Jump to content

Raxoanox

Brony
 • Posts

  161
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Raxoanox

 • Birthday 08/27/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  Gry,sztuka wojenna,czasami nauka ale nie edukacja.
  Moje obecnie ulubione gry to:
  -Unturned.
  -Team Fortress 2.
  -Robocraft.
  (Taa lubię nowości.)
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash jest moją ulubioną postacią chociaż lubię też wiele innych.

Recent Profile Visitors

1718 profile views

Raxoanox's Achievements

Słodki kucyk

Słodki kucyk (3/17)

24

Reputation

 1. Muszę tu sprostować,wiem czym jest depresja,zanim o tym napisałem sprawdziłem czym jest,jakie ma objawy psychiczne jak i fizyczne. Nawet wypełniłem kilka testów i wynik i wyszło że mam to.Dodam że bezsenność to dla mnie chleb codzienny,od kilku dni mam problemy z jedzeniem(chcę jeść,podczas jedzenia tracę apetyt,a potem znowu jestem głodny) Byłem raz u psychologa(i mam przyjść jeszcze kilka razy) i powiedział że jestem ,,roztrzęsiony" I jeszcze jedno...dzięki.Dziękuje przynajmniej za to że nie olaliście mnie jak otoczenie,odrobinę mi lepiej,tak wiecie,troszeczkę.
 2. Rzadko się wyżalam ale tym razem muszę. Mam ciężką depresję i ledwo,ledwo zmuszam się do wstawania do szkoły i przeżycia kolejnego dnia. Dobija mnie fakt że rodzice nie chcą nawet mi pomóc,mimo że doskonale wiedzą, że mój stan psychiczny ładnie mówiąc nie jest za dobry.Jedyne co daje mi cień nadziei to to że może kiedyś sytuacja się poprawi, chociaż wiem że pisząc to okłamuje sam siebie...
 3. Początkowo myślałem że ludzkość idzie do przodu...taa,pewnie. Wszystko przez to że ludzie nie potrafią się zjednoczyć,szanować siebie nawzajem. Wolą toczyć bezsensowne wojenki jak dzieci w piaskownicy,w piaskownicy w której giną miliony ludzi. Jeżeli nie porzucimy wojen domowych(bo ziemia jest domem każdego człowieka) to nasz gatunek czeka koniec. Serio,nasze obecne szanse na przeżycie gatunku są nikłe,ziemię może trafić kosmiczny wybuch gamma,może wybuchnąć superwulkan,może wybuchnąć epidemia supergroźnej choroby,a my nawet nie mamy kolonii pozaziemskich. Gdybyśmy takowe mieli nasz gatunek mógłby przetrwać nawet do końca wszechświata. Trudno zniszczyć planetę,co dopiero wiele planet porozmieszczanych w różnych układach słonecznych czy galaktykach.
 4. Raxoanox

  Siemanko

  No,witam. -Ta Ziemia Cieszyńska to gdzie na mapie leży? -Znasz/grasz w team fortress 2? -Lubisz sandboxy? -Jakie jest twoje nastawienie do anime,może jakieś widziałeś? -Lubisz kawałki zespołu ,,The Prodigy"?
 5. Nie wiem czy to podchodzi pod suchar ale...http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=396567736
×
×
 • Create New...