Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Naali

Brony
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Słaba

About Naali

 • Rank
  Lisiczka
 • Birthday 12/24/1988

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Helsinki Finlandia

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. Naali

  Jejku.... pożartowaç nie można. Nie wyglądam za dobrze by się pokazywać publicznie. Jeszcze któryś coś zrobi z zdjęciem albo do niego.
 2. Naali

  Wszyscy chcieli zobaczyć mnie to proszę.
 3. Naali

  Dziwaczna sycząca istota z oczami niczym kryształy mieniące się ogniem patrzyła na małą klaczkę. Jej podziurawione skrzydła łopotały na wietrze, szczęki oślinione jadem wydawały się już pożerać przerażoną Fluttershy. Strach przegładził Jej grzbiet strosząc sierść i wprawiając kopytka w wibracje. Cichym drżącym głosem szeptała. -Nie rób mi krzywdy, odejdź proszę... Łzy i pot oblewały Jej pyszczek, chciała się cofnąć lecz stawy stały się sztywne, skrzydła zlepiły się z ciałem i był już widoczny koniec w Jej ślicznych oczkach. Robak podszedł bliżej i zaczął węszyć, był głodny lecz zapach strachu go zniechęcił. -Nie będziesz zbyt smaczna. Znikł w odmętach lasu, rozniosło się dziwaczne skrzeczenie i łopot skrzydeł. Mała klaczka jeszcze przez chwilę dochodziła do siebie. Jej serce wciąż waliło niczym młot kowalski. Dopiero po 20 minutach udała się dalej w drogę.
 4. Naali

  Proponuję zrobić show z Fluttershy. W stylu dyskusji z kucykiem. Show gdzie jakby jedna osoba rozmawia z kucykiem. Fluttershy prowadząca zadaje pytania jako prezenter. Do tego były by zapraszane osoby sławne z Waszego fandomu. (KochamChemię prosił by tutaj zapisała ten pomysł.)
 5. Naali

  Dziękuję bardzo wszystkim. Jest mi miło.
 6. Naali

  Przecież już mówiłam że liski. Zauważyłam że tam nieco zoo się czasami tworzy, Liżą się, gryzą rzucają bułkami. Dość specyficzna grupa. Aina ja iankaikkisesti. (Na wieki wieków.) Masz ciekawy nick, kojarzy się z Toruniem.
 7. Naali

  Uczę się nadal. Książki uwielbiam, telewizji nie oglądam. Nie ma tam nic ciekawego. Fantastykę i naukowe nabardziej lubię. Światy tylko zwierzęce i dzikie. Welcome to the Herd! Cieszy mnie fakt, że grono przedstawicielek płci pięknej stale się na forum powiększa . Cóż, zerowe doświadczenie, więc muszę coś wymyślić . No nic, jeśli nie masz nic przeciwko pozwól, że zadam CI kilka pytań : 1. Co sprawiło, że założyłaś tu konto? Tylko i wyłącznie ciekawość? 2. Napisałaś, że pochodzisz z krainy Tysiąca Jezior ^^ . W Finlandii mieszkasz od urodzenia? Masz fińskie pochodzenie? Puhutteko suomea (pewnie źle )? 3. Patrzę na Twojego avka i sygnę. Jesteś futrzakiem? 4. Czy jeśli spodoba Ci się tu, to myślisz, że staniesz się pegasis? 5. Masz może w planach udać się w przyszłym roku na Crystal Fair? 6. Co warto zwiedzić w Suomi? 7. Co Finowie myślą o Polakach? 7 jest liczbą szczęścia wg Chińczyków, więc tu zakończę . Jeśli będziesz chciała się wypowiadać w innych działach, to radzę najpierw zapoznać się z regulaminem forum, by uniknąć nieprzyjemności. Potem zapraszam do szperania forum i integracji z fandomem. Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba . Baw się dobrze! Ojej, dużo pytań. Odpowiem po kolei. 1. Czysta ciekawość. 2."Puhutko suomea?" Czy mówisz po Fińsku? Chyba się nie pomyliłam. Urodziłam się w Polsce lecz żyję gdzie indziej. 3. Futrzakiem nie. Kocham liski, są takie śliczne i słodkie. Chciałabym takiego jednego. 4. Ciężko mi powiedzieć. Jak narazie jestem wielce zdziwiona Waszą kulturą. 5. Niestety nie wiem czy będę miała czas. Ja niechętnie wychodzę na takie duże pokazy. 6. Suomi to chyba Fiński pistolet... bądź mi się coś pomyliło 7.Nigdy nie pytałam nikogo o to.
 8. Naali

  Nie wiem jaka jest Wasza społeczność.
 9. Naali

  Cześć, Jestem Naali. Troszeczkę jestem zawstydzona i zagubiona tutaj. Pochodzę z Finlandii i tak potrafię mówić i pisać po polsku. Jestem po studiach Bioiżynieryjnych. Z kucykami mam zerowe doświadczenie. Przyszłam tutaj gdyż zaciekawiło mnie to forum. I to by było na tyle. Wybaczcie nie wiem co pisać.
×
×
 • Create New...