Jump to content

NcHXCizGJKhs

Brony
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

2058 profile views

NcHXCizGJKhs's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

5

Reputation

 1. Dziękuje ci za informacje.założyłem że skoro paczka z automatu wymaga przypisania 3 gb ramu to ze systemem na 4 może być średnio. dodając to że jeden gracz których na 4GB grał na najniższych i jeszcze na 25 fps. Niestety nie jestem specjalnie ogarnięty w tworzeniu modpacków. Po prostu szukaliśmy z kumplami paczki która będzie dawała nam zabawy na dłuższy czas. Dzięki temu będziemy mogli "odkrywać" mody. Ogółem tak jak pisałem będę musiał usunąć tak czy inaczej przynajmniej magical crops(zbyt łatwe pozyskiwanie surowców). Tak czy inaczej jeszcze raz dzięki że to napisałeś.
 2. Wiem że 6 GB to dużo. Postaram się zrobić własną paczkę przyjaźniejszą "starszym" komputerom. Obecna paczka ma ponad 200 modyfikacji których część jest niepotrzebna lub wręcz upraszcza grę(magical crops na przykład). Jednak narazie jak ktoś ma, jak to ująłeś, kombajn to zapraszam :P.
 3. Siemka Ostatnio kupiliśmy z kumplami serwer do wspólnej gry. Po jakimś tygodniu części gra się znudziła części nie działało i ogółem pusto było dlatego zdecydowaliśmy się na opublikowanie tego postu. Tak więc zapraszamy was do wspólnej gry na zmodowanym serwerze. Modów jest naprawdę dużo więc raczej nie będziecie się nudzić. Całość stoi na autorskiej paczce. Serwer jest na whiteliście ponieważ serwer jest na forge(brak pluginów). Wymagania sprzętowe -zalecam 4 gb RAMu(teoretycznie 3) -Jeżeli chcesz przypisać więcej niż 1,5 GB do Minecrafta będziesz potrzebował Jave 64 bit którą pobierzesz tutaj. Jak zagrać na serwerze? (Jak nie masz premium to też możesz mi napisać) 1.Napisz do mnie w jakikolwiek sposób(Forum,Skype czy e-mail) abym wpisał cię na whitelistę. Mój skype: haffffpl Mój e-mail: [email protected]
 4. Wbiłem popisałem i polecam. Schludnie prosto i na każdym sprzęcie pójdzie(na telefonach) Przy okazji pozwoli to pisać osobom które nie chcą specjalnie się rejestrować na forum aby z broniaczami popisać. Bardzo dobry zastępca forumowego Shoutboxa.
 5. Zapewne masz rację. Ale i tak pozostaje pytanie ile żyją kryształowe kucyki(I przez ile Sombra je więził?)? I przez jaki okres życia mogą się rozmnażać(jeżeli zakładamy że rozmnażają się jak normalne istoty). I niestety pojawia się po upadku Sombry plama w historii jak zauważyłaś.(Jeżeli kucyki były uśpione to jak Cadence i Armor przejeli władzę?) Tak tylko pytam. Może tylko okazuję swoją niewiedzę :P. Tak czy inaczej twoja teoria wydaje się przekonująca.
 6. Może po prostu jest to dziedziczone? Kryształowego serca przecież przez jakiś czas(nie pamiętam jak długi) po prostu nie było. Czyli urodzone wtedy kucyki były normalne?
 7. Odświeżam temat Informując że cały czas klan jest aktywny i przyjmujemy nowych graczy(jakiś czas był mały duży zastój związany z moją nieobecnością).
 8. Ja mam za to kilka pytań. O ile chcesz na nie odpowiedzieć ;p. Pierwsze to. O jakie zagadki logiczne ci chodzi? O typowe tekstowe czy też o jakieś systemy redstone itp. Drugie(pytanie do kolejnych pytań ;p), Czy można zadawać pytania odnośnie samego serwera czy też jest to owiane tajemnicą i wszyscy "współpracownicy" nabierają wody w usta?
 9. @UP Możnaby się złożyć na jakiś serwer. Na hostingu gameserv 10 slotowy serwer 128 TR to koszt 14,5 zł na miesiąc. Tak czy inaczej skoro Avanidius zaproponował nam zrobienie jednej wspólnej ekipy.Proponuje takie rzeczy robić w grupie a nie między nimi (tak jak 1vs1 w klanie) .
 10. Oczywiście masz rację. Tylko musielibyśmy się jakoś skumać, Jeżeli inne grupy byłyby chętne to zawsze można coś takiego zrobić .
 11. Czas rzeczywiście odświeżyć temat (Dzięki Das Kuracyja za przypomnienie, zapomniałem o tym temacie. ) . Nasz klan dobrze się trzyma i dalej przyjmujemy każdego kto chce zagrać. Więc w tej sprawie się nic nie zmieniło.
 12. Oczywiście wbije z kumplami. Tylko problem w tym że tylko na 1 dzień. Bo niedzielę mamy zaplanowaną niestety(noś nam wypadło). Nie macie nic przeciwko abyśmy zapłacili (i zajerestrowali) przed wejściem?
 13. A ja się sam zaskoczyłem. INTP Czyli Twilight
 14. Obecnie czytam wszystkie książki z serii Endera
×
×
 • Create New...