Dolar84

Administrator Wspierający
 • Dodanych treści

  3634
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  65

Dolar84 last won the day on October 17 2016

Dolar84 had the most liked content!

Reputacja społeczności

2287 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

Informacje o Dolar84

 • Ranga
  Opiekun Księgozbioru/Dzierżący Łopatę
 • Data urodzenia 11.11.1984

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Leszno\Wrocław
 • Coś o sobie
  Opiekun działu opowiadań.

  Ulicą idę, patrzę: szynk. Zachciało mi się piwa.
  "Żołnierzom tu nie poda nikt" - właściciel się odzywa.
  Dziewczęta za szynkwasem w śmiech, chichoczą, jak szalone.
  Wyszedłem na ulicę znów, wędruję w swoją stronę.
  O, bo "Tommy, tu!" i "Tommy, tam!" i "Tommy, idź już stąd!"
  Lecz "panem Atkins" zowią mnie, gdy pora iść na front.
  Już pora iść na front, tak jest, już pora iść na front.
  Więc "panem Atkins" zowią mnie, bo pora iść na front.
 • Ulubiona postać
  Lady Ditzy "Derpy Hooves" Doo of House Doo and Cumulus
  Rarity
  Cloud Kicker of House Kicker
  Blossomforth
  Lyra

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  1750361

Ostatnie wyświetlenia profilu

1007 wyświetleń profilu
 1. Brak tagu obowiązkowego. Czas na poprawę - 2 dni.
 2. Ciekawe pomysł nie powiem. Czytało się przyjemnie i szybko. Ot, taka lekka rozrywka. No i 42 słowa są najlepsze! W końcu odpowiedź na najważniejsze pytanie!
 3. Mogą oczywiście. Jednak pamiętaj że każde powinno być oddzielną całością.
 4. Brak tagów w tym obowiązkowych. Czas na poprawę - dwa dni.
 5. Dobrze mendo marudna, następnym razem obiecuję że specjalnie dla Ciebie dam temat "One Pony Army"
 6. Smutna RD (worst pony) to może co najwyżej wywołać u mnie dziką radość a nie wyrzuty sumienia A tematy są jakie są. Owszem, trzeba nad nimi trochę pomyśleć, ale wiem że dacie radę
 7. Witamy ponownie. Od ostatniego konkursu (z porządną frekwencją) minęło sporo czasu. A skoro MLS dostał swój, to i tutaj pora przywrócić tę tradycję. Dlatego też, bez dłuższych wstępów przejdźmy do kolejnej edycji Gradobicia. Wracamy do 10 tematów - 5 od Zodiaka i 5 ode mnie. Teraz jednak należy przejść do standardowego marudzenia. 1. Limit słów (na jedno opowiadanie) - 1500 2. Termin oddawania prac - 23:50:59 31.03.2017 3. Opowiadania muszą być w klimacie MLP 4. Formatem obowiązującym jest wysyłanie linków do google docs w którym będą prace. 1 link = 1 fanfik. Jednocześnie przypominam o wyłączeniu opcji komentowania/edycji do czasu zakończenia oceny prac. 5. Wszystkie prace proszę umieszczać w jednym poście edytując go w miarę potrzeby. 6. Tagi - dowolne zarówno w liczbie jak i rodzaju (oprócz gore/clop). Tagów obowiązkowych nie trzeba umieszczać w pracach konkursowych (wymagane są dopiero przy publikacji w dziale). 7. Prace które przekroczą dozwolony limit, będą zawierać elementy gore/clop, zostaną oddane po terminie lub zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie podlegają natychmiastowej i nieodwołalnej dyskwalifikacji. 8. Minimalna ilość prac kwalifikująca do oceny - cztery opowiadania. 9. Uczestnicy przystępując do konkursu w całości akceptują powyższe postanowienia. Tematy: 1. Dzień z życia Zecory 2. Luna Vult i Celestia Akhbar 3. Chimeryczna rodzinka: Discord, Dyskurs i Dysfunkcja 4. Śmierć Powierniczkom Elementów! 5. Owies na tysiąc sposobów 6. Noc, krew i kły 7. Vivat Las Pegas! 8. W szponach chaosu 9. Sztuka oksymoronu: zimny ogień, sucha woda i kompetentna Celestia 10. W promieniach zachodzącego słońca Jury: Zodiak, Dolar84 Jak widzicie tym razem trzeba napisać cztery opowiadania. Naturalnie zachęcamy by było ich więcej - macie w końcu ponad półtora miesiąca. Naturalnie jeżeli macie jakieś pytania, zadawajcie je w temacie - odpowiemy na pewno. Cóż, chyba wszystko już zostało powiedziane - teraz pozostaje nam czekać aż zadziwicie nas swoją wyobraźnią. Let the chaos begin!
 8. Często. Ale mam za dużo otwartych projektów, żeby dodawać kolejne. Osobiście nie mam nic przeciwko fanfikom z anthro czy EG - na fimfiction jest i całkiem sporo, szczególnie tych drugich. Oczywiście w znacznej części są to clopy, a większość pozostałych to zwykle oneshoty z cyklu "Sunset robi to" czy "Twilight spotyka tamto". Nie wątpię że są i dłuższe, ale jeszcze na żaden nie trafiłem który przyciągnąłby mnie natychmiast. U nas natomiast jest rzeczywiście posucha na te dwa tematy. A w sumie szkoda, bo dobre jakieś anthro chętnie bym przeczytał.
 9. Moje również. Miło zobaczyć coś nowatorskiego.
 10. Decaded zapewnił mnie że nie są już widoczne dla niezalogowanych. Jeżeli chodzi o zasady publikacji to rozważę to ale nie wiem jeszcze czy przychylę się do zaostrzenia warunków publikacji w MLN. Jest to możliwe naturalnie.
 11. Nie jesteśmy w Finlandii. Dodatkowo to co legalne nie zawsze jest mile widziane (na przykład politycy albo kościół ). Tak więc jeżeli ktoś spróbuje wrzucić jakiś fanfik Human x Pony lub Foalcon to szybko wyleci z działu na kopach. I łopacie.
 12. Popraw błędy w tym poście, bo tego się czytać nie da. I odpowiadając pisz grzeczniej, bo niektóre wypowiedzi ocierają się już o granice warna. Potraktuj to jako ostrzeżenie słowne.
 13. Ponieważ są ludzie czytający i lubiący tego typu fanfiki i dla nich właśnie ten dział istnieje. Nawet jeżeli ktoś opublikuje w nim coś raz do roku. Powód dla którego był tylko jeden konkurs jest prosty - zainteresowanie działem jest na tyle niewielkie, że do niedawna nikt nawet nie upominał się o konkurs osadzony w tej tematyce. U nas natomiast ludzie chcieli takich działów więc je mają. I w mojej opinii bardzo dobrze, bo inaczej nie mielibyśmy na forum takich perełek jak Fallout czy CRISIS, nie wspominając już o wielu godnych najwyższego uznania polskich fanfikach. A u nas nie - byłoby to ograniczanie autorów, lub zwyczajna cenzura. Na dodatek akurat z tego tematu autorzy korzystają nieczęsto, a jeżeli już to zwykle z zachowaniem granic, więc nie widzę tu konieczności wprowadzania jakichkolwiek ograniczeń.
 14. Od siebie dodam jedno - obiektywizm nie istnieje. Każda ocena jaką ktokolwiek, kiedykolwiek wystawi jest w jakimś stopniu subiektywna. Od tego uciec się zwyczajnie nie da.