Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Raxoanox

Brony
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Good

About Raxoanox

 • Rank
  Nie do opisania.
 • Birthday 08/27/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  Gry,sztuka wojenna,czasami nauka ale nie edukacja.
  Moje obecnie ulubione gry to:
  -Unturned.
  -Team Fortress 2.
  -Robocraft.
  (Taa lubię nowości.)
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash jest moją ulubioną postacią chociaż lubię też wiele innych.

Recent Profile Visitors

1,332 profile views
 1. Raxoanox

  Muszę tu sprostować,wiem czym jest depresja,zanim o tym napisałem sprawdziłem czym jest,jakie ma objawy psychiczne jak i fizyczne. Nawet wypełniłem kilka testów i wynik i wyszło że mam to.Dodam że bezsenność to dla mnie chleb codzienny,od kilku dni mam problemy z jedzeniem(chcę jeść,podczas jedzenia tracę apetyt,a potem znowu jestem głodny) Byłem raz u psychologa(i mam przyjść jeszcze kilka razy) i powiedział że jestem ,,roztrzęsiony" I jeszcze jedno...dzięki.Dziękuje przynajmniej za to że nie olaliście mnie jak otoczenie,odrobinę mi lepiej,tak wiecie,troszeczkę.
 2. Raxoanox

  Rzadko się wyżalam ale tym razem muszę. Mam ciężką depresję i ledwo,ledwo zmuszam się do wstawania do szkoły i przeżycia kolejnego dnia. Dobija mnie fakt że rodzice nie chcą nawet mi pomóc,mimo że doskonale wiedzą, że mój stan psychiczny ładnie mówiąc nie jest za dobry.Jedyne co daje mi cień nadziei to to że może kiedyś sytuacja się poprawi, chociaż wiem że pisząc to okłamuje sam siebie...
 3. Początkowo myślałem że ludzkość idzie do przodu...taa,pewnie. Wszystko przez to że ludzie nie potrafią się zjednoczyć,szanować siebie nawzajem. Wolą toczyć bezsensowne wojenki jak dzieci w piaskownicy,w piaskownicy w której giną miliony ludzi. Jeżeli nie porzucimy wojen domowych(bo ziemia jest domem każdego człowieka) to nasz gatunek czeka koniec. Serio,nasze obecne szanse na przeżycie gatunku są nikłe,ziemię może trafić kosmiczny wybuch gamma,może wybuchnąć superwulkan,może wybuchnąć epidemia supergroźnej choroby,a my nawet nie mamy kolonii pozaziemskich. Gdybyśmy takowe mieli nasz gatunek mógłby przetrwać nawet do końca wszechświata. Trudno zniszczyć planetę,co dopiero wiele planet porozmieszczanych w różnych układach słonecznych czy galaktykach.
 4. Raxoanox

  No,witam. -Ta Ziemia Cieszyńska to gdzie na mapie leży? -Znasz/grasz w team fortress 2? -Lubisz sandboxy? -Jakie jest twoje nastawienie do anime,może jakieś widziałeś? -Lubisz kawałki zespołu ,,The Prodigy"?
 5. Raxoanox

  Wojna.
 6. Raxoanox

  Metro 2033.
 7. Raxoanox

  Ograniczenie wolności.
 8. Raxoanox

  Mitologia.
 9. Oj tak,i w podstawówce i w gimnazjum znalazło się parę takich. Najgorsze że w podstawówce to ja byłem ich ofiarą,a szczególnie jednego za którego plecami klnąłem razem z moim przyjacielem(chociaż miałem przyjaciela) tak żeby on tego nie słyszał,ot tak,musiałem odreagować. A czemu go tak nienawidziłem? 1.Miał żołte papiery co w naszej klasie znaczyło że ma immunitet absolutny,mógł bić,obrażać,szydzić i nic mu za to nie groziło,nauczycielki go broniły. 2.Podobno stresował się szkołą,ja to wiedziałem bo zgadnijcie na kim ten stres odreagowywał? 3.Oczywiście trzęsizadem nie byłem i nie jestem to mówiłem to rodzicom i zgadnijcie co? G***o.Nic.,,Miej więcej cierpliwości" 4.Przez niego w szkole byłem totalnym kłębkiem nerwów,cóż,przynajmniej jestem na tyle zdrowy żeby to napisać. W gimnazjum miałem też takich w klasie tylko że byli ,,normalniejsi" taka typowa patologia,fajki,alkohol i przekleństwa,no i ich jedyne zainteresowanie to piłka nożna JEDYNE(nie żebym miał coś do tych co lubią ten sport) Ale przynajmniej mnie nie zaczepiali i to byłe git,Większość klasy znała się od podstawówki a ja byłem takim dziwakiem,wiecie.
 10. Raxoanox

  Dużo dmg.
 11. Raxoanox

  Opierdzielanie się.
 12. Raxoanox

  Nie wiem czy to podchodzi pod suchar ale...http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=396567736
 13. Raxoanox

  Dobro.
 14. Raxoanox

  Stół kuchenny.
 15. Raxoanox

  Gorąc(wakacje pls,szybciej)
×
×
 • Create New...