Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Darwin II

Brony
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

6 Followers

About Darwin II

 • Rank
  Engineer Celestii
 • Birthday 03/02/1998

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Żnin obok Pinkoszczy
 • Zainteresowania
  Inżynieria, architektura, militaria, trafika, rysunek techniczny, psychologia, filozofia, fotografia, rozważania i eksperymenty myślowe, literatura...
 • Ulubiona postać
  Wszyscy, bo każdy jest wyjątkowy.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I tak tu nikt nie zagląda, ale i tak wyjaśnię po krotce o co min. chodzi; mam dużo nauki, zajęć i prywatnych projektów, a do tego komp zepsuty, wiec rzadko bywam na forum, chce też przerobić wszystkie sezony MLP od początku bo mam spore braki w tym zakresie. Kiedy skończę będę aktywniejszy i wydajniejszy...

 2. Dzień żołnierzy potępionych- moje urodzinki; przypadek???

 3. Znacie jakieś faje gry FPS o zombies na PS3?

 4. Zycie nie po to jest by brać tylko by dawać, ale jeśli tak po co dawać skoro nikt nie weźmie?

 5. Darwin II

  Dziękuję za uwagi, wezmę je sobie do serca. Przyzwyczajony jestem do prac w nieco innym stylu i tematyce, ale korespondencja z ludźmi o wyższym poziomie kultury to czysta przyjemność. Pozdrawiam.
 6. Darwin II

  To był zaszczyt. Dziękuję również Sir.
 7. Darwin II

  Projekt karmnika/ budki lęgowej: Zdjęcie czegoś co chyba można nazwać ,, prowizorycznym eko-karmnikiem z recyklingu" (jak nie musisz to nie patrz!):
 8. Wypraszam sobie insynuacje że kogoś obrażam! Wyrażam jedynie swoje poglądy, które nabrałem stopniowo gdyż zostałem wychowany w katolickiej rodzinie. Jeśli nie widzisz co się dzieje to otwórz oczy! Masz prawo do swoich poglądów, nie bronie Ci tego, ale Ty zostaw moje poglądy w spokoju gdyż dodatkowo mnie w tym utwierdzasz..! Jeśli chodzi o ,,Mafię Watykańską" to przytocz pierwszy post w którym to napisałem. O poglądach się nie dyskutuje, zwłaszcza o religijnych gdyż tak możemy dyskutować w nieskończoność. (Gdybyśmy żyli w średniowieczu na pewno próbował byś mnie zabić..)
 9. W kościele dzieje się źle, nie można powiedzieć że to jest wyjątek ani stanowisko całego Kościoła, jednakże poprzednich królów Państwa Watykańskiego to nie bardzo interesowało... i to jest własnie ten schemat który Franciszek łamie. Zależy mu na odbudowaniu starych wartości religijnych. Reszta to wszyscy którzy zapomnieli o te wartości.... O ,,mafii Watykańskiej" sobie nie przypominam.
 10. Darwin II

  Tekst: Link: https://drive.google.com/file/d/0B3ubqjzWrMtxbEVfdE1lalV6c1U/edit?usp=sharing
 11. Darwin II

  Ja raczej odpuszczę z powodu braku materiałów, przygotuję się do następnego roku. Bo będzie coś takiego za rok??
 12. Darwin II

  Tak, rozumiem reakcję ( z resztą przewidzianą i uzasadnioną ;}) nie mówię jednakże o kopii słowo w słowo. Cytaty w oficjalnych pracach bez załączonych w tekście odnośników do oryginału to także ymm, ,,plagiat". O ile się orientuję to nie wpłynęły jeszcze żadne prace nic się więc jeszcze nie zdarzyło toteż nie mam kogo posądzać. Poza tym ja nie oskarżam nikogo z tego jakże zacnego towarzystwa ponieważ było wystarczająco czasu aby każdy zdążył ją napisać nawet wielokrotnie, ufam więc że czas ten był spożytkowany prawidłowo; martwię się jedynie o gości którzy mogli zwęszyć łatwy łup; jeśli wie Pan o co chodzi. (Oprócz kucyków miłujących prawdę są jeszcze ciemne gwiazdy...)
 13. Darwin II

  Tak odnośnie Światła Życia: mikroskala w której oscylują ,,bąbelki" i makroskala w której działa Magia Harmonii to dwie osobne teorie; łączenie teorii mikro i makro daje okropne efekty, potężne paradoksy niemożliwe do zaistnienia. Mi te ,,bąbelki" przypominają raczej atomy a Światło Życia, cóż to trudniejsze do uzasadnienia, na Ziemi jest teoria że we wnętrzach kwarków znajduje się cały wszechświat, ale to problematyczna teoria. Pamiętać jednak należy że Equestria to inny wymiar; fizyka (a co za tym idzie- biologia) może być skrajnie inna, nie wiemy co jest we wnętrzu ziemskiej materii a co dopiero innej.
×
×
 • Create New...