Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MGR Dash

Brony
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Bardzo dobra

About MGR Dash

 • Rank
  MGR Dash
 • Birthday 01/22/2016

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Mińsk Mazowiecki
 • Zainteresowania
  MLP, rowerowy downhill/freeride, imprezy przy ognisku, ponymeet'y, podróże, metal/rock i klasyka
 • Ulubiona postać
  Rainbow dash, During Do, Król Sombra, Rarity, Twilitht sparkle, Aplejack, Lyra, Octavia, Sunset Shimmer, Derpy

Recent Profile Visitors

1763 profile views
 1. MGR Dash

  Jestem trochę sławny a nawet trochę bardziej tu czy tam i chyba najprostszą definicją sławy jest jak ciebie zna i rozpoznaje więcej ludzi jak ty znasz ich. Co innego wielkość sławy. Można być znanym w małym wąskim kręgu osób w okolicy czy mieście a można być rozpoznawalnym w całej Polsce przez ludzi w danym środowisku albo można być znanym wszystkim i wszędzie.
 2. MGR Dash

  U mnie standardowo czy śniegu nie ma czy jest to i tak pójdę na rower uprawiać downhill/freeride tylko teraz moje trasy na miejscówce muszę odśnieżyć żeby polecieć pełnym ogniem a nie kopać się w śniegu i udawać że jest fajnie. Fajnie to będzie jak wywinę konkretnego orła w śnieg oby nie w drzewo i tyle w temacie sportów zimowych u mnie. A i jeszcze jedno jak uda nam się nakręcić jakieś konkretne video chcecie je tutaj zobaczyć?
 3. MGR Dash

  Sport to moje życie choć nie uprawiam go w pełni profesjonalnie to wpływa na każdą dziedzinę mojego życia i wszystko staram się pogodzić z moim sportem tak żeby móc się nim zajmować możliwie jak najwięcej. Nie uprawiam go dla wyników choć kocham się ścigać i mam całkiem fajne wyniki to robię to dla przyjemności ale też widzę jaki pozytywny wpływ ma na mój charakter i jak bardzo na lepsze się zmieniam tak mocno angażując się w swoją pasję no i jest siła i kondycja żeby przetrwać najdziksze imprezy bez większego problemu.
 4. Ja po prostu kocham Rainbow Dash od pierwszego momentu kiedy ją zobaczyłem i to jakim kucykiem ona jest to przez nią się w cały fandom wkręciłem. Jej wady o których sporo osób rozprawia że Dash jest leniwa, zarozumiała, ciągle się przechwala że ma ego wielkości słońca te wszystkie wady przestają istnieć przy jej dobrych stronach. Ona jest pegazem a pegazy mają gorący temperament więc zdarza jej się coś powiedzieć nie na miejscu albo przecenić swoje możliwości no ale tak jak to zostało powiedziane wyżej stara się naprawiać swoje błędy i zdaje sobie sprawę z tego jaka jest. Mane six bez tęczowogrzywej było by dużo nudniejsze bo z kim rywalizowała by AJ i kto pomagał by ogarnąć się Fluttershy? No i ile ciekawych zwrotów akcji mamy przez jej lekkomyślność choć by zawalenie stropu jaskini w obronie przed robactwem. Jej wygląd jest mistrzowski choć nie dba o siebie jak Rarity i nie emanuje wdziękiem i stylem to jest urocza i nie boi się potargać grzywy czy rzucić w kałuże błota świetnie się przy tym bawiąc i nie przejmując się wyglądem. Jest wulkanem energii i pod tym względem dorównuję Pinkie Pie ale jest bardziej zrównoważona od Pinkie Kocha sport i chce być najlepsza, kocha imprezy, wolność i wygłupy jest lojalna, odważna, niesamowicie pewna siebie i przedkłada dobro przyjaciół nad swoje i te cechy nas łączą i czemu tęcza w dzisiejszych czasach kojarzy się tylko z jednym? Chcę odwalić kilka numerów z tęczą i odpicować moją zjazdową maszynę (odwleka mi się to strasznie bo to worek złota kosztuje) w stylu Rainbow Dash a nie chcę być uważany za jakiegoś homo. Sama tęcza jest piękna czy rozszczepione przez pryzmat białe światło na ciemnym tle te rzeczy są niesamowite i od zawsze je uwielbiałem ale teraz tęcza jest pase. A guzik prawda i ...
 5. MGR Dash

  Siemka! Nie tylko ty lubisz horrory i czarny humor i sporo jest tu osób o podobnych zainteresowaniach w tym ja no i jeszcze widzę że twój ulubiony kucyk to Rainbow Dash! I tu się spytam czy Dashie lubisz od początku kiedy ją poznałaś czy miałaś też inne ulubione kucyki? Baw się dobrze ja się bawię świetnie w tym nie do końca normalnym fandomie ale ja też nie jestem całkiem normalny i już chyba tak mi zostanie
 6. MGR Dash

  Dzięki Dash za dobrą radę co do latania wbrew pozorom jest bardzo cenna. Lecę... Jutro ją wypróbować a łyżwy są AWESOME!
 7. MGR Dash

  1. Cześć Dash jako że jeszcze zima trwa to się spytam jak sobie z nią radzisz czy jest to dla ciebie przerwa od hardcorowego latania i skupiasz się na innych aktywnościach jak chociaż by hokej czy narty? 2. Jak z lataniem w czasie mrozu czy śnieżycy nie masz problemów z oblodzeniem z doświadczenia wiem że o to bardzo łatwo (wcale nie jestem lotnikiem ale mam trochę wspólnego)? 3. Jestem twoim wielkim fanem i naśladowcą ale też tak jak ty sportowcem choć nie tak wybitnym. Wiosna lada chwila wybuchnie a wraz z nią sezon i zawody zjazdowe. W tym roku chcę opanować żywioł powietrza z którym mam najwięcej problemów jako że nie mam skrzydeł tak jak ty. Wyznaję zasadę że jak się uczyć to od najlepszych, może mogła byś mi udzielić jakiejś prostej rady jak poczuć zupełny luz w powietrzu tak żeby żadnej hopy się już nie bać a w zasadzie to lądowania. Wiem że w tym roku muszę kilka rekordów pobić koniecznie przy okazji nie lądując w szpitalu połamany. Może twoje rady dodadzą mi skrzydeł i będą cenniejsze od złota.
 8. MGR Dash

  Od nie dawna zacząłem śledzić ten magazyn i jest konkret dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy których nie zawsze jestem w stanie się dowiedzieć od przyjaciół a w fandomie jestem jeszcze nie tak długo . I jeszcze teraz ten artykuł o jednym z najlepszych trunków tak na dobry początek weekendu.
 9. Jagodowy rożek lodowy jak ja bym chciał ją zobaczyć w serialu.
 10. Który to sezon i odcinek bo szukam i znaleźć nie mogę a przypadkiem w tv widziałem ale źle podpisany był.
 11. MGR Dash

  Przede wszystkim zastanawia mnie w jakim dokładnie wieku jest teraz Rainbow Dash bo z grzeczności nigdy jej o to nie pytałem. 10 lat w sporcie to jest dużo ale mistrzowską formę można utrzymać śmiało przez 10 lat i co do przyszłości Rainbow Dash myślę że będzie jeszcze lepsza w tym co robi za sprawą ciągłego doskonalenia się, nabierze też wielkiego doświadczenia którym będzie mogła się dzielić z młodszymi przez co stanie się wielkim autorytetem dla swoich następców i naśladowców. Z wiekiem i doświadczeniem nabiera się też pokory więc powinna spoważnieć (Ale z szaleństwa nigdy się do końca nie wyrasta) i przestać się przechwalać przed każdym za to sprowokowana po prostu bez gadania na totalnym luzie i bez spiny zrobi co trzeba wprawiając w osłupienie gapiów. Wydaję mi się że własnej szkoły nie założy ale zastąpi Spitfire i będzie szkolić nowych adeptów. A może zostanie jednym z prezesów w fabryce pogody jako że się zna na pogodzie no i ma kontakty z koronowanymi głowami?
 12. MGR Dash

  Zjechać na worku z sianem albo tak po prostu na samej reklamówce z biedry lubię do tej pory ale zazwyczaj szaleje na zjazdówce cały rok. Jakość jaka jest taka jest ale dziś strasznie pochmurno było i tak wyszło.
 13. Jestem już rok z małym haczykiem (4 dni) w kucykowym gronie i nie myślałem że ta przygoda będzie trwać tak długo i cały czas mnie ekscytować tym czasem widzę już wszędzie tylko kucyki i jestem jeszcze bardziej w nie wkręcony, wkręcam i zarażam też innych choć moi normalni przyjaciele jeszcze się nie dowiedzieli choć ten moment zbliża się coraz bardziej. Szkoda że zima i nie mam jak zrobić konkretnego meeta u siebie choć ten i tak w lato się odbędzie... Ale na razie cicho.:soawesome:

  1. Show previous comments  27 more
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Ja obecnie od czasu do czasu z GIMPa korzystam.

  3. MGR Dash

   MGR Dash

   Ta rozmowa fajnie się rozwija. Mnie Gimp i reszta dopiero czeka bo kusi mnie porobienie na początek skórek do gier i zaprojektowanie fandomowej grafiki na moją zjazdówkę tak żebym mógł stworzyć fandomowe cacko ku chwale Equestrii, Luny i fandomu.

    

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   GIMP jest chyba idealny dla początkujących, a zawsze od czegoś trzeba zacząć :D Dla mnie wystarczający jest do tego do czego go używam.

 14. MGR Dash

  Dobry wieczór Księżniczko Luno. Twoja noc, moja pora relaxu i rozkoszy. Proszę dopisz mnie na swoją listę wielbicieli.
×
×
 • Create New...