Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

SweetAnnie

Brony
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

7 Followers

About SweetAnnie

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle

Recent Profile Visitors

1671 profile views
 1. Wiedźmin 3, runda 1 rozegrana ;) Czas na powrót do rzeczywistości, czyli egzaminów...

 2. SweetAnnie

  Hej! Tak, ja Ciebie też widziałam Owszem, lubię czytać
 3. SweetAnnie

  Hej! Tak, lubię Derpy Chodzi o kreskówkowe seriale? Aktualnie nie, kiedyś oglądałam Sabrinę, Aparatkę, 6 w pracy Nie mam ulubionego napoju Jedno i drugie!
 4. SweetAnnie

  Ja byłam również przez 3 dni i mnie się podobało mega! Weszłam na wszystko, co chciałam (nawet tam gdzi były oblężenia) ale na Pyrkonie nie można się nudzić, tam czas mija tak szybko... a tyle atrakcji i superowych prelekcji! Co do My Little Pony to brakowało mi takiego odlotowego wielkiego panelu jak rok temu Wtedy to była taka energia i moc! A za rok również z pewnością się pojawię! Impreza obowiązkowa )
 5. SweetAnnie

  Hej wszystkim! Niestety na forum wróciłam dopiero po Pyrkonie, więc całe plany ponymeetu poznałam jakieś 5min temu Pytanie do Was, czy udało Wam się spotkać? A takie pytanie ogólne, kto był i jak się podobało?!
 6. SweetAnnie

  Możliwe A może to byłeś Ty?!
 7. SweetAnnie

  Rety! Szczerze powiedziawszy, chyba nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Jednak myślę, że nie bardzo w to wierzę. Duchy, magię i zjawiska paranormalne lubię w filmach, książkach, opowiadaniach i legendach W życiu nie występują. Choć może myślę tak przez to, że list z Hogwartu nie dotarł ani do mnie, ani do moich znajomych (A SZKODA!)
 8. SweetAnnie

  - Lubię - Discord - Celestia - Alikorn, ale generalnie lubię ją w każdej postaci - Fanart
 9. 500 Internal Server Error

  1. Niklas

   Niklas

   Typowy błąd forume ;p

 10. SweetAnnie

  Dzięki za powitanie I bardzo spoko, że bez pytań Jak zechcę odejść to raczej, że bez słowa, no poza jakimiś osobami które ewentualnie tu poznam. Ja po prostu jak już mi się nie podoba, to przestaję tu zaglądać i tyle, więc bez obaw
 11. SweetAnnie

  Dziękuję tym, którzy mnie miło powitali i nie zadali pytań! Aczkolwiek jeśli chcecie o czymś pogadać i zapytać o coś bardziej konkretnego niż "ulubiony kolor" to zapraszam na PW Tym, którzy zadali pytanie spieszę już z odpowiedziami i dziękuję za powitanie na forum Co masz na myśli mówiąc grupę pojęć? Jeśli chodzi o krąg moich zainteresowań psychologicznych, możemy kontynuować tą rozmowę w wiadomościach prywatnych, ponieważ o psychologii chętnie dyskutuje Istotnie kojarzę, nie jestem jednak zapoznana z jego twórczością, acz od dłuższego już czasu zabieram się za przeczytanie kilku dzieł tego autora
 12. Gdzie ja byłam kiedy TALENTY rozdawali... :(

  1. Show previous comments  7 more
  2. SweetAnnie

   SweetAnnie

   To nie o to chodzi, po prostu niektórzy mają większe 'zdolności manualne' albo 'lepszą wyobraźnie' - są bardziej kreatywni. Dzięki temu, np Ci pierwsi na warsztatach ceramicznych robią małe arcydzieło - mimo że stykają się z tym po raz 1, a Ci drudzy wymyślają na poczekaniu niesamowite historie.

   Ja tam wierzę, że jest coś takiego jak Talent, ale może on zginąć lub się rozwijać, co jest już zależne od naszego wysiłku, lub jego braku. ;)

  3. Cahan

   Cahan

   Przez większość życia byłam manualnym zerem. Na studiach koszę konkurencję pod tym względem i robiłam prace manualne całej grupie. A historie? Techniki, parę trików i oczytanie.

  4. SweetAnnie

   SweetAnnie

   No dobrze, ja widzę, że ta rozmowa niestety zmierza donikąd, ponieważ ktoś ignoruje to co ja piszę, więc po co pisać?

   Ja już napisałam, że "myślę, że każdy może stać się w czymś naprawdę dobry jak będzie chciał i do tego dążył" bez względu na predyspozycję, ale również uważam, że talenty istnieją :)

 13. SweetAnnie

  1. Sporo tego, ale dla przykładu: Assassin's Creed (PC), Tomb Raider (PC), Crash Bandicoot (PSX) - wszystkie części, ale 3 najlepsza 2. Różne, ale podobają mi się psychologiczne, nieprzewidywalne i z przekazem. 3. Tak 4. Psychologia, fotografia 5. To zależy komu i na jakie 6. Czytaj pkt 5. (bez "na") 7. Odpowiadam na pytania 8. Nie za bardzo Przepraszam, ale muszę to poprawić --- nie "z kąd", tylko "skąd" Z Polski północno - wschodniej Hej 1. Nie wiem, za bardzo w żadne takie nie grałam 2. Niekoniecznie. 3. NIe mam zdania. Sorki za odpowiedzi, być może mało satysfakcjonujące, ale prawdziwe ) welcome in forum. W związku z tym: "Uwaga! Każde prawidłowe i sensowne odpowiadanie na poniższe pytania grozi śmiercią lub kalectwem." dzięki za pytania, ale nie ma sensu udzielanie na nie odpowiedzi 1. Dawno temu czytałam dosłownie kilka. Teraz nie czytam, choć może znów zacznę. 2. Jedno i drugie, ale obie rzeczy raczej "do szuflady" 3. Są super 4. W przeróżne, kilka przykładów podałam we wcześniejszych odpowiedziach
 14. SweetAnnie

  Hej wszystkim! Konto mam już od dawna, ale właściwie przybyłam tu przed chwilą. Na imię mi Ania. Lat mam prawie 21. Mój ulubiony kucyk to Twilight Sparkle Najbardziej się utożsamiam xD Choć nieśmiałość mam zdecydowanie na poziomie Fluttershy Lubię grać na PC, oglądać filmy. Interesują mnie psychologia i fotografia Mam nadzieję poznać fajnych, ciekawych ludzi!
×
×
 • Create New...