pomoże, publikowanie i proszenie społeczności o korekty nie działa dobrze na potencjalnych czytelników. Chętnie rzuciłbym okiem, ale sam piszę fica i kiepsko stoje z czasem. Możesz podesłać na pw, może znajdę chwilę, chociaż nie gwarantuję, że wyłapie wszystko.
 11. Nareszcie, w sumie przeczytałem nowy rozdział już wczoraj wieczorem, ale komenuję dopiero teraz. 1. Jak zwykle świetnie się czytało. 2. Szkoda, że takie krótkie te rozdziały, ale mam nadzieję, że w nieodległej przyszłość pojawią się dłuższe. 3. Kiedy następny? 4. Czemu tylko ja tu komentuję? 5. Uwaga spoiler: Mama Jeremiego ma chyba szusty zmysł, czasami sama się dowie, że w jej domu pomieszkuje jednorożec, a księżniczka jej syna w rzeczywistości jest dziewczyną, która zagineła wraz z ojcem wiele lat temu.
 12. Jaką rolę w tym rozdziale odegrał dziennik, oprócz tego, że został kilkukrotnie wspomniany? Moim zdaniem kepszym tytułem byłby "Rozterki miłosne" ponieważ, to one wydawały się głównym wątkiem w tym epizodzie. A tu masz tego arta
 13. https://pin.it/5zirgatcjlyoig Ta grafika idealnie pasuje do tego fika.
 14. Moje wyobrażenie wyglądało tak: Aelita tłumaczy wszystko O. i U. -> dziewczyna woła Jeremiego -> chłopak wchodzi do pokoju z zawiniątkiem na rękach -> Odd podchodzi bliżej -> odskakuje widząc jednorożca -> podchodzi bliżej robiąc najbardziej zdziwioną minę na jaką było go stać -> wskazującym palcem szturcha małą w nos -> mała chwyta palec blądyna -> ofiara jednorożca odskakuje z krzykiem. Przyczyną takiego zachowania według mnie mógłby być zapach Kiwiego.