Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MGR Dash

Brony
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

87 Bardzo dobra

10 obserwujących

O MGR Dash

 • Ranga
  MGR Dash
 • Urodziny 01/22/2016

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Mińsk Mazowiecki
 • Zainteresowania
  MLP, rowerowy downhill/freeride, imprezy przy ognisku, ponymeet'y, podróże, metal/rock i klasyka
 • Ulubiona postać
  Rainbow dash, During Do, Król Sombra, Rarity, Twilitht sparkle, Aplejack, Lyra, Octavia, Sunset Shimmer, Derpy

Ostatnio na profilu byli

829 wyświetleń profilu
 1. Sport to moje życie choć nie uprawiam go w pełni profesjonalnie to wpływa na każdą dziedzinę mojego życia i wszystko staram się pogodzić z moim sportem tak żeby móc się nim zajmować możliwie jak najwięcej. Nie uprawiam go dla wyników choć kocham się ścigać i mam całkiem fajne wyniki to robię to dla przyjemności ale też widzę jaki pozytywny wpływ ma na mój charakter i jak bardzo na lepsze się zmieniam tak mocno angażując się w swoją pasję no i jest siła i kondycja żeby przetrwać najdziksze imprezy bez większego problemu.
 2. Ja po prostu kocham Rainbow Dash od pierwszego momentu kiedy ją zobaczyłem i to jakim kucykiem ona jest to przez nią się w cały fandom wkręciłem. Jej wady o których sporo osób rozprawia że Dash jest leniwa, zarozumiała, ciągle się przechwala że ma ego wielkości słońca te wszystkie wady przestają istnieć przy jej dobrych stronach. Ona jest pegazem a pegazy mają gorący temperament więc zdarza jej się coś powiedzieć nie na miejscu albo przecenić swoje możliwości no ale tak jak to zostało powiedziane wyżej stara się naprawiać swoje błędy i zdaje sobie sprawę z tego jaka jest. Mane six bez tęczowogrzywej było by dużo nudniejsze bo z kim rywalizowała by AJ i kto pomagał by ogarnąć się Fluttershy? No i ile ciekawych zwrotów akcji mamy przez jej lekkomyślność choć by zawalenie stropu jaskini w obronie przed robactwem. Jej wygląd jest mistrzowski choć nie dba o siebie jak Rarity i nie emanuje wdziękiem i stylem to jest urocza i nie boi się potargać grzywy czy rzucić w kałuże błota świetnie się przy tym bawiąc i nie przejmując się wyglądem. Jest wulkanem energii i pod tym względem dorównuję Pinkie Pie ale jest bardziej zrównoważona od Pinkie Kocha sport i chce być najlepsza, kocha imprezy, wolność i wygłupy jest lojalna, odważna, niesamowicie pewna siebie i przedkłada dobro przyjaciół nad swoje i te cechy nas łączą i czemu tęcza w dzisiejszych czasach kojarzy się tylko z jednym? Chcę odwalić kilka numerów z tęczą i odpicować moją zjazdową maszynę (odwleka mi się to strasznie bo to worek złota kosztuje) w stylu Rainbow Dash a nie chcę być uważany za jakiegoś homo. Sama tęcza jest piękna czy rozszczepione przez pryzmat białe światło na ciemnym tle te rzeczy są niesamowite i od zawsze je uwielbiałem ale teraz tęcza jest pase. A guzik prawda i ...
 3. Ale się tu wszyscy produkują jak ciężko jest nic nie robić. A umiecie tak dosłownie nic nie robić dłużej niż 30s? A na poważnie gdy mam czas dla siebie to najchętniej wybieram się na Downhill do lasu (Takie szybkie zjeżdżanie i dobre loty na fajnym sprzęcie dla tych co ogarniają) A jak czas nie pozwala albo pogoda to siedzę przed kompem tak jak teraz i różne rzeczy robię albo czytam książki choć bardzo często i długo dłubię przy moim sprzęcię żeby wszystko było tip top bo nie cierpię jak coś mi gdzieś tam nie domaga. A no i jak o tym nie wspomnieć wolny czas to Wyjazdy gdzie się da! Na zawody DH! Na imprezy! Na ogniska! Na ponymeety! Wszędzie gdzie coś fajnego się dzieje! No i sam się naprodukowałem heh.
 4. Siemka! Nie tylko ty lubisz horrory i czarny humor i sporo jest tu osób o podobnych zainteresowaniach w tym ja no i jeszcze widzę że twój ulubiony kucyk to Rainbow Dash! I tu się spytam czy Dashie lubisz od początku kiedy ją poznałaś czy miałaś też inne ulubione kucyki? Baw się dobrze ja się bawię świetnie w tym nie do końca normalnym fandomie ale ja też nie jestem całkiem normalny i już chyba tak mi zostanie
 5. Dzięki Dash za dobrą radę co do latania wbrew pozorom jest bardzo cenna. Lecę... Jutro ją wypróbować a łyżwy są AWESOME!
 6. 1. Cześć Dash jako że jeszcze zima trwa to się spytam jak sobie z nią radzisz czy jest to dla ciebie przerwa od hardcorowego latania i skupiasz się na innych aktywnościach jak chociaż by hokej czy narty? 2. Jak z lataniem w czasie mrozu czy śnieżycy nie masz problemów z oblodzeniem z doświadczenia wiem że o to bardzo łatwo (wcale nie jestem lotnikiem ale mam trochę wspólnego)? 3. Jestem twoim wielkim fanem i naśladowcą ale też tak jak ty sportowcem choć nie tak wybitnym. Wiosna lada chwila wybuchnie a wraz z nią sezon i zawody zjazdowe. W tym roku chcę opanować żywioł powietrza z którym mam najwięcej problemów jako że nie mam skrzydeł tak jak ty. Wyznaję zasadę że jak się uczyć to od najlepszych, może mogła byś mi udzielić jakiejś prostej rady jak poczuć zupełny luz w powietrzu tak żeby żadnej hopy się już nie bać a w zasadzie to lądowania. Wiem że w tym roku muszę kilka rekordów pobić koniecznie przy okazji nie lądując w szpitalu połamany. Może twoje rady dodadzą mi skrzydeł i będą cenniejsze od złota.
 7. Od nie dawna zacząłem śledzić ten magazyn i jest konkret dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy których nie zawsze jestem w stanie się dowiedzieć od przyjaciół a w fandomie jestem jeszcze nie tak długo . I jeszcze teraz ten artykuł o jednym z najlepszych trunków tak na dobry początek weekendu.
 8. Jagodowy rożek lodowy jak ja bym chciał ją zobaczyć w serialu.
 9. Który to sezon i odcinek bo szukam i znaleźć nie mogę a przypadkiem w tv widziałem ale źle podpisany był.
 10. Przede wszystkim zastanawia mnie w jakim dokładnie wieku jest teraz Rainbow Dash bo z grzeczności nigdy jej o to nie pytałem. 10 lat w sporcie to jest dużo ale mistrzowską formę można utrzymać śmiało przez 10 lat i co do przyszłości Rainbow Dash myślę że będzie jeszcze lepsza w tym co robi za sprawą ciągłego doskonalenia się, nabierze też wielkiego doświadczenia którym będzie mogła się dzielić z młodszymi przez co stanie się wielkim autorytetem dla swoich następców i naśladowców. Z wiekiem i doświadczeniem nabiera się też pokory więc powinna spoważnieć (Ale z szaleństwa nigdy się do końca nie wyrasta) i przestać się przechwalać przed każdym za to sprowokowana po prostu bez gadania na totalnym luzie i bez spiny zrobi co trzeba wprawiając w osłupienie gapiów. Wydaję mi się że własnej szkoły nie założy ale zastąpi Spitfire i będzie szkolić nowych adeptów. A może zostanie jednym z prezesów w fabryce pogody jako że się zna na pogodzie no i ma kontakty z koronowanymi głowami?
 11. Zjechać na worku z sianem albo tak po prostu na samej reklamówce z biedry lubię do tej pory ale zazwyczaj szaleje na zjazdówce cały rok. Jakość jaka jest taka jest ale dziś strasznie pochmurno było i tak wyszło.
 12. Jestem już rok z małym haczykiem (4 dni) w kucykowym gronie i nie myślałem że ta przygoda będzie trwać tak długo i cały czas mnie ekscytować tym czasem widzę już wszędzie tylko kucyki i jestem jeszcze bardziej w nie wkręcony, wkręcam i zarażam też innych choć moi normalni przyjaciele jeszcze się nie dowiedzieli choć ten moment zbliża się coraz bardziej. Szkoda że zima i nie mam jak zrobić konkretnego meeta u siebie choć ten i tak w lato się odbędzie... Ale na razie cicho.:soawesome:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [27 więcej]
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Ja obecnie od czasu do czasu z GIMPa korzystam.

  3. MGR Dash

   MGR Dash

   Ta rozmowa fajnie się rozwija. Mnie Gimp i reszta dopiero czeka bo kusi mnie porobienie na początek skórek do gier i zaprojektowanie fandomowej grafiki na moją zjazdówkę tak żebym mógł stworzyć fandomowe cacko ku chwale Equestrii, Luny i fandomu.

    

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   GIMP jest chyba idealny dla początkujących, a zawsze od czegoś trzeba zacząć :D Dla mnie wystarczający jest do tego do czego go używam.

 13. Dobry wieczór Księżniczko Luno. Twoja noc, moja pora relaxu i rozkoszy. Proszę dopisz mnie na swoją listę wielbicieli.
 14. Rainbow Dash to dzięki niej wpadłem w kucyki i potem cały fandom. W przeróbce "Nasz polski pony" wyróżniała się i zwracała uwagę tak samo jak potem w serialu który zacząłem oglądać żeby lepiej ją poznać. Dashie jest mi też bliska z racji podobnych zainteresowań i pasji to z nią się utożsamiam najbardziej. W nowszych sezonach robi wrażenie bardziej ogarniętej i dojrzałej potrafiącej się bardziej dostosować do sytuacji ale w dalszym ciągu jest lekkomyślna i bardzo pewna siebie przez co potrafi doprowadzić do ciekawych i nie oczekiwanych zwrotów akcji jak np. Rozwalenie fabryki pogody w Cloudsdale i sprowadzenie zimy w jeden dzień. Jeszcze dużo mógł bym o tęczowogrzywej napisać ale napiszę tylko tyle że nie wyobrażam sobie serialu bez niej to jest świetna i wyjątkowa postać w sumie jak całe mane six ale Rainbow Dash tak 20% bardziej.
×