Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

M0100xieS

Brony
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About M0100xieS

 • Rank
  Wirtuoz Bletki
 • Birthday 07/02/1997

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  12139293

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Zabrze
 • Zainteresowania
  Najróżniejsze wojny i prowokacje, pysie.
 • Ulubiona postać
  Goku Charizard ze Star Warsów

Recent Profile Visitors

2,018 profile views
 1. M0100xieS

  Leviosaaah Flyghtningowi się chyba podobało.
 2. Magiczne coś po prawej stronie mówi, że mija szesnaście lat od czasów twoich narodzin. Nie pamiętam, co wtedy robiłem, zatem poświęcam tą datę tobie. STO LAT, MASY TABAKI, WIDZIY SIĘ NA KTÓRYMŚTAM ŚLĄSKIM.

 3. Najlepszego w dniu święta Twego :) sto lat w zdrowiu, szczęsciu, pomyślności :)

  1. M0100xieS

   M0100xieS

   Wielu po-alkoholowych mdłości! YAY

 4. M0100xieS

  Zgłaszam się do zabawy.
 5. Pokemonem się stała i zniknęła. (kryptonim Iwi)

 6. M0100xieS

  To poproszę ludzika który wygląda jak pierwszy lepszy członek One Direction. Plooose. Chciałbym to zobaczyć.
 7. M0100xieS

  Siper ma w dużej mierze rację lecz podejście do samej sytuacji w moim mniemaniu jest zbyt ostre. Rozumiem, że można być podirytowanym przez słowa "zniszczyłam sobie życie" wypowiedziane w takim wieku, okej. Mimo faktu, że się z powyższym panem (Siperem, nie wiem czy ktoś czegoś i tak dalej nie napisał po drodze) to uważam, że stwierdzenie to może być wobec obawy utraty osoby bardzo bliskiej i bardzo ważnej dla nas adekwatne. Przyjaźnie w tym wieku zawiera się dość często na bardzo bardzo długi czas i są one dla nas jakimś podparciem przy nowych, niekoniecznie przyjemnych doświadczeniach - patrz początek gimnazjum. Uważam, że Wizia Ci wybaczy, bo okazujesz zrozumienie dla swoich błędów i wszechogarniającą skruchę związaną z zachowaniem którego starasz się w przyszłości uniknąć. Głowa do góry, uśmiech, choćby nieszczery i szczere podejście do ludzi, których lubisz i *ekhem* Kochasz (nie przechodzi mi to przez gardło, tudzież palce). Powodzenia, wszystko przed tobą jak Siper napisał.
 8. Fluttershy jako Super Villian byłaby pogromem Equestrii :v

 9. M0100xieS

  Pan M4 również się pojawi, tylko nie wymacajcie mnie tam wy wy ... wy... misie epysie (?)
 10. M0100xieS

  A ja wysnuję dwie teorie i to bardzo ogólnikowe. 1. Po śmierci trafiamy w pewną formę Religijnego zaświata. Tego nie tykam, kwestia wiary i to w co wierzy a różnych wierzeń jest nieskończenie wiele więc... zabrakłoby mi internetu. 2. Nie żyjemy, nie istniejemy, nie jesteśmy świadomi bo nas nie ma. Ciężko jest to sobie wyobrazić ale dopuszczając taką teorię nie powinna ona nas raczej martwić, bo ze względu na fakt iż nas nie ma, nie może nam nawet być źle, nie może być dobrze a nawet jeżeli mogłoby być dobrze albo źle to nie miałoby komu. Tutaj tak sobie rozmyślam i patrzę na to lekko z boku. Nikt nie powinien sobie wyobrażać tego stanu, bo wedle naszego wyobrażenia świata zawsze jesteśmy w jakimś stanie i jesteśmy świadomi więc... Moim zdaniem jest to najbardziej logiczna teoria odnośnie tego co się stanie.
 11. M0100xieS

  Z góry mówię, że nie chcę obrażać kogokolwiek a cały tekst powinien być traktowany z dystansem. Wszystko tutaj zawarte jest moją subiektywną opinią i wiąże się to z - a jakże - moim krzywym spojrzeniem na świat. Jeżeli chodzi o mnie to sprawa jest dość ciekawa, bo akceptuję istnienie Boga mimo faktu, iż w moim uznaniu on nie istnieje. Wydarzyło się wiele przypadków w których miała miejsce czysta Deus Ex Machina i w pewnym stopniu odwoływałem się do siły wyższej. Nie akceptuję istnienia żadnego znanego wam i mnie Boga, w moim mniemaniu jest w tym wszystkim za mało logiki a ona jest mi bardzo potrzebna do wystawiania własnych opinii. Nie podważam istnienia żadnego z Bogów, bo myślę, że powinno być to jak i opinia na temat Boga wytwarzana subiektywnie i w nikogo nie powinno się wpajać jakichkolwiek wartości moralnych związanych z religią. Brzmi to na siłę inteligentnie ale staram się zachować jakąś spójność. Tolerancja dla tego, że ktoś może mieć tak samo własne zdanie jak my to podstawa. Jakby ktoś chciał podyskutować bardziej prywatnie, bądź chciałby poznać szczegóły to zapraszam na PW.
 12. M0100xieS

  Pojawię się! Każdy snuffer niech kieruje się do mnie, bo powinienem mieć moje 8 rodzai tabaki minimum, o to jaką na pw. Liczę, że pojawi się więcej ludu niż ostatnio bo ciepło. Kocham was!
×
×
 • Create New...