Jump to content

Crystal Arrow

Brony
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Crystal Arrow

 • Birthday 04/23/2000

Kontakt

 • Discord ID
  Crystal Arrow #4529

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Krosno Wielkopolska
 • Zainteresowania
  Astronautyka, mechatronika, informatyka, itd.
 • Ulubiona postać
  Sunset Shimmer

Recent Profile Visitors

1699 profile views

Crystal Arrow's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

12

Reputation

 1. Wszystko jest w porządku, nie licząc skopanej numeracji stron wypadającej gdzieś na środku oraz niedziałających linków do następnych i poprzednich rozdziałów. A tak przy okazji jest jakiś cień szansy na kontynuacje???
 2. Nie ma sensu pytać, kilka postów wstecz, albo w dopisku "od autora" wspominał, że nie ma szans na kontynuacje.
 3. Czemu się do tego nie przyznajesz? To jest świetna komedia, świetnie nadająca się do przeczytania przed snem. A Feather i Plotshot skradli całe show. Polecam przeczytać każdemu znudzonemu życiem gwardziście i gwardzistce, może i wy wpadniecie w objęcia TEJ klaczy na nocnej warcie. @SunRozpisz się trochę bardziej i w My Little Seduction publikuj
 4. Opowiadanie całkiem fajne, jeżeli miałbym je analizować to bym powiedział, że jest świetnym przykładem wewnętrznej ewolucji postaci, oraz świetnym podejściem do tak życiowego zagadnienia jakim jest sfera gadżetów erotycznych. A lekcja jaką wyniosła z tego Sunset jest tak życiowa, że zastanawiam się, czy autor nie napisał tego na bazie własnych doświadczeń.
 5. Poszukuję czegoś o Sweetie Bot, czegoś na początek (jakiejś genezy), ewentualne tłumaczenie mile widziane.
 6. WAŻNA INFORMACJA: Dnia dzisiejszego podjąłem decyzję o zawieszeniu opowiadania z dwóch prostych przyczyn: zbyt wiele namieszałem w fabule i obecna wizja oddaliła się od pierwotnej. Zamierzam przeredagować to co mam, trochę dopisać i opublikować pod tym samym tytułem, ale to dopiero za wiele księżyców, a puki co możecie przeczytać to co do tej pory naskrobałem i się pośmiać z debiutu. Tak przy okazji: ktoś w ogóle czeka na kolejne rozdziały?
 7. Hmy... Coś mi od początku w moich założeniach się nie kleiło, a teraz wiem co i w sumie to mi ratuje zad przed amputacją i teraz muszę poprawić parę rzeczy w notatkach i będzie to jakoś działać. Dzięki za zwrócenie uwagi na to zagadnienie.
 8. I znowu machnąłeś tak długi komentarz, że nie mieści mi się na ekranie Ech, mniejsza o to. Co masz na myśli, bo nie wiem czym mam się czuć obrażony czy nie? Postaram się teraz odnieść do części błędów wskazanych przez Pana spóźnialskiego (bez obrazy ) Uwaga! Występują spoilery z ,,Nauka a magia"!
 9. Chyba zostały w poprzednim życiu tego cyborga Przecież przez 200 lat to na czym mu zależało raczej znikneło. A może nie . Czy pragnienie naprawy świata i przywrócenia go do stanu jaki się pamięta nie jest egoistyczne?
 10. Od jakiegoś czasu chodzi za mną fik w uniwersum Fallout Equestria. Pomysł jest dość sztampowy: kucyk-cyborg budzi się z uśpienia w zniszczonym, podziemnym kompleksie. Kiedy wydostaje się na powierzchnię witają go niegościnne pustkowia. Postanawia wykorzystać techno-magiczne możliwości swojego ciała do pomagania każdej istocie tego potrzebującej. Po kilku przeżytych przygodach i nawiązanych przyjaźniach dochodzi do wniosku, że najlepszym sposobem na realizację owego celu będzie zbudowanie osady, w której kucyki, świadome gule, gryfy, a nawet zebry będą mogły zdobywać wiedzę z różnych dziedzin i dzięki temu nieść pomoc innym. Oto historia ,,Studentów Zagłady"(nazwa robocza). Nie jestem jednak pewien czy ma to rację bytu, bo nie znam zbyt dokładnie tego uniwersum (opieram się na przetłumaczonych fragmentach dzieł anglojęzycznych) i nie mam bladego pojęcia czy nie pojawia się już taka organizacja. Zostawiam ten pomysł jednak tutaj, bo znam własne możliwości i wiem, że zepsubym to na całej lini
 11. KONIEC ROKU SZKOLNEGO I NOWY ROZDZIAŁ! JEJ! W tym rozdziale DUŻO się wydarzy: I jeszcze jeżeli czyta to ktoś z jakimkolwiek talentem do rysowania i odrobiną wolnego czasu to serdecznie proszę o kontakt, bo z tą grafiką w temacie trzeba coś zrobić, a ja nie mam niezbędnych skilów.
 12. No i kolejny rozdział Mam taką zagwozdkę: ktoś jeszcze to czyta? Nie licząc Lyokohero.
×
×
 • Create New...