Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Tokitok210

Brony
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutral

About Tokitok210

 • Rank
  Podróżnik ( nie tylko po jednym wymiarze )
 • Birthday 12/10/1993

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Air Carrier (głównie zacumowany przy Manehattanie) A tak na serio to Żary
 • Zainteresowania
  Całe mnóstwo ale i tak nic ciekawego
 • Ulubiona postać
  Zdecydowanie Sunset Shimmer i Big Macintosh

Recent Profile Visitors

2876 profile views
 1. I tak oto proszę państwa dobiliśmy do końca historii. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do powstania opowiadania. Fani audiobooka będą musieli niestety jeszcze trochę poczekać.
 2. Dla tych którzy jeszcze czekają. Ostatni rozdział zostanie przesłany do korekty na dniach
 3. OK mam pytanie do wszystkich osób które interesują się moim fanfikiem. Otóż podczas całego pisania fanfika , za wszelka cenę staram się uniknąć motywu że w Equstri pojawia się tzw ,,anon" i idzie wychędożyć swoją waifu". Ale jak widzę jak ich relacja się rozwija, zastawiam się czy nie dodać jednego momentu gdzie bardziej zbliżyliby się do siebie. Nie będzie to clop (nie ma mowy żebym takie coś kiedykolwiek zaimplementował do opowiadania...blegh) po prostu będzie to co z skrzydłami w kajucie Wrench -a, pójdzie to trochę dalej ale przerwie im coś ważnego ( i tu na serio ważnego....interdimensional thing...). Zatem wypowiedzcie się czy to dobry pomysł czy tylko zniszczy to strukturę fanfika i sprowadzi do wyżej wymienionego motywu. Jeżeli możecie poprzyjcie swoje zdanie kilkoma argumentami np dlaczego tak uważacie i jak mogłoby to źle lub dobrze wpłynąć na opowiadanie
 4. Oto następny , długo oczekiwany ( i według mnie najgorszy) rozdział Ale i tak miłej lektury / miłego słuchania: wersja audio:
 5. Ok, dla wszystkich którzy oczekują na następny rozdział, tu jest jeden mały teaser dla was
 6. Bardzo spóźniona aktualizacja..hehe...ok postaram się częściej https://docs.google.com/document/d/1W7ABj1DKfOzfeH9EtTwgI00jyJw0SxXC2hZx7MCXr7E/edit?usp=sharing
 7. Poszukuje osoby która zajęłaby się korekta ostatnich 3-rech rozdziałów fanfika . Jeżeli ktoś miałby czas i chciałby się nimi zająć proszę o kontakt na priv. tagi: i: Adventure Shipping Crossover Sci-Fi Future . Dosłownie zostały 3 rozdziały i epilog.
 8. Bardzo spóźniona aktualizacja o 5 rozdziałów: https://docs.google.com/document/d/1QNwn_FIvCGTN0trMLXDIO0L-gSr7kLD2j9uQqxxutnc/edit?usp=sharing Tutaj także znajdziecie wersję audio:
 9. Prace nad tym opowiadaniem trwały ponad rok a opowiadanie nadal się zmienia. Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować epilog oraz pierwszy rozdział owego Fic-a. Tagi: Adventure Shipping Crossover Sci-Fi Future NZ Rozdział 1 https://docs.google.com/document/d/1fWf6u95LCMpvutR70h7OItvbnsZvgs3FlLnLMGDvIkw/edit Rozdziały 2-6 https://docs.google.com/document/d/1QNwn_FIvCGTN0trMLXDIO0L-gSr7kLD2j9uQqxxutnc/edit Rozdział 7 https://docs.google.com/document/d/1W7ABj1DKfOzfeH9EtTwgI00jyJw0SxXC2hZx7MCXr7E/edit Rozdział 8 https://docs.google.com/document/d/1rLYLrmlVil_oP9OXtHfmZF3RPg3hCfiU-4fPYQZBzDs/edit Rozdział 9 i Epilog https://docs.google.com/document/d/1DEIWulAIu-OUGOrNzTZrfCzXItJs6v4EueN368sFV_8/edit?ts=5af8ca1d Poniżej znajdziecie playlistę do wersji audio (treść jest minimalnie inna ze względu na to iż wersja audio powstała nieco wcześniej niż aktualna wersja prologu i pierwszego rozdziału. Chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do powstania tego opowiadania. https://mlppolska.pl/profile/2433-kinro/ http://mlppolska.pl/grento-m4034/ http://mlppolska.pl/erast-m3621/ http://mlppolska.pl/shirogetsu-vermilion-m1262/ http://mlppolska.pl/mei-m5416/ Życzę miłej lektury lub słuchania , jak kto woli
 10. Tokitok210

  Oto spóźniona informacja Bardzo przepraszam za śpóźnienie Linki do stream-ów: https://docs.google.com/file/d/0B2Nvo2iqDDv8VkRLRHZnaXM1U3c/edit https://drive.google.com/file/d/0B2Nvo2iqDDv8U3hrWHA1cWZRQm8/view Link do kanału BronyUseless-a: https://www.youtube.com/channel/UCSEtWqc7cNMmqYtHHgkr0IA Music/Muzyka:
 11. Tokitok210

  11.Października.2014r godz 19-sta Twitch: http://www.twitch.tv/tokitoczek
 12. Zapraszam wszystkich na stream który odbędzie się w tą sobotę 11-stego października na twitch-u o godzinie 19-stej.
 13. Tokitok210

  Tak jak już pisałem, mogę pomóc przy organizacji ale resztą powinien zająć się ktoś, kto organizował już coś podobnego.
 14. Tokitok210

  Ok, jak już będą jakieś konkrety dotyczące organizacji, to wezmę się do roboty.
×
×
 • Create New...