Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Wrona

Brony
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

7 Followers

About Wrona

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 11/22/1992

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

720 profile views
 1. Wrona

  Offtop o hejcie: Nie wydaje mi się żeby większość osób hejtowała kucyki tylko dlatego że to kolorowa kreskówka. Osobiście (nie będąc bronym) gdyby ktoś powiedział mi że lubi oglądać taką a taką bajkę której fanem nie jestem - prawdopodobnie miałbym to gdzieś i ew. zmienił temat a nie wyśmiewał. (Nie dotyczy gimbazy bo mówiłem już że to zbyt dorośli ludzie by mogli sobie pozwolić na cokolwiek poza seksem, alkoholem i fajkami). Ponieważ oglądam kucyki właściwie od początku, muszę przyznać że dawniej łaziłem w koszulce z RD którą miałem jeszcze zanim na welovefine pojawiły się fanowskie i zrobiłem ją samemu. Kompletnie nikt nie zwracał na to większej uwagi, właściwie rozpoznawana była tylko przez fanów. Hejt rozpoczął się kiedy przeglądając kwejka na każdej stronie były po 2-3 obrazki z MLP, a gdziekolwiek się w internet nie zajrzało tam było pełno kucyków. Ludziom po prostu przejadła się ta reklama, a trzeba przyznać że fandom był głośny jak cholera i zamiast korzystać z for i odpowiednich stron - ludzie woleli spamować kucykami gdzie się dało. Podobny przykład to chociażby Justin Bieber. Aktualnie właściwie nikt go nie lubi dlatego że nikt go nie lubi. Przecież nikt nikogo nie zmusza do słuchania jego muzyki za którą sam nie przepadam i jego muzyka była większości ludzi obojętna do czasu kiedy JB zaczął "wychodzić nawet z lodówki". Są takie fandomy jak nie wiem "futrzaki" a jest to dość liczna grupa osób i prawdopodobnie gdyby mi kumpel nie powiedział to nie miałbym pojęcia że coś takiego istnieje. Po prostu nie są nachalni i za to praktycznie nie ma na nich hejtu.
 2. Wrona

  Witamy Państwa starszych
 3. Wrona

  Czeeeeeeeeeeeeeeeeeeść ludzie! Przepraszam raz jeszcze że wyjszłem nieco wcześniej. I tak było kozacko, pomimo dość niskiej frekwencji i tych spojrzeń ochroniarzy w smyku :]
 4. Wrona

  Jest ktoś w stanie edytować ten post? Jak rozumiem autor zniknął? Dopisanie do listy kilku bronies/pegasis żeby było dodatkowo alfabetycznie to nie problem, do końca tygodnia pewnie dałbym radę to zrobić z nudów . Tylko czy jest możliwość podczepienia tego pod stronę główną, bo ja się namacham a okaże się że bez sensu.
 5. Definicja: http://pl.wikipedia.org/wiki/Furry
 6. Wrona

  Owczarka podhalańskiego
 7. To już sporo czasu temu. Chyba fandom zaczynał dopiero rozwijać skrzydła, kucyków nie spotkałem do tego czasu na żadnych stronach które przeglądałem, właściwie nie wiedziałem że istnieje coś takiego. Mam kuzyna który lubił sobie przeglądać 4chana i chyba stamtąd wyciągnął po raz pierwszy kucyki i zaczął oglądać - do tamtej pory było bodaj 7-8 odcinków (oczywiście wszystkie po angielsku). Wracając - pewnego niezbyt pogodnego dnia postanowiłem z partyzanta nawiedzić kuzynka i zobaczyć co ciekawego robi. Wchodzę do pokoju, patrzę a ten ogląda sobie "kreskówkę o kolorowych konikach" - mózg długo to analizował, tym bardziej że kuzyn w moim wieku więc WTF? Więc postanowiłem uprzejmie się zapytać czy go przypadkiem nie pogięło? - Nie! - odpowiedział krótko - siadaj i oglądaj! Pogoda była kijowa a ja przejechałem kupę kilometrów, więc nie specjalnie byłem skory na jakieś przechadzki. Cóż zrobić? Usiadłem i z ciekawości postanowiłem obejrzeć "toto" (a był to odcinek 3). Oczywiście odrzucała mnie nieco "cukierkowa" oprawa i jeszcze ta nuta z czołówki . Po obejrzeniu odcinka: Kuzyn - To co robimy? Ja - Też pytania zadajesz - dawaj następny! I tak jakoś wyszło, wlazłem do domu non-brony, wyszedłem bez "non".
 8. Wrona

  Wybacz, ta zmiana pogody chyba mnie otępiła, zapomniałem że ten tydzień będzie krótszy . Wybieram się na jakiś meet jak sójka za morze, jeśli w takim razie nic mi nie wypadnie to mogę się wstępnie deklarować.
 9. Wrona

  Piątek? Chyba nikt tutaj nie pracuje :<
 10. Wrona

  Skąd ja to znam? Chyba każdy ma jakiegoś swojego fioła, ja mam ubrania . Kozackie laczki
 11. Wrona

  1. Z mane6 - Rainbow Dash. Poza - Chrysalis - Nie potrafię powiedzieć która bardziej 2. Wybacz, nie przepadam za Fluttershy :>
 12. Wrona

  S-F, sensacyjne, komedie, kryminały, horrory... wszystkie dobre
 13. Wrona

  Dzięki, przyda się na ten żar
 14. Wrona

  Witam wszystkich! Kuba, 21 lat, Zgierz (wiocha koło łodzi) . Z kucykami bodaj od czerwca/lipca 2011r. Z zainteresowań: motoryzacja, moda (dziwne), muzyka (każda, ale najbliżej sercu jest ciężka), poligrafia. W wolnym czasie znajomi, rodzinka, rower. Z gier Skyrim, którego przechodzę po raz enty. Pierwszy raz na forum bronies, myślałem że kuce mi przejdą ale nic z tego. Nie żebym był zmartwiony z tego powodu Tyle na początek, pytajcie jeśli coś was trapi. Pozdrowienia!
 15. Wrona

  Czy wstydzisz się tego że lubisz kucyki? Przed sobą? Nie Czy ukrywasz się ze swoim hobby, tak żeby nikt się o tym nie dowiedział? Hmm, mam w domu kilka pierdół z MLP, tapetę na laptopie, w telefonie. Jak ktoś do mnie wpada i jest narażony na zderzenie się z rzeczywistością to przykro mi bardzo, ale to moja prywatna strefa i nie będę się z nią ukrywał. Jeszcze się nikt ode mnie nie odwrócił z tego powodu . Koszulki mam dwie i nosze je okazjonalnie i raczej 'w kręgach', nie zależy mi na tym żeby każdy dokoła zdążył zorientować się że jestem bronym O kucykach wśród znajomych którzy nie oglądają nie gadam bo po co? Specjalnie też się z tym nie uzewnętrzniam, może nie tyle dlatego że się wstydzę, co po prostu nudzi mi się wyjaśnianie. Z reguły mówię że jak ktoś kreskówek nie lubi to choćby się starał nie polubi i tej Czy wyparłbyś się że jesteś brony gdyby ktoś cię zapytał? Nie, najwyżej znowu trzeba by było gadać
×
×
 • Create New...