Skocz do zawartości

nyaa

Brony
  • Zawartość

    124
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez nyaa

  1. nyaa

    [Zabawa] MEDYK!

    Zrób sobie drugą. MEDYK! Trzepie mnie siedem Podmieńców!
  2. Drzwi są tam, sir. Co byś zrobił, gdybyś miał zagrać jakąś piosenkę przy użyciu SNES?
  3. *wreszcie schodzi z parkietu, spocony* O rany, nigdy jeszcze nie tańczyłem tyle bez przerwy... Normalnie czas szybciej leci jak się dobrze bawię Chyba zrobię sobię przerwę na jakieś picie i pogaduszki... *podchodzi do stołu z przekąskami, sięga po poncz, próbuje* Hmm... Niezły, choć wolę oranżadę. *zarzuca swój kawałek* Zobaczymy jak sobie z tym poradzicie
  4. Łohoho, ile tu kurzu... No ale cóż, tak to jest jak się nie odpowiada dwa tygodnie. Możecie mnie dopisać.
  5. *wchodzi, rozgląda się* Ooo kurde... Taka impreza, i to jeszcze beze mnie? Nie do pomyślenia! Wreszcie można zasz... Hej, czy to są babeczki? *bierze czekoladową* Mmm... pyszności! No, a teraz czas trochę potańczyć https://www.youtube.com/watch?v=5Jq770elcCg&feature=youtube_gdata_player
  6. Najlepiej żeby było w tym kawale dużo ciasta, szarlotki, muffinek i ciasta. Aha, wspomniałem o cieście? Nie, chyba nie... Skoczcie do sklepu po jakieś wafle.
  7. nyaa

    [Zabawa] MEDYK!

    Ona jest wszędzie. MEDYK! Oglądalność moich filmów wzrosła o -1%!
  8. Skonstruujcie syntezator i zacznijcie tworzyć dubstepy. A potem wyniszczcie wszystkim uszy.
  9. "A co tu jest do jedzenia, Nightmare? Idź lepiej do Biedronki po kurczaki..." Co byś zrobił gdybyś był w ciele Nightmare Moon?
  10. To jakiś fejk. Krystyna z Gazowni ma tu swój udział. *wyjmuje kałacha* *podaje pytanie dalej*
  11. nyaa

    [Zabawa] X czy Y

    Cyna. Miedź czy ołów?
  12. Jak to Haribo to wcinałbym. Co byś zrobił gdybyś słyszał Twilight śpiewającą pod prysznicem?
  13. nyaa

    [Zabawa] Skojarzenia!

    Mmmmmleczko z miodem
  14. Hidoi: Przez kanały nie będzie mnie gonić :L izy97: Trzymałbym się z daleka od tego lądu. *ponawia pytanie Hidoi*
  15. Ekhm ekhm... nic. Co byś zrobił gdyby wszyscy ludzie stopniowo przechodzili ponifikację na skutek przesiąkania niesamowicie ogromnych ilości energii magicznej z Equestrii?
  16. nyaa

    [Zabawa] MEDYK!

    Słabo. PPM > Zamknij wszystkie okna. Damikkos klika i wszystko znika MEDYK! Fork bomba!
  17. ...WAT? Prawie mi rozmieliłeś mózg tym opowiadaniem. Dołączam się do prośby Gandzi, daj namiary na dilera
  18. nyaa

    Umm... Cześć... :)

    Witaj Łap na start i baw się dobrze.
  19. R63? O kur... Czułbym się dziwniej niż po trzydniowym pobycie w kibelku... Nie wiem czy bym wytrzymał... *podaje pytanie dalej*
  20. nyaa

    Witam

    Witaj i baw się dobrze
  21. nyaa

    [Zabawa] MEDYK!

    Jak zobaczysz moje umiejętności towarzyskie to wróci ci pewność siebie. MEDYK! Goni do kibelka, a jest ZAJĘTE!
  22. *wyjmuje telefon, włącza latarkę* Ten las już nie jest ciemny :L a jak bateria padnie to Lyra zawsze może poświecić, prawda? Pójdziemy w dowolnie wybranym kierunku aż się doczłapiemy do cywilizacji. *podaje pytanie dalej*
  23. nyaa

    Brohoofik ;)

    Witaj Łap na start i baw się dobrze na forum.
×
×
  • Utwórz nowe...