Jump to content

Sowenia

Grafik
 • Posts

  4516
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

Posts posted by Sowenia

 1. Ostatnimi czasy wzięłam się za pixel art. Dopiero zaczynam, ale podoba mi się i zamierzam zostać przy tym na dłużej.
  Jakoś się zblokowałam kompletnie jeśli chodzi o bardziej - nazwijmy to - klasyczne prace, a pixel art ocalił mnie przed brakiem twórczej aktywności. 

   

  Spoiler

  sikorka.pngstygian.png


  Będą to prace czysto dla przyjemności. Do żadnej gry czy czegoś takiego. 
  Ale jeżeli ktoś by chciał żebym podjęła się "narysowania" czegoś konkretnego to piszcie śmiało. Być może się podejmę. 

  • Upvote 2
  • Like 2
 2. I ja również gram w Genshina już ponad rok. Właściwie to prawie od premiery bo od pierwszego banneru. Ah, wspomnienia. Zaczęłam w to grać, bo spodobała mi się postać Ventiego i wizja zwiedzania pięknego świata uroczym bardem. 
   

  Spoiler

  Bnha, BSD, HQ!!,Genshin Impact, Aot,TR headcanons — venti having a crush on female reader who's...


  Obecnie w grze skupiam się całkowicie na postaciach. 
  Zbieram wszystkie postacie geo.
  Wszystkich leveluję na max poziom, a także talenty minimum 9/9/9 i sprawia mi to niemałą satysfakcję ^^ 
  Wszystkie postacie w Genshinie są interesujące i wszystkie są bardzo szczegółowo projektowane. Do tego świat gry ciągle się rozrasta. Coraz więcej pięknych lokacji do zwiedzania. 

  A jakie są obecnie moje ulubione postacie? 
  Największą jazdę mam na Zhongliego. 
   

  Spoiler

  image

   

  Ale ostatnio zajarałam się najnowszym nabytkiem: Yelan. 
   

  Spoiler

  genshin impact gif | Explore Tumblr Posts and Blogs | Tumgir

   

 3. Co do tej Przygody w Zatoce Grzyw to jako plus bym dała grafikę. Jest bardzo przyjemna i wielka szkoda, że to ewidentnie gra robiona na szybko byleby coś tam wydać i wyłudzić pieniądze. Szkoda.

  • Upvote 3
 4. No i właśnie do tej pory sądziłam, że tego nie da się w żaden sposób wyjaśnić. Ot, twórcy zrobili taką postać, która nie ma sensu, ale jest zabawna i to działało. 
  Ale teraz pojawiło się wyjaśnienie, które nie dość, że trzyma się kupy to jeszcze widać tę jedną subtelną możliwą wskazówkę od twórców, że Pinkie jednak taka niewytłumaczalna nie jest. Jest kucykiem ziemskim posiadającym nietypową magię, a magia chaosu pasuje tutaj idealnie :D 
  To by też tłumaczyło dlaczego Pinkie potrafiła nad mocami Discorda zapanować, a taka Cozy Glow już nie. 

 5. Spoiler

   

   

  Obejrzałam ten filmik i muszę przyznać, że teoria w nim przedstawiona naprawdę ma sens! I tak bardzo mnie to uderzyło, że postanowiłam stworzyć ten właśnie wątek co by o tym podyskutować :pinkieawesome:

  Dla tych, którzy nie znają języka angielskiego. 
  W momencie, w którym Pinkie wchłonęła moce Discorda podczas ostatniej walki finałowego sezonu nastąpiła jakaś reakcja dzięki, której Chaos odcisnął piętno na nie tylko teraźniejszej Pinkie, ale również przyszłej i przeszłej. Takie czasoprzestrzenne zawiłości nie są niczym niemożliwym dla magii chaosu, czyż nie? 
  Dlatego Pinkie Pie potrafi załamywać fizykę, przewidywać przyszłość i tak dalej. 

  I wygląda na to, że nawet sami twórcy chcieli wyjaśnić dziwność Pinkie pokazując, że i ona posiada w sobie magię bliższą tej od jednorożców czy właśnie Discorda. 2:10, w tej minucie pokazane jest, że Pinkie odzyskuje jakąś magię po tym jak za sprawą Cozy Glow magia zaczęła znikać z Equestrii. Owa magia wraca do Rarity - jednorożna, Twillight - alikorna; i tu nie ma nic dziwnego. Ale wraca też do Pinkie, podczas gdy do Applejack czy pegazów nie.

  No nie mówcie mi, że coś tu nie jest na rzeczy. :stare:

  • Upvote 1
  • Like 1
 6. Wow! Nie wiem jak to się stało, że wcześniej na to nie trafiłam, ale robicie naprawdę świetną robotę :D 
  Animacje płynne, cieszą oko. Zarówno pierwszy odcinek jak i wszystkie trailery mają tę...moc. Tak, to będzie chyba najlepsze słowo. Definitywnie będę czekać na więcej! :sunburst7:

  • Like 1
 7. 9 godzin temu, Rapony napisał:

  Trochę spokojniejszy. 

  Zasada jest taka: im mniejsza rasa królika tym królik jest bardziej żywiołowy. Dlatego króliczki "miniaturki" sprzedawane w sklepach zoologicznych są prawie zawsze hiperaktywne zaś te hodowlane olbrzymy spokojnie mogą siedzieć w ciasnych klatkach bo puszczone luzem często i tak tylko by leżały. 
  Dodatkowo, czytałam, króliki ze zwieszonymi uszkami są często spokojniejsze niż te ze stojącymi. 
   

  Angel jest małym rodzajem królika ze stojącymi uszami. Wniosek nasuwa się sam. 

  • Thanks 1
 8. Sombra to temat otwarty moim zdaniem. Twórcy nie raczyli wyjaśnić jak to z nim dokładnie jest :grumpytwi:

  Wedle serialu Sombra to po prostu jednorożec, który zapragnął władzy, bo tak właśnie przedstawiła go Celestia. Powrócił jako cień, ponieważ Celestia i Luna pokonały go zamieniając w cień właśnie. No i niby wszystko w porządku, ale nie...bo nadal można teoretyzować co dalej. W końcu jakby nie patrzeć Spike go zabił, a jednak Discord dał radę Sombrę przywrócić do życia. Discord wiele potrafi, ale nie chce mi się wierzyć, że zna nekromancję lol 

   

  No i są komiksy. Wedle komiksów Sombra jest umbrumem i to było dla mnie kanonem...dopóki nie wyszedł dziewiąty sezon :T Niestety historia przedstawiona w komiksie kłóci się z obecną fabułą serialu. Z racji tego jak historia się kończy Sombra musiałby powrócić po tym jak został po raz drugi pokonany przez mane6, ale to niemożliwe, ponieważ w komiksie Sombra współpracował z Chrysalis, posiadającą nadal swój rój, a Cadence i Shining Armor nie mieli dziecka. Niestety. 

 9. Pinkie jest hiperaktywna, ot po prostu. Są tacy ludzie na świecie.

  Wiadomo, że przy okazji postać Pinkie została mocno sparabolizowana dla dobra serialu, bo przecież dzieci lubią takie głośne, trochę głupkowate i zabawne postacie. Jednak trzeba twórcom przyznać, że mimo takiego zabiegu dobrze zaprojektowali Pinkie. Jest głośna, jest bardzo naiwna i niemal cały czas rozbawiona, ale potrafi zachować powagę czy też przeżywać smutki i roznczarowania w "nauralny" sposób. 

  • Upvote 1
 10. Tak, jest normalnym królikiem. 
  Ciężko żeby Angel nie wiedział kim jest Discord skoro swego czasu Discord zrobił z jego kochanej Fluttershy wredotę gorszą niż on sam, oraz odwrócił Ponyville do góry nogami. 

  Króliki są bardzo charakterne. Często bywają wredne i psotliwe, a nawet agresywne. Dlatego, przy okazji, nie poleca się królików jako pierwszego zwierzątka dla małego dziecka. 

  • Upvote 1
  • Like 1
×
×
 • Create New...