Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Rarixie

Brony
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Rarixie

 • Rank
  Pegasis
 • Birthday 11/06/2001

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Jędrzejów, Polska
 • Ulubiona postać
  Pinkamena Diane Pie, Pinkie Pie.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rarixie

  Heja, Rainbow, mam do Ciebie pare pytań... 1. Którą z Twoich przyjaciółek lubisz najbardziej ? 2. Czy poduczysz latania Twilight ? 3. Co by było jakbyś ty została księżniczką ? 4. Co sądzisz o Trixie ? 5. Kogo najbardziej lubisz z Wonderbolts ? 6. Lubisz horrory ? 7. Co najbardziej Cię wkurza ? To tyle, pa Dash.
 2. Rarixie

  Więc, droga Rarity, mój ulubiony kucyku, oto moje pytania: 1. Co sądzisz o Spike'u, czy nie wydaje ci się, że czasami w Twojej obecności nie zachowuje się dziwnie? 2. Ta Twoja grzywa jest śliczna 3. Czy któraś z Twoich przyjaciółek jest Tobie bliższa od innych? 4. Chciałabyś zostać Alicornem tak jak Twilight? Na razie to tyle ode mnie, jak na coś wpadne to się odezwe.
 3. Rarixie

  1. Która z Twoich przyjaciółek wydaje Ci się Tobie najbliższa? 2. Co tak na prawdę sądzisz o Trixie? 3. Chciałabyś cofnąć się do przyszłości i zmienić coś w swoim życiu? 4. Lubisz mnie? 5. Jeśli tak, zostaniemy psiapsiółami? 6. Czy ten wygląd Twojej grzywy jest naturalny? Bo bardzo mi się podoba. 7. Co sądzisz o czarnej magii? 8. Miałaś kiedyś jakieś inne przyjaciółki w Cantelocie? 9. Dasz huuuga? 10. Ja lubię Trixie i Ciebie, czy się za to wkurzysz? To tyle ode mnie, bye bye Twilie!
 4. Rarixie

  Jednorożca. Jednorożec może zrobić wszystko magią (jeśli ma ją w opanowaniu i zna się na niej np.: jak Twi). Więc na pewno jednoróg. :pinkiegug: Jednorożca. Jednorożec może zrobić wszystko magią (jeśli ma ją w opanowaniu i zna się na niej np.: jak Twi). Więc na pewno jednoróg.
 5. Rarixie

  Ja Trixie BARDZO lubię. Przecież przeprosiła, każdy popełnia błędy, c'nie? Mi się jej strasznie szkoda zrobiło, jak odeszła z Ponyville, przecież potem mogła przez to strasznie cierpieć, albo może między nią, a Twilight zaszło jakieś nie porozumienie w dzieciństwie?
 6. Rarixie

  Pytanka ode mnie 1. Co sądzisz o Twlight? 2. Jestem tu nowa. Urządzimy imprezke? 3. Jakie było ostatnia impreza na której byłaś/ byłaś jej organizatorką? 4. Wiesz, że jesteś, byłaś i będziesz moim ukochanym kucykiem, czyli best pony ever, bo lepszego kucyka od ciebie nie ma 5. Chcesz być moją przyjaciółką? :pinkiehug:http://mlppolska.pl/images/smilies/pinkiehug.png To tyle z mojej stony :pinkie2::pinkie2:
 7. No to pytanka ode mnie, lepiej zachować ostrożność 1. Dlaczego tak dopytują sie o Rainbow Dash? 2. Gdzie ostatnio mieliście pokaz? 3.. Co myślisz ...jakbyś miał szansę na teleportacje w przeszłość lub przyszłość, co byś wybrał? I co byś wtedy w swoim życiu zmienił? Czy raczej nic? 4.Co sądzisz o Twilight Sparkle? Fluttershy? Znasz je w ogóle? To tyle ode mnie
 8. Rarixie

  :pinkie2::pinkie2: Może piosenka o wszystkich porach roku, nie tylko wiośnie? Oczywiście wiosna mogła by wyróżniać się czymś np.: wszystkie zwięrzeta wracają, lub wszystko budzi się do życia. Nie wiem, coś takiego wpadło mi do głowy, może na coś ten pomysł się przyda.
×
×
 • Create New...