WhiteHood

Brony
 • Zawartość

  692
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1379 Canterlocki Skryba

O WhiteHood

 • Ranga
  Elukubrat
 • Urodziny 24 Kwiecień

Informacje profilowe

 • Płeć
  Gołąb
 • Miasto
  Świat
 • Zainteresowania
  Wolność, piwo kraftowe, kawa, gastronomia, fantastyka, broń biała, sztuki walki, zythology.
 • Ulubiona postać
  Flim & Flam

Ostatnio na profilu byli

11619 wyświetleń profilu
 1. Znasz to uczucie, gdy piach dostanie się do kół zębatych? Niby wszystko działa, ale jednak trze. Tak właśnie jest z twoimi wierszami. Niby wszystko jest okej, ale jednak piach wchodzi w te zębatki. I trochę dużo w tym wszystkim egzystencjalizmu.
 2. Gryf w czasie wolnym przemierza Elone i Tyrie.
 3. 1. TOLAS - JE*AĆ POLICJE ! Najważniejszy jest szacunek do ludzi i do chleba, ale wszystkim policjantom to normalne bym zaj. Tak to widzę.
 4. Binging with Babish The Victorian Way Donal Skehan Peaceful Cuisine AlmazanKitchen Są to kanały na YT, ale chyba mieści się to w definicji serialu. Z animowanych to RWBY
 5. Dziś w pracy mieliśmy zamówienie na tort z kucykami. Kolega cukiernik zdecydował się ulepić Celestie z marcepanu. Zdjęcia nie wkleję, gdyż figurka była jakąś abominacją....choć sam tort wspaniały.

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Ja drukuję jedynie "opłatki" czyli specjalne nadruki na zwykłe torty. Wyglądają całkiem nieźle :) 

  2. Cahan
  3. WhiteHood

   WhiteHood

   Oczy...tak bolą.

   Ty nie jesteś profesjonalnym cukiernikiem. On jest. Jednak, nie jest artystą, choć jego torty są naprawdę smaczne. 

    

   Jakbyś dalej chciała bawić się w robienie dekoracji cukierniczych to w  Flying Tiger mają fajne narzędzia. 

 6. Chciałem tylko trochę porozmyślać w samotności... Garden of Dawn w The Grove, stolicy Sylvari. ( Guild Wars 2 ) The Upper City w Divinity's Reach (Guild Wars 2)
 7. Kucykowe naleśniki 

   

  Spoiler

   

   

   

  1. Chip

   Chip

   ghm... tak jak kiedyś tam wspominałem: koniny nie jadam

 8. Wiem, że nikogo to nie interesuje, ale w końcu znalazłem wino dla siebie

  Biscardo Enigma 2016 jest naprawdę dobre i nie jest drogie.

  Wyczuwalne jeżyny, wanilia i czekolada. Na finiszu czerwona porzeczka i nuty dębowe, oraz wysoka taniczność, a jednak wyczuwalna słodycz.

  1. Salto

   Salto

   Moje gratulacje, znalezienie odpowiedniego alkoholu to nie byle co. 

  2. WhiteHood

   WhiteHood

   Zgadzam się z tobą. Inne wina których próbowałem były bez wyrazu, jednak to ma coś w sobie.

 9. Pociągnijmy temat. Weźmy na taśmę dwie osoby. Jedna bez tatuaży, a druga nie czująca się dobrze ze swoją obecną płcią. Odpowiedni specjaliści zbadali wyżej wymienionych i stwierdzili, iż faktycznie cierpią na depresję. Jedynym lekiem jest spełnienie ów potrzeb. Moje pytanie. Która z tych osób ma pierwszeństwo w zrefundowaniu zabiegu jeżeli ich koszt jest identyczny?
 10. To jest bardzo dobry postulat. Zabrzmię może, a nawet na pewno jak nasz poprzedni prezydent, ale stopę życia, zawsze można zmienić. Można nauczyć się języka i wyjechać do innego kraju. Co do ich samopoczucia, uważam, że szkolenia ze specjalistami, by mogli siebie lepiej zrozumieć są naprawdę w porządku. Jednak nie chciałbym, żeby były one refundowane z publicznych pieniędzy. Co innego przez prywatne inicjatywy i fundacje, wtedy RiGCz. Jednak chciałbym przytoczyć przykład, może nie będzie on zbyt dobrym argumentem i nie będzie do końca związany z tematem. Można nazwać go nawet off-top'em, jednak mam nadzieję, że skłoni do małej refleksji. Osobiście mam zaniżoną samoocenę. Pracuję jako kucharz i nie ukrywam, iż czasami w miesiącu są to dwa etaty. Poświęcam swój czas i pieniądze, by stawać się coraz lepszy w tym co robię. Jednak na ten czas pracuję w średniej klasie restauracji, choć na warunki polskie jest to dość wysokiej klasy przybytek. Moje pytanie jest następujące. Kiedy ja będę mógł się w końcu poczuć sobą i pracować w restauracji z 3 gwiazdkami michelin? Czy państwo powinno finansować moje samodzielne starania? Zdaję sobie sprawę, że osoby trans rodzą się z takimi "predyspozycjami" i nie są szczęśliwe w swoich ciałach, a kuchnia to jedynie mój wymysł. Jednak niespełnieni kucharze bardzo często stają się alkoholikami i narkomanami. Zapewne w innych zawodach też tak jest. Jednak nie wiem, czy jakieś badania były przeprowadzane na tej płaszczyźnie.
 11. Wyłączyłem pralkę.
 12. Jedyne ryzyko jakie to ktoś podejmuje to dentysta. Jeżeli zacznie mi borować w zębach bez znieczulenia to tak jakby zaczął grać w rosyjską ruletkę, glockiem. Znieczulenie nie jest dla mojego, ale dla dentysty bezpieczeństwa.
 13. Chciałbym się wyżalić. Panicznie boję się dentysty. Kiedy siadam na fotel nogi mam jak z waty i czuję jakbym lada moment mógł stracić przytomność. Nie dalej jak tydzień temu byłem u dentysty, oczywiście odczucia takie jak opisywałem. Poprosiłem ją o znieczulenie, najmocniejsze jakie ma. Niestety nie dała mi żadnego. Mówiłem, że zapłacę itd, a ona mi powiedziała, że jak chce znieczulenie to powonieniem iść prywatnie. Tak czy inaczej, zęby nadal bolą, a strach przed dentystą, no może nie tylce dentystą, co borowaniem, pozostał taki sam.
 14. Kolejna część przygód mistrza Beziosława.