Jump to content

MrsDoctorWhooves

Brony
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  42557287

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Grodzisk Mazowiecki
 • Zainteresowania
  Discorded Whooves, Derpy, Vocaloid i Doctor Who (ten nie kucyk) ;p
 • Ulubiona postać
  Fluttershy ^^

Recent Profile Visitors

685 profile views

MrsDoctorWhooves's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

0

Reputation

 1. Zakochałam się w Doctorze Whoovsie(Who) <3

 2. Angel pomyślał(może zastosować odwróconą psychologię? WIEM! Pocałuję ją wtedy przestanie ) Jak pomyślał tak zrobił. Delois zarumieniła się, nawet FS nie miała nic przeciwko(really?! XD) Uśmiechneła się i powiedziała . . .
 3. Uśmiechnęła się do niego i powiedziała że już nie będzie traktować go jak małego króliczka nawet pozwoli mu raz wyjść na króliczą imprezę, Wtem radosny Angel . . . .
 4. Sam spojrzał na nią swoim dziwnym królikowym wzrokiem i przez jakieś dziwne okoliczności powiedział ludzkim(kucykowym) głosem: ,,Mam tego dość ciągle traktujesz mnie jak malusiego króliczka . . . . . . to koniec ! Wyprowadzam się z twojej chatki'' (Serio to powiedział ja bym się nie ważyła) Przerażona i rozpaczona Flutteshy . . . . .
 5. Z niewidomych przyczyn znów zyskał puszyste futerko (de ża wi nie ? XD ) Ale tym razem to byli męskie króliki i powiedziały. Te mały idziesz z nami na imprezę ? Angel chciał już wsiąść do wozu kiedy Fluttershy go odwróciła i zastosowała swój ''wzrok'' Angel przerażony . . . . .
 6. Wyszła Wsiciekła Celestia i widząc jak pałac został zniszczony Skarciła Zeusa swoją magią i . . . . . .
 7. Bojąc się że wyśmieje jego puszyste futerko, jednak bardzo jej się to spodobało podeszła do niego i spojrzała słodziutko. Wtem zazdrosne króliczyce lafiryndy strzeliły focha i pojechały za kolejnym królikiem.
 8. Zniszczył całą maskę samochodu jednak gdy spojrzał na skrytą z tyłu (nie lafiryndę) przepiękną króliczkę, spojrzał na nią łagodnie i powiedział po króliczemu ''hej piękna może . . . . . .
 9. Żeby spryskać też Flutter i Twi i zobaczyć jak szybko będą biec jednak butla mu wypadła i cała zawartość wyleciała na Discorda. Był troche oszołomiony swoim puszystm futrem jednak . . .
 10. (Przepraszam że nawiązuje do czegoś innego) Głaz? XD To był Master wielki władca czasu który mieszkał wraz z Pinkie . Chciał ją zabrać ponieważ obiecała mu że zrobi dla niego małą imprezę w jego TARDISIE jednak klej był. . . . . .
 11. Który pachniał różnymi ziołami które były . . . . . . . . .
 12. Zmienił to na : Chciałem powiedzieć że czasem nienawidzę Angela, nie ważne jak kogoś się nie lubi nie można temu komuś robić krzywdy.'' -Drogi Angelu chciałbym Cię za wszystko przeprosić -I Wyjął drugą nieskończoną marchewkę o niebiańskim smaku. Angel nie mógł zrobić nic innego jak . . . . .
 13. Dostrzegł w nim coś co może pomóc w relacjach między nimi. Discord powiedział do Spika: Spike jak byś mógł zanotować Ekhm Droga Księżniczko Celestio Nauczyłem się. . . . .
 14. Każdy jest zawsze o coś zazdrosny o swojego prawdziwego przyjaciela . Ale nie można tak postępować !Obiecaj że nie będziesz się już tak zachowywał. Discort machnął parę razy razy głową na zgodę i odpowiedział . . . . . .
 15. Schyliła się nad nim i swoim delikatnym kopytkiem pogłaskała go po jego główce mówiąc . . . . . .
×
×
 • Create New...