Xsadi

Brony
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

7 Followers

About Xsadi

 • Rank
  Zegarynka
 • Birthday 01/14/1991

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Zgorzelec
 • Zainteresowania
  Zacznijmy od nowa.
  -komputer - bo ponoć jestem uzależniona
  - Wow - jak wyżej
  - Coca-cola - jak wyżej
  - Feniksy, ogień i piromania - jak wyżej
  - Manga i anime - taki styl życia
  - Rysowanie - bo moje życie ma za mało kolorów
  - Harcerstwo - już coraz mniej ale bije swoje rekordy... prawie 15 lat w ZHP xD
  - Ciężkie brzmienie - kiedyś tylko metal, a teraz kucykowa muzyka też przemawia.
  - Puzzle - bo nic w życiu się nie układa lepiej niż one
  - Kot jest Mój!!! - bo każdy szanujący się metal, artysta czy wiedźma ma kota.
  - Okultyzm - a po co mi encyklopedia? Mam Zegarka.
 • Ulubiona postać
  Z kucyków czy ogólnie? XD
  Z serii poniaków :
  - Luna,
  - Gamer Luna
  - Button`s mom
  - Vinyl
  - Sunset Shimmer
  Sengoku Basara rządzi XD

Recent Profile Visitors

2,159 profile views
 1. Xsadi

  Skończone: Kolejne robione :
 2. Xsadi

  Wprawdzie ciągła praca wymusza na mnie długie odsypianie, ale gdy tylko przychodzą wolne dni, noc staje się dobrą przyjaciółką. Zacznijmy od gier, tak, uwielbiam je. Ale przychodzi czas gdy zmęczenie sprawia, że wyłaczam je i zaczynam przeglądać internet. Zazwyczaj jakieś prace, deviantart itp. I tak scroluje dalej i dalej, a czas leci. Gdy zegar właczy jakiś film albo animke do oglądania, któtka chwila i zasypiam. Pamiętam jak kiedyś zarywało się noce, by z gildią z wowa raidować, czy chociażby siedzieć nad jeziorkiem i łowić ryby. Tematy nocnych rozmów były takie ... inne. Kiedy nie rozmawiało się już o grze i itemach, a normalnym życiu, o spotkaniach, o problemach, o wspomnieniach. A tych jeszcze więcej! Bo przecież nie ma lepszego czasu na wspominki niż noc przy ognisku wśród przyjaciół, wśród harcerzy. Tyle nocnych gier, biegania po dworze z latarkami, piosenek i niezapomnianych chwil... kiedy budzisz w środku nocy znajomego, który za chwilę otrzyma swój upragniony krzyż. Chyba mnie troszke poniosło. Ale taka właśnie jest noc - pozwala zwolnić na chwilę, zamyślić się, zgubić. Niczego więcej nie trzeba.
 3. Xsadi

  Ja poproszę temat o Gamer Lunie, bo Zegar menda nie chce ze mna grać, a nooby i boty trzeba tępić!
 4. Xsadi

  O, księżniczko, zaakceptuj proszę mnie, twoją wierną fankę. Ile bym dała aby móc grać u twojego boku! Noce takie krótkie, a exp sam sie nie wbije. Naprzód więc!
 5. Xsadi

  Mój profil :https://myanimelist.net/profile/xsadi Lista Anime : https://myanimelist.net/animelist/xsadi Lista mang jakie aktualnie posiadam jest tutaj (uzupełniana na bieżąco) :https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AWh1aUtxUXI6JqwRVFN9YWO5nGI5XJcHXJjz6nhpn88/edit?usp=sharing A tu dla niedowiarków zdjęcie robione jakiś czas temu :
 6. Xsadi

  Ulubione anime? Kurcze, znam ich tyle że ciężko wybierać. Ale z najnowszych co oglądałam i co mogę polecić Serie tv: - Made in Abyss - Violet Evergarden movie : - Kimi no na wa (Your Name) - Ookami kodomo no: Ame to Yuki (wolf children Ame and Yuki) Być może wyglądają niepozornie, ale mają głęboką fabułę. Ładna grafika, akcja powoli się rozwija, ale jak się wczuć w nią to porusza serce + genialna muzyka.
 7. Xsadi

  Powoli do przodu, Czyli projekt MDK a raczej coś co miało mi przypominać ten budynek.Co chwile jednak coś zmieniam ^^ 1. Widok z przodu: 2. Ściana do zrobienia, ma jeszcze tak wiele okien 3. Ściana zrobiona, bo jednak te filary ciekawie wyglądają ^^
 8. Xsadi

  Być może ktoś, kto dostał bana ?
 9. Chyba powinnam do listy swoich uzależnień dopisać Kaffkę. Moją cudną multikinowską kawusię z mleczkiem zwaną inaczej "mało-latą.

  Dzień bez niej, jakby dniem straconym :)

  1. Talar

   Talar

   Za zdrabnianie słowa "kawa" powinno się biczować.

  2. W.B.

   W.B.

   Przez chwilę myślałam że chodzi o tego gościa od "Procesu".

  3. Keks

   Keks

   Kawa dobra na wszystko.

   Nie martw się mój wujek potrafi ze 4 filiżanki mocnej czarnej wypić DZIENNIE.

 10. To znowu ja....

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Aha... No to witamy z powrotem? :fswhat:

 11. Xsadi

  Wybacz Cyg, moja kuzynka ma ślub, nie będzie nas z Zegarem. Ale jak chcesz przy najbliższym wspólnym wolnym zabawimy sie z karaoke
 12. Xsadi

  - Cenie sobie swoje futerko, to też dam z siebie wszystko. Może pan na mnie liczyć. - uśmiechnęła się szeroko pokazując białe kiełki. - Ale, jeśli tam ciągle pada to, nie dobrze. Jak inni to znoszą? Być mokrym cały czas? Przemoczone futro jest ciężkie i łatwo można się przeziębić. - patrzyła przez chwile na swoje rude łapki po czym przeniosła wzrok na towarzysza. - Czy dużo pan podróżuje? Sporo pan wie i o miastach i o zadaniach. - cierpliwość jest cnotą, powtarzał to mistrz wielokrotnie. Ona, mała panda siedziała w pociągu. Podróż dłużyła się niesamowicie. Chciałaby już tam być, zobaczyć na własne oczy, wszystko to, co oddzielały mury świątyni. To jeszcze chwilę, już niedługo. Jeszcze troszkę musi poczekać. - Ciekawe... jak daleko jeszcze?
 13. Xsadi

  Ruda kita latała to w prawo to w lewo. Rozglądając się dookoła, ciężko było jej ukryć zachwyt. - Już nie mogę się doczekać. Powiedz nam proszę, powiedz więcej o tym mieście. Jak wygląda? Czy inni są tacy jak ty? Jej towarzysz raczej nie był zadowolony z tej serii pytań. Opuściła uszy i usiadał obok na wskazane przez niego miejsce. To była dla niej zupełna nowość, opuszczenie gór i podróż w szeroki świat. Nic więc dziwnego, że zachowywała się trochę jak dziecko w wesołym miasteczku. Spojrzała w dół, na swoje sandały, potem na szary sufit pociągu, obróciła łepek w kierunku cyborga. - Jak myślisz co to będzie? Co będziemy robić? Czy ktoś będzie na nas czekał? I czemu masz takie oczy?
 14. Xsadi

  Odpada - za szybko, przed wypłatą no i również to jest po Kinie Grozy. Sprawdziłam, 21 - go mam szkołę, więc proponuje 14.11