Jump to content

Xsadi

Brony
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Xsadi last won the day on June 26

Xsadi had the most liked content!

3 Followers

About Xsadi

 • Birthday 01/14/1991

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Zgorzelec
 • Zainteresowania
  Zacznijmy od nowa.
  -komputer - bo ponoć jestem uzależniona
  - Wow - jak wyżej
  - Coca-cola - jak wyżej
  - Feniksy, ogień i piromania - jak wyżej
  - Manga i anime - taki styl życia
  - Rysowanie - bo moje życie ma za mało kolorów
  - Ciężkie brzmienie - kiedyś tylko metal, a teraz kucykowa muzyka też przemawia.
  - Puzzle - bo nic w życiu się nie układa lepiej niż one
  - Kot jest Mój!!! - bo każdy szanujący się metal, artysta czy wiedźma ma kota.
  - Okultyzm - a po co mi encyklopedia? Mam Zegara.
 • Ulubiona postać
  Z kucyków czy ogólnie? XD
  Z serii poniaków :
  - Luna,
  - Gamer Luna
  - Button`s mom
  - Vinyl
  - Sunset Shimmer

Recent Profile Visitors

4693 profile views

Xsadi's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

16

Reputation

 1. Kolejna nowość, z tego jestem naprawdę dumna.
 2. Nie, szkic też robiony był w programie. Po prostu zamiast lineartu ( który różnie mi wychodzi) użyłam pędzla który bardziej przypomina ołówek. I nowy witraż do kolekcji
 3. Do dobra, dawno mnie tu nie było, zatem czas na aktualizacje. To moja Malina A tu Zegar
 4. Nyaaa... 

 5. Wprawdzie ciągła praca wymusza na mnie długie odsypianie, ale gdy tylko przychodzą wolne dni, noc staje się dobrą przyjaciółką. Zacznijmy od gier, tak, uwielbiam je. Ale przychodzi czas gdy zmęczenie sprawia, że wyłaczam je i zaczynam przeglądać internet. Zazwyczaj jakieś prace, deviantart itp. I tak scroluje dalej i dalej, a czas leci. Gdy zegar właczy jakiś film albo animke do oglądania, któtka chwila i zasypiam. Pamiętam jak kiedyś zarywało się noce, by z gildią z wowa raidować, czy chociażby siedzieć nad jeziorkiem i łowić ryby. Tematy nocnych rozmów były takie ... inne. Kiedy nie rozmawiało się już o grze i itemach, a normalnym życiu, o spotkaniach, o problemach, o wspomnieniach. A tych jeszcze więcej! Bo przecież nie ma lepszego czasu na wspominki niż noc przy ognisku wśród przyjaciół, wśród harcerzy. Tyle nocnych gier, biegania po dworze z latarkami, piosenek i niezapomnianych chwil... kiedy budzisz w środku nocy znajomego, który za chwilę otrzyma swój upragniony krzyż. Chyba mnie troszke poniosło. Ale taka właśnie jest noc - pozwala zwolnić na chwilę, zamyślić się, zgubić. Niczego więcej nie trzeba.
 6. Ja poproszę temat o Gamer Lunie, bo Zegar menda nie chce ze mna grać, a nooby i boty trzeba tępić!
 7. O, księżniczko, zaakceptuj proszę mnie, twoją wierną fankę. Ile bym dała aby móc grać u twojego boku! Noce takie krótkie, a exp sam sie nie wbije. Naprzód więc!
 8. Mój profil :https://myanimelist.net/profile/xsadi Lista Anime : https://myanimelist.net/animelist/xsadi Lista mang jakie aktualnie posiadam jest tutaj (uzupełniana na bieżąco) :https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AWh1aUtxUXI6JqwRVFN9YWO5nGI5XJcHXJjz6nhpn88/edit?usp=sharing A tu dla niedowiarków zdjęcie robione jakiś czas temu :
 9. Ulubione anime? Kurcze, znam ich tyle że ciężko wybierać. Ale z najnowszych co oglądałam i co mogę polecić Serie tv: - Made in Abyss - Violet Evergarden movie : - Kimi no na wa (Your Name) - Ookami kodomo no: Ame to Yuki (wolf children Ame and Yuki) Być może wyglądają niepozornie, ale mają głęboką fabułę. Ładna grafika, akcja powoli się rozwija, ale jak się wczuć w nią to porusza serce + genialna muzyka.
×
×
 • Create New...