WhiteHood

Brony
 • Zawartość

  701
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1326 Legenda Forum

11 obserwujących

O WhiteHood

 • Ranga
  Elukubrat
 • Urodziny 24 Kwiecień

Informacje profilowe

 • Płeć
  Gołąb
 • Miejsce zamieszkania
  Świat
 • Zainteresowania
  Wolność, piwo kraftowe, kawa, gastronomia, fantastyka, broń biała, sztuki walki, zythology.

Ostatnio na profilu byli

9739 wyświetleń profilu
 1. Ja raczej w wierszach białych się specjalizuję, ale czemu nie. Zapisz mnie na bitwę.
 2. @BiP to już chyba z 2 miesiące.
 3. Szkoły publiczne istniały na długo przed ideą komunizmu Maksa. Na terenie Polski publiczne szkoły zakładali duchowni. Nie uruchamiaj.
 4. Co do Warszawy. Cóż, sam mieszkam i mogę ci powiedzieć, że jeśli chcesz zarabiać trochę więcej niż normalny człowiek, przygotuj się na 4-5 godzin snu dziennie. Pracę łatwo znaleźć. Nie ma ludzi. Ale znaleźć mieszkanie, czy też pokój. To jest wyzwanie.
 5. Kierunek na który studiuję ma ten sam problem. Z tą różnicą, że wszyscy zajęci są pracą, nie nauką. Mikrobiologia to zło. @Flutterhugger Co do systemu edukacji. Jest on taki jaki jest, zły cze dobry? A co to znaczy, że zły. My w Polsce, najprościej ujmując, mamy system bardzo uniwersalny. Jesteśmy uczeni wszystkiego, co za tym idzie niczego konkretnego. Ale teraz ja mam pytanie, jeżeli ten system jest zły, to co w zamian?
 6. Te płonące ciała przepięknie pląsają.
 7. Więcej kawy, więcej!
 8. Nie rozumiem. Skoro nastał dzień siódmy i dzieło było skończone, to po co Bóg potem ulepił człowieka, skoro człowiek był stworzony? I wcześniej mówi, że było to dobre, a tutaj nie ma tego sformułowania. Daję wszystko we władanie, a potem zamyka w ogrodzie? Ma władzę nad każdym drzewem, a jednak nie?
 9. Ale to nie jest Biblia. To kult religijny. To nie jest relacja.
 10. Właśnie piję imperium prunum i jestem rozczarowany.

   

  1. Salto
  2. WhiteHood

   WhiteHood

   Smak

   Spodziewałem się wiele po tym piwie, może zbyt wiele. Nie przeczę, byłem bardzo dobrze nastawiony, wręcz popadłem w zachwyt. Słysząc wspaniałe ballady o lekkiej, acz nie przytłaczającej wędzące, wspaniałych truflach i szlachetnym posmaku kawy, mój język był gotowy na ten boski trunek z finiszem w postaci gorzkiej czekolady. Niestety, co prawda dostałem kawę trufle i wędzonkę, ale również przytłaczający dodatek sosu sojowego, który kompletnie zniszczył równowagę tego piwa. Finisz to gorzka czekolada.

   Aromat

   Piwo charakteryzuje się aromatem mocno palonej kawy i suszonych owoców. Przede wszystkim śliwki, i głęboka dymna nuta, a także sos sojowy i likier. Wyczuwalny jest też szlachetny alkohol.

   Goryczka

   Niska, niezalegająca w postaci wędzonki i czekolady

   Kolor

   Ciemnobrunatny, niemal nieprzejrzysty, z brązowym przebłyskiem w przewężeniu.

   Podsumowując jest to naprawdę dobry przedstawiciel Imperialnego Porteru Bałtyckiego, jednak jego legenda zdecydowanie go przerosła.

 11. To trochę nie w ten sposób. Wyżej dałem filmik przy którym zadałem pewne pytanie. Może w jakiś sposób zgodzisz się z tamtym gościem lub nie. Ja nie mam pojęcia co o nim myśleć. Nie zamierzam udowadniać istnienia Boga. Bo nie mógłbym tego zrobić.
 12. Jeżeli chodzi o Boga tego który jest opisany w Biblii, jest wyjaśnione dlaczego nie ujawnia się osobiście. O ogniste znaki, wedle biblii będą, ale napisane przez boga tego świata. Jeżeli koncepcja którą ja zakładam jest prawdziwa, to wiem, że Bóg ma przeciwnika. Inaczej, to ludzkość ma przeciwnika który chce śmierci. Rozumiem twój punkt widzenia.
 13. Ja nie wiem, czy to już herezja, czy jakieś wyjaśnienie.
 14. To już było, gdzieś na początku. Ja osobiście nie będę drążył tego tematu, ponieważ jest on zbyt czasochłonny. Kiedy byłem w technikum, mogłem. Teraz jest to fizycznie niemożliwe. Przykro mi, ale ja nie będę dla ciebie dobrym interlokutorem. Może ktoś inny. @Mordoklapow na pewno, jeżeli chodzi o te matematyczno fizyczne sprawy.