Jump to content

WhiteHood

Brony
 • Posts

  659
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

WhiteHood last won the day on July 1 2016

WhiteHood had the most liked content!

6 Followers

About WhiteHood

 • Birthday April 24

Informacje profilowe

 • Gender
  Gołąb
 • Miasto
  Świat
 • Zainteresowania
  Wolność, piwo kraftowe, kawa, gastronomia, fantastyka, broń biała, sztuki walki, zythology.
 • Ulubiona postać
  Flim & Flam

Recent Profile Visitors

27398 profile views

WhiteHood's Achievements

Koń

Koń (6/17)

1.3k

Reputation

 1. Niestety tak to już jest. Ja już się z tym pogodziłem, że żeby się czegoś nauczyć muszę poświęcić temu o wiele więcej czasu, energii i skupienie niż kiedyś. Nie wszyscy oczywiście, ale w zdecydowanej większości. Co do twoich zmartwień. To są tylko studia. Na luziku bez stresiku. To nie jest praca, że zawsze musisz dawać z siebie 90%. Co z tego, że wakacje będą skrócone? Przyzwyczajaj się, że będą lata gdzie wakacji nie będzie w ogóle. Co do tego, że nie nauczysz się przez 7 dni? Posłuchaj się @Cahanbo ona już wie co robić w takich sytuacjach. Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia w tematyce studiowania. Byłem dwa lata i wyrzucili mnie z uczelni.
 2. Teoria super strun zakłada istnienie jedenastu bądź dwudziestu sześciu wymiarów. Kwantowa teoria pola zakłada chyba, że jest ich nieskończenie wiele. Możliwe też, że smak, zapach i dźwięk nie są tylko oddziaływaniami, ale istnieją jako wymiary.
 3. Ponieważ pytanie tego kalibru jest obarczone "zmianą". Figurkę, też można obarczy jakimś ciężarem "zmiany". Oczywiście bardziej procesy socjologiczne i jej tworzenia. Jednak pozostaje ona realną i zdolną do zbadania. Granica kosmosu to jednak coś innego. Ten mistycyzm i enigmatyczność zjawiska sprawi, że zadajemy pytania które w istocie, muszą mieć wpływ na życie i postrzeganie rzeczywistości. Większość z nas granice wszechświata będzie pojmowała w trzech wymiarach tj. długość, wysokość, szerokość. A przecież czasoprzestrzeń, także jest wymiarem. A jest ich więcej.
 4. Przepraszam, że dopiero teraz, ale pochłonęła mnie praca. Cóż, konkurs zakończył się z widoczną dla wszystkich frekwencją. Nie jestem zaskoczony. Z racji tego,@Youkai20zostaje zwycięzcą.
 5. Wszystko fajnie, jednam mam pytanie? Co to zmienia w moim życiu. Wiem, że chęć pojmowania rzeczy niepojętych, leży w ludzkiej naturze. Jednak co zmienią w moim życiu odpowiedzi na pytanie czy wszechświat jest skończony, czy też przeciwnie. Jego ogrom nie ma końca.
 6. Przypominam, że zostały cztery dni do zakończenia konkursu.
 7. Witajcie. Oto trzecia edycja Oratio Vincta. Chwała, splendor, bogactwo to przyjemności których to nie zaznacie. Co do tematów, są one podane poniżej i mają być jakoby inspiracją. Interpretacja tematu jest dowolna. Także, powodzenia. 1. Limit słów - 1100. 2. Temat konkursu - Smutno mi Boże lub „Homilia” – Zbigniew Herbert . 3. Wiersz musi być w klimacie MLP. 4. Całość musi być w formie wiersza. 5. Dozwolone są wszystkie tagi, poza [Gore] oraz [Clop]. Tag obowiązkowy [Oratio Vincta] 6. Termin oddawania prac: 28.02.2019 do godziny 23:59:59 7. Po oddaniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek - proszę o wyłączenie w google docs opcji komentowania/edycji. 8. Regulaminem obowiązującym jest Regulamin 9. Prace które przekroczą limit słów, będą korzystały z zakazanych tagów lub będą miały nieprawidłową ich ilość, zostaną przysłane po terminie lub zostaną poddane korekcie przez osoby trzecie podlegają dyskwalifikacji. 10. Przystępujący do konkursu akceptują w całości powyższe postanowienia oraz regulamin.
 8. Znasz to uczucie, gdy piach dostanie się do kół zębatych? Niby wszystko działa, ale jednak trze. Tak właśnie jest z twoimi wierszami. Niby wszystko jest okej, ale jednak piach wchodzi w te zębatki. I trochę dużo w tym wszystkim egzystencjalizmu.
 9. Gryf w czasie wolnym przemierza Elone i Tyrie.
 10. 1. TOLAS - JE*AĆ POLICJE ! Najważniejszy jest szacunek do ludzi i do chleba, ale wszystkim policjantom to normalne bym zaj. Tak to widzę.
 11. Binging with Babish The Victorian Way Donal Skehan Peaceful Cuisine AlmazanKitchen Są to kanały na YT, ale chyba mieści się to w definicji serialu. Z animowanych to RWBY
 12. Dziś w pracy mieliśmy zamówienie na tort z kucykami. Kolega cukiernik zdecydował się ulepić Celestie z marcepanu. Zdjęcia nie wkleję, gdyż figurka była jakąś abominacją....choć sam tort wspaniały.

  1. Cipher 618

   Cipher 618

   Ja drukuję jedynie "opłatki" czyli specjalne nadruki na zwykłe torty. Wyglądają całkiem nieźle :) 

  2. Cahan
  3. WhiteHood

   WhiteHood

   Oczy...tak bolą.

   Ty nie jesteś profesjonalnym cukiernikiem. On jest. Jednak, nie jest artystą, choć jego torty są naprawdę smaczne. 

    

   Jakbyś dalej chciała bawić się w robienie dekoracji cukierniczych to w  Flying Tiger mają fajne narzędzia. 

 13. Chciałem tylko trochę porozmyślać w samotności... Garden of Dawn w The Grove, stolicy Sylvari. ( Guild Wars 2 ) The Upper City w Divinity's Reach (Guild Wars 2)
 14. Kucykowe naleśniki 

   

  Spoiler

   

   

   

  1. Killer Poke

   Killer Poke

   ghm... tak jak kiedyś tam wspominałem: koniny nie jadam

 15. Wiem, że nikogo to nie interesuje, ale w końcu znalazłem wino dla siebie

  Biscardo Enigma 2016 jest naprawdę dobre i nie jest drogie.

  Wyczuwalne jeżyny, wanilia i czekolada. Na finiszu czerwona porzeczka i nuty dębowe, oraz wysoka taniczność, a jednak wyczuwalna słodycz.

  1. Salto

   Salto

   Moje gratulacje, znalezienie odpowiedniego alkoholu to nie byle co. 

  2. WhiteHood

   WhiteHood

   Zgadzam się z tobą. Inne wina których próbowałem były bez wyrazu, jednak to ma coś w sobie.

×
×
 • Create New...