Jump to content

JBEDO51B

Brony
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About JBEDO51B

 • Birthday 05/09/2001

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

8037 profile views

JBEDO51B's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

25

Reputation

 1. Co sądzicie o grach za które trzeba płacić, ale i tak są w nich mikropłatności? Ja nigdy nie kupię czegoś takiego. Jak płacę za dany tytuł (i dodatki do niego), to oczekuję, ze będę miał dostęp do całej jego zawartości. Szczególnie wkurza mnie gatunek "pay to play, pay to win" zapoczątkowany przez battlefronta II (2017). W takich tworach nie będą wygrywali najlepsi, tylko najrozrzutniejsi.
 2. Przepraszam was wszystkich za to, w jaki sposób w 2015 roku odszedłem z tego forum. Byłem wtedy dużo głupszy niż teraz i zbyt łatwo dawałem się ponieść emocjom. Szczególnie przepraszam użytkownika Siper i ówczesnych moderatorów.

 3. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 4. HalfDeathShadow - autor.
 5. Rep za merytoryczne wyrażenie opinii na temat recenzji w wątku, w którym gazetę zawierającą ową recenzję opublikowano.
 6. Trochę to dziwne... na negatywną recenzję zamieszczoną w Equestria Times nie odpowiadają, ale na zwykłą internautkę rzucają się zbiorowo. A co do tego "nie podoba się, to nie czytaj" - Hitler też mógł powiedzieć "nie podoba się wam to, co robię z Żydami?! To nie atakujcie!". A tak swoją drogą - co według was znaczy słowo "hejt"? Według internetowego słownika PWN jest to: «obraźliwy lub agresywny komentarz zamieszczony w Internecie». Natomiast krytyka to: «surowa lub negatywna ocena kogoś lub czegoś». Jak pewnie widać granica jest bardzo cienka. Różnica polega na tym, że krytyka zawiera jakiś argument. Teraz spójrzmy na "przepełnione nienawiścią" wypowiedzi ludzi, którzy mówili negatywnie na temat KO. Są argumenty? Są. Czyli wychodzi na to, że macie do czynienia z krytyką, nie z hejtem.
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. Przyznaj, że zgłosiłeś to, bo zacząłeś przegrywać dyskusję. W tych twierdzeniach sugerujesz, że twoi przeciwnicy byli szaleńcami oraz, że nie mieli godności. Nie żeby coś, ale to są obelgi. A teraz najlepsze: http://screenshooter.net/102846996/mtungqp Mówisz, że moderacja nie jest aktywna. Masz zatem problem: dostałbyś osta za post pod postem.
 12. Podaj argumenty potwierdzające tezę, mówiącą, iż twoi przeciwnicy w w/w temacie zachowywali się źle. Teza bez argumentów nie ma żadnego znaczenia, a jako, że to na niej oparłeś to zażalenie - ten post też mało znaczy.
 13. CETA to nie tylko rolnictwo: http://strefazieleni.org/wp-content/uploads/2016/06/Polish-version-CETA-TTIP-little-brother.pdf - tu masz opisane czemu powinieneś się temu sprzeciwiać, https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/rolnictwo a tu masz petycję.
 14. Źle. Wy też możecie coś zrobić - po prostu podeślijcie petycję waszym znajomym, który mają więcej niż 18 lat i piszcie o tym problemie na innych forach.
×
×
 • Create New...